Giertych oskarża Seremeta. "Podłość! Nie ma odwagi przeprosić"

| Aktualizacja:

Roman Giertych wkracza do akcji. Były wicepremier i obecny adwokat staje w obronie Radosława Sikorskiego i wskazuje osobę, która jego zdaniem przyczyniła się do decyzji byłego już marszałka Sejmu o odejściu z polityki. Zdaniem Giertycha, winę za to ponosi prokurator generalny Andrzej Seremet.

wróć do artykułu
  • ~a
    (2015-07-22 08:36)
    Kon jaki jest kazdy widzi
  • ~Laaa
    (2015-07-22 08:55)
    Koń się odezwał!!
    ...koń by się uśmiał!
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    (2015-07-22 09:16)
    Roman, daj nam już spokój ze swoimi mądrościami. Tylko Pochanke tego słucha.
  • ~wert
    (2015-07-22 09:23)
    Kim jet Qń? Coraz bardziej mnie to zastanawia. Członek Opus Dei? Consigliere Tuska? Adwokat? Polityk? Gościu dziwnie powiązany z najpowazniejszymi sprawami (n.p. jako adwokat Sumlińskiego). Teraz chce do Senatu - potrzebuje immuniteciku?
  • ~azazel
    (2015-07-22 09:29)
    Akurat w tym przypadku jest to fachowa ocena pierdzimączki P.G. Zadowolony z własnej bezwładności, opieszałości, rozgrywający wszystkie sprawy pod nadejście KuPis zcza.
    Tak jakby wierzył że jakieś stanowisko zachowa i Pis go nie rozliczy pod swoim kątem.
  • ~t*
    (2015-07-22 09:34)
    kilometrówki formalnie były lege artis, ale... na zdrowy rozum "to się nie dodaje"- stary wolkswagen + trasa na księżyc i z powrotem
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    (2015-07-22 10:00)
    Tak oto wataha z PO dorżnęła Radka. Tak zawsze kończą nielojalni.
  • ~sowa
    (2015-07-22 10:07)
    koński łeb i radek ośmiornica zakładają nową partię hehehe
  • ~Krecia
    (2015-07-22 10:39)
    Jak ten skompromitowany facet ma odwagę jeszcze zabierac głos w sprawach publicznych.
  • ~daqq
    (2015-07-22 11:41)
    Proszę Państwa oto: ZAKŁAMANIBUS ŁEBOGRYZUS, po polsku: FAŁSZYWA GNIDA
  • ~Biedny Kuń postawił na złego konia
    (2015-07-22 11:55)
    Znowu naziarł się owsa i POpuszcza bąki .
  • ~POdode
    (2015-07-22 17:53)
    POgięło Kunia kompletnie.
  • ~Anty szczaw
    (2015-07-22 23:01)
    Był taki film kiedyś - "Koń który mówi" (bez obrazy dla konia) - gdzie gniadosz gadał z kapeluszem na łbie. Było wiele przystojniejszy i bardziej inteligentny od tego gamo... a
  • ~POLAK
    (2015-07-23 07:02)
    koń ma taki duży łep a ja mam dlaciebie kantar na ten mądry łep chcesz za darmo ???