Internauci nie darują. Słowa nowej rzeczniczki PiS o Katyniu hitem sieci

Ta wypowiedź nowej rzeczniczki PiS będzie się długo za nią ciągnąć. Przynajmniej tak długo, jak wpadka z datą wybuchu Powstania Warszawskiego przypominana jest Dariuszowi Jońskiemu. Elżbieta Witek powiedziała bowiem, że o Katyniu uczyła się z przedwojennych książek.

wróć do artykułu
  • ~aaaa
    (2019-08-23 14:03)
    Nieuki komentują cudze wypowiedzi. Czytać trzeba ze zrozumieniem i elementarną wiedzą dotyczącą języka polskiego. W wyśmiewanej części E.W. mówi "stamtąd" - to zaimek przysłowny określający MIEJSCE. Miejscem w żadnym przypadku nie są przedmioty, w tym książki. Użycie zaimka wymaga jego wcześniejszego zdefiniowania - i to nastąpiło w 1-ym zdaniu "...siedziałam W BIBLIOTECE...". I teraz drogie dzieci, próbujemy czytać ze zrozumieniem - "siedziałam w bibliotece ... STAMTĄD czerpałam wiedzę". Uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć - W.I. Lenin
  • ~ole olek
    (2019-08-09 23:15)
    Chodziło jej o wojnę polsko-jaruzelską
  • ~Monika
    (2019-06-05 22:51)
    Ej tam.Ja myślę że Pani minister to uczyła się o Katyniu z internetu 😂😂😂😂😂Masakra moja córka ma 9 lat wie wiecej. Wstyd jak cholera
  • ~Krzysiaczek
    (2017-01-23 18:08)
    A dziwicie się Macierewiczowi, ciekawe kto ich uczył historii
  • ~Kadłubek.
    (2016-12-04 22:35)
    Co ona gada! Coś tam, coś tam o tym pisał już Gall Anonim!
  • ~Jacken
    (2016-07-19 22:47)
    Głąbica pie...łona, wstyd, tacy ludzie rządzą Tobą, mną, ... ku..wo
  • ~czytelnik
    (2016-07-18 23:12)
    Czytam te komentarze i nie wierzę własnym oczom! Jak można nie rozumieć sensu wypowiedzi. Wiedzę czerpala z "prohibitów", udostępnionych przez prof. Zielińskiego- "stąd" dowiedziała się prawdziwych faktów historycznych i o okresie międzywojennym, "stąd" poznała prawdę o Katyniu. "Stąd", czyli z prohibitów! Trzeba mieć dużo złej woli, żeby tak zręcznie zmanipulować wypowiedź i pobudzić niezdrowe emocje!
  • ~brzoza
    (2016-07-17 11:49)
    Bo warunkiem przyjęcia do tej super Partii..nie jest posiadana wiedza..warunkiem jest ilość wypluwanego jadu ,zdolność uginania kręgosłupa na potrzeby Prezia.wytrzymałość na wielogodzinne klęczenie no i najważniejsze- byciem szmatą (bo dla mnie tacy ludzie są) gotowi okłamywać świadomie,wmawiać swojemu elektorowi bzdury i oczekując w zamian czczenie i posłuszeństwo.
  • ~Irka
    (2016-05-09 18:08)
    Wielka Pani nauczycielka z Jawora i takie błędy w wypowiedziach, wstyd.
  • ~pepe2
    (2016-04-15 23:13)
    " .............. siedziałam w bibliotece i czytałam................. Stamtąd czerpałam wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow" czy tak trudno zrozumieć sedno wypowiedzi??? Ja potrafię czytać ze zrozumieniem, czy ktoś jeszcze potrafi, czy tylko szuka sensacji i jak komuś dokopać? Taka już jest ta GW... przykre.
  • ~Ifa
    (2016-03-21 20:35)
    I ta Pani podobno ukończyła Wydział Filozoficzno - Historyczny. Trzeba nadrobić braki z historii.
  • ~wandeczka
    (2016-03-19 04:42)
    Co trzeba mieć w głowie, aby opowiadać takie bzdury? Już nawet nie sieczkę. Po prostu pustkę. Takie kadry ma PiS. Tępaki i ignoranci powtarzający wszystko co prezio każe a nawet więcej. Prześcigający się w wymyślaniu kłamstw, aby przypodobać się kartoflowi
  • ~Bibilijny
    (2016-03-19 00:34)
    co za ****** , boże zmiłuj się czy w tym PIS nie ma ludzi wykształconych ? I jeszcze jak chamstwo łga , chybo tylko to potrafią , kłamać jak niewolnicy a więc jednak tu polew
  • ~marek
    (2016-03-18 17:16)
    Jaka partia taka rzeczniczka
  • ~nina
    (2016-03-18 14:28)
    A ta pani ma maturę?
  • ~ds.p.
    (2016-03-18 14:05)
    Mozna sprawdzic wyksztal;cenie tej pani witek wyslac na m iesiac czasu do supermarketu,odlaczyc kase i polecic liczyc dlugopisem,to by sie dzialo.
  • ~ds.p.
    (2016-03-18 13:58)
    Gdzie ta baba konczyla szkole
  • ~mateusz
    (2016-03-18 13:02)
    Szkoda że z podreczników zniknął Strajk Dzieci Wrzesińskich za rządami PO
  • ~dinol
    (2016-03-18 12:03)
    czytała NOSTRADAMUSA !!!!
  • ~marek4w
    (2016-03-18 11:58)
    Tych co bronia Panią rzecznik kompletnie nie rozumiem. Przecież wiadomo, że się pomyliła. Nie wiem dlaczego w Polsce musi być tak, że jak ktoś powie że białe jest czarne a czarne jest białe to zawsze znajdą się tacy, którzy będą dowodzić , że miał rację a przeciwników wyzywać od idiotów. Choć prywatnie uznają, że oczywiście czarne to czarne a białe to białe....dlaczego?