"Wszyscy ludzie Ewy Kopacz". PiS uderza spotem w Janusza Lewandowskiego. WIDEO

| Aktualizacja:

PiS uderza nowym spotem w Janusza Lewandowskiego, szefa Rady Gospodarczej przy premierze. W filmiku pt. "Człowiek Pani Premier" partia Jarosława Kaczyńskiego zarzuca Lewandowskiemu, że w latach 90. jako minister przekształceń własnościowych doprowadził do wyprzedaży polskiego mienia i oszukał wielu Polaków.

wróć do artykułu
  • ~kamil
    (2015-09-17 15:04)
    To nie Ludwig Erhard,bez niego Niemcy wygladali by jak POlska dzis.
  • ~ooo
    (2015-09-17 15:12)
    nie mogę już na te ich kłamliwe, złodziejskie gęby patrzeć - precz już od Polski i Polaków, dalej jazda, paszli won!!!
  • ~Lud
    (2015-09-17 15:22)
    Te pis-dzielce wszystkiego się czepiajom tylko nie siebie.
    Pięknie kobieta która na siłę chce być premierem ta jakaś Szydło a naród jej nie chce łamie prawo i trzymali to w tajemnicy bo już czują się nietykalni.
    Tak to wychodzi Szydło z wora Kaczora.
  • ~oficer prowadzący
    (2015-09-17 15:23)
    Brawo PiS! Jednakowoż Lewandowski to przecież główny hochsztapler prywatyzacji w III RP, czyli PRL-u bis! Sprawcy tego "cudu gospodarczego" na czele z Lewandowskim dziś uchodzą za ludzi sukcesu, mają milionowe a wielu z nich nawet miliardowe majątki i konta w bankach, mają także zapewniony byt dla dla swoich POtomków PO "wsze czasy", cieszą się poważaniem mediów głównego nurtu i uważani są za autorytety, kpią z Polaków i powołując się na "kryzys" na tzw. "zielonej wysepce" wzywają tubylczy Naród do ciągłego zaciskania pasa! Oczywiście cieszą się też wolnością w "demokratycznym" ich, a nie naszym kraju, co nie dziwi gdyż - jak pokazał np. przykład z aferą Amber Gold, sądy i prokuratury mamy "niezawisłe"!
  • ~Doskonały pomysł
    (2015-09-17 15:24)
    W PO co jeden to taka perełka. Jest w czym wybierać!
  • ~Stary Baca.................
    (2015-09-17 15:26)
    kopara ty lampucero czerwona rostytuto spadaj...
  • ~Wyborcy młodzi
    (2015-09-17 15:29)
    Lewandowski to znany lodokrętacz. Oni wszyscy siebie warci. Już niedługo :)
  • ~KAKTUS
    (2015-09-17 15:41)
    lewandowski -PO winien siedzieć w PUDLE i tyle na ten temat
  • ~obiektywnie
    (2015-09-17 15:43)
    Lewandowski i Bielecki to najwieksi zlodzieje ktorzy w latach 90-tych i zaraz po 2000 ukradli mase pieniedzy na prywatyzacjach kilkudziesieciu polskich duzych firm i przedsiebiorstw. Dzis ten sam oblesny wojcio, ktory w polowie krajow swiata siedzialby w wiezieniu, a w drugiej polowie zostalby rozszczelany, wychodzi i udaje eksperta.
  • ~student
    (2015-09-17 15:44)
    Ależ to jest towarzycho dzielenia sie miodkiem, kompletnie oderwani od życia. Ta kopacz, premier, która mowi: jechałam dziś pociagiem i widziałam że ludzie mają piękne ogródki, w Polsce jest cudownie i nie trzeba nic robić. I ten Lewand stary spryciarz, kręcący lody już 20 lat. No niedoczekanie.
  • ~kisiel
    (2015-09-17 15:45)
    podczas uroczystości otwarcia Muzeum Katyńskiego pani premier przeczytała z kartki to co miała powiedzieć i zakończyła, że chciałaby aby Polska była najlepszym krajem na świecie.(?) -to na okoliczność święta katyńskiego ?. To obywatele tego chcą, a pani swoim umysłem, ciężką pracą z uczciwym zapleczem powinna do tego dążyć.
  • ~Robnad
    (2015-09-17 15:47)
    Lewandowski?

    przecież to "twórca" z drugim cudotwórcom Balcerkiem programu POwszechnej prywatyzacji i sławnego NFI.

    za grosze sprzedał to, czego Balcerkowi nie udało się rozwalić za pierwszym podejściem urealniającym długi przemysłowych zakładów do wysokości niemożliwych do spłacenia, tym bardziej, że banki zostay również sprzedane. a żadna córka nie miała POtrzeby finansować konkurencji matki za zachodnia granicą.

    zaś cale NFI bylo tylko pralnią pieniędzy.

    pis-OWCA


    za głupi jesteś na POdrabianie kogokolwiek.


    wiesz kto prywatyzował „Prasa-Książka-Ruch”.
    w komisji między wypróbowanymi towarzyszami znalazł się Donald Tusk, a Kaczorów, ani nikogo z PC tam nie było.
  • ~Zbysio
    (2015-09-17 15:50)
    Pamiętam jak Lewandowski z Suchocką chcieli sprzedać Polską Miedź przy udziale ich guru Balcerowicza. Kukły wyobrażające tych sprzdawczyków wieszane były ścianie.
  • ~WOJTAS
    (2015-09-17 15:52)
    Te żłoby od nadmiaru kasy zatraciły poczucie rzeczywistości w jakiej większość Polaków żyje,taki Lewandowski,Buzek i jeszcze kilku powinno odpowiadać za sprzedaż majątku za bezcen,za wiele złych decyzji a oni w Brukseli pławią się w luksusach.
  • ~Gall Anonim
    (2015-09-17 15:59)
    Ja wiem jedno , że Polak Polakowi dupę truje a sam nie głosuje . Póki będzie dupę truł tak Ci lichwiarze będą mieli pełen stół , a Ty Polaku dalej będziesz dupę truł !
    A moja rada jest taka : Idż i głosuj , tylko na nie pełen stół !!!
    A NA UCZCIWEGO POLAKA !!!
    Głosowałem na P.O. i spadłem na samo Dno !!!
  • ~~el-a
    (2015-09-17 16:03)
    Nie mozna zapominac /stawiam wszystko ze 99% pomatolstwa ,jako "swiatli,swiadomi i wyksztalceni" inaczej ,nie ma bladego pojecia o czym mowa/ ze Lewandowski nie dzialal samotrzec.Ukladanka prawie taka sama jak dzis.Kongres Liberalno-Aferalny =przwodniczacy DTusk,dalej JK Bielecki,J Lewandowski,ten ktory dostal w dziob od Korwina i wiekszosc dzisiejszego PO ,ktore obecnie jest zbieranina chachmeciarzy IIIRP obejmujaca oprocz owegoKL-D takze UD ,po polaczeniu przeksztalcone w UW zawierajaca takze pomniejsze, zlodziejskie ugrupowania.Cala ta chlewnia ktora zryla Polske okrzepla, i bogatsza o doswiadczenia niezliczonych przekretow przepoczwarzyla sie w zwiazek najbardziej wyszukanego zlodziejskiego rzemiosla ktory aktualnie probuje dorznac,nie "watahe",ale nasz kraj.Potrzebuja jeszcze przynajmniej jedna kadencje by do konca nas zatopic.
  • ~klik
    (2015-09-17 16:10)
    Byłam świadkiem pięknego, patriotycznego i mądre wystąpienia Pana Prezydenta na uroczystości otwarcia nowej siedziby Muzeum Katyńskiego. Przemówienie było mówione z głowy przez męża stanu i owacyjnie przyjęte oklaskami na stojąco.
  • ~m
    (2015-09-17 16:17)
    - Słuchając zapewnień, że Polska jest gotowa przyjąć setki uchodźców-Muzułmanów, ubolewamy, że dla nas – katolików, potomków represjonowanych Polaków, dzieci i wnuków przymusem wywiezionych przez NKWD z Podola i terenów byłej II RP na Donbas polskich żołnierzy, nauczycieli, urzędników - nie ma miejsca w naszej historycznej Ojczyźnie. – piszą rozgoryczeni Polacy z Mariupola.
  • ~jz1
    (2015-09-17 16:19)
    Zaraz, zaraz... w 1989 poziom PKB Ukrainy i Polski był porównywalny. Obecnie Nasz 3x! większy. Za "dobrych czasów komunistycznych" własność jedynie państwowa = nie efektywna. Przejście naszego majątku z rąk państwowych (nie efektywnych) w prywatne (efektywne) wyzwoliło nowe możliwości i DLATEGO "mamy jak mamy" (tj. 3x lepiej niż Ukraina). Człowiek (Lewandowski), który zrobił b. dużo (chyba najwięcej) dla "tego" (prywatyzacji) to wg PiS największy aferzysta III RP! Ludzie czy ja zwariowałem?! PiS chce reprywatyzacji?! Przecież już to (własność państwowa) ćwiczyliśmy (1945-1989) z wiadomym skutkiem. Litości dla rozumu!
  • ~kasandra
    (2015-09-17 16:24)
    Nie rozumiem, dlaczego PO zgadza się, aby ten załgany PIS opluwał ją z każdej możliwej strony i aby w ogóle nie reagowała na te wszystkie potwarze! Przecież nie trzeba wcale długo szukać, żeby pokazać WSZYSTKIE przekręty PISu! Ruszcie się, do diabła pr-owcy Platformy. Przestańcie nadstawiać pisowcom drugi policzek!!!