Tuska nie będzie na zaprzysiężeniu Dudy? "Nie otrzymał zaproszenia od prezydenta elekta"

| Aktualizacja:

Pojawiły się plotki, że Donald Tusk pojawi się na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Szefa Rady Europejskiej jednak nie będzie w Warszawie. Jego współpracownicy twierdzą, że nie dostał zaproszenia od prezydenta elekta.

wróć do artykułu
  • ~Czuchnowska
    (2015-08-05 11:18)
    czy to ma znaczenie z jaką obrożą goni kundel po podwórzu ?
  • ~makrela andzela
    (2015-08-05 11:24)
    CO ZA kur...a wredna szwabska morda
  • ~POh_j
    (2015-08-05 12:24)
    A ten obszczymurek na kieszeni durnych podatnikow europeiskich ktorzy sami obszczymurka wybrali. Niech tylko Merkel odejdzie od polityki a cala unia rozsypie sie jak suchy domek z piasku.
  • ~boy
    (2015-08-05 12:30)
    Merkel nie pozwoliła ???
  • ~sklave
    (2015-08-05 12:33)
    Trudno sobie wyobrazić by na zaprzysiężeniu nie była obecna rodzina prezydenta Dudy, która tak bardzo go wspierała w czasie kampanii. Ciekawe czy pojawią się na mszy? Jak dotąd to obie Pierwsze Damy boją się kościoła jak ognia. Po tak wielkim zwycięstwie w żadnej uroczyści kościelnej nie brały jeszcze udziału? A jak było wcześniej? Więcej na sklave.glowna
  • ~WKKW
    (2015-08-05 14:56)
    Zaprasza ORGANIZATOR uroczystości.

    A kto jest organizatorem?
  • ~sitwaPOwska
    (2015-08-05 14:57)
    Ta ryża wredna gęba PO winna być rozliczona dla przykładu...BILANS OTWARCIA PRZEZ PIS KONIECZNY...by złodziejom nie"" żyło się już lepiej""...
  • ~Bul mi ściska.
    (2015-08-05 15:04)
    Szukać szczuć,podpuszczać - szpila zawsze się znajdzie a i dokopać też mozna.
  • ~Darek
    (2015-08-05 15:05)
    Tylko tego rudego przygłupa jeszcze tu brakowało.
  • ~kok
    (2015-08-05 15:07)
    i bardzo dobrze ze go nie będzie jak powiedział Kwasniewski --to wredny rudy ...---to będzie wielkie swieto dla przyzwoitych szanujących wartości Polakow
  • ~jula
    (2015-08-05 15:13)
    Przypuszczam ,że mój były premier bardzo żle by się czuł patrząc na ślubowanie prezydenckie Dody .
  • ~Olek
    (2015-08-05 15:15)
    A poco tu w Polsce ten wredny rudy pajac.
  • ~wk
    (2015-08-05 15:18)
    Szkoda że prezydent unii europejskie nie będzie na zaprzysiężeniu Dudy to by podniosło prestiż Polski.
  • ~Pagaj
    (2015-08-05 15:30)
    No,nareszcie trafił się nam Prezydent...wszystkich Polaków ! !
    Taki milusi i bezpartyjny.Prezes zabronił i już ! ! Miłe złego początki.
  • ~~el-a
    (2015-08-05 15:37)
    Cale szczescie ze nie wymaga zaproszenia od calego ,"wdziecznego" narodu. A moze by tak prokurator wyslal zaproszenie?...
  • ~Misio
    (2015-08-05 15:42)
    Nie bedzie Krola Europy? Ryzy karzel, ktory kiedys powiedzial, ze polskosc to nienormalnosc stchorzyl, bo wie, ze Polacy POwitali by tego oszusta z naleznymi mu honorami :D. Wtedy europejscy przywodcy zaczaliby zastanawiac sie dlaczego Szef Rady Europejskiej jest tak postrzegany we wlasnym kraju...
  • ~Benek
    (2015-08-05 16:29)
    I to jest cały pIS.
    Prezydent wszystkich Polaków.
  • ~Kmiot
    (2015-08-05 17:26)
    "Dziennikarze i internauci śmieją się, że Donald Tusk nie zna protokołu dyplomatycznego. Chodzi o to, że szef Rady Europejskiej obraził się za formę zaproszenia na zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Tymczasem protokół nie przewiduje obecności szefów państw i organizacji międzynarodowych oraz prezydent elekt nie wysyła zaproszeń". Zaproszenie wysłała mu Kidawa. Hahahahahahaha
  • ~Andre L-P
    (2015-08-05 19:22)
    o tym ze dziadek rudego byl w niemieckiej armii o tym juz wiemy od dawna .Jacek Kurski jako pierwszy informowal o tym fakcie ale nie wielu zna fakty wazne fakty; o formacji wermachtu w ktorej sluzyl Tusk, otoz jak podawal w 2014 der spegel-dziadek Tuska byl w paramilitarnej hitlerowskiej formacji Waffen SS- takie sa fakty . - majac takie korzenie rodzinne jest jasne skad wziela sie "milosc i zaufanie A.Merkel do bylego" polskiego" premieraTuska .
  • ~Fedor
    (2015-08-05 19:26)
    Miejmy nadzieję, że będzie konsekwentny i wytrwa w swym poczuciu urażonej dumy do czasu zakończenia misji w Brukseli, a potem spakuje się i zasili szeregi rady nadzorczej Gazpromu - o ile ten wcześniej nie zbankrutuje - bo tam razem ze Schroederem pasuje jak ulał. Jedyne dwa miejsca w Polsce, w których chciałbym go ujrzeć, to Trybunał Stanu i ewentualnie więzienie: za zdemolowanie polskiej polityki zagranicznej, za Smoleńsk oraz za za patronat nad zawłaszczaniem i okradaniem państwa przez sitwy i tajne służby.