Dzieciom drożdżówki, związkowcom odznaczenia. Szefowa MEN rusza do ataku

Ten dzień z pewnością należy do minister edukacji narodowej. Rano Joanna Kluzik-Rostkowska ogłosiła w rozmowie radiowej, że wynegocjowała powrót drożdżówek do szkolnych sklepików. Potem pojechała na urodziny Związku Nauczycielstwa Polskiego, by wręczyć krytykującym ją związkowcom okolicznościowe odznaczenia. Ci jednak nie zamierzają odstąpić od planów zorganizowania w Warszawie wielkiej demonstracji.

wróć do artykułu
  • ~wam
    (2015-10-02 03:12)
    I może jeszcze po bananie. W końcu to bantustan a nie poważne państwo. Można się załamać poziomem tych z Bożej łaski dygnitarzy.
  • ~anka
    (2015-10-01 22:31)
    dno muliste ;nieprawdopodobna kretynka-całe PO !
  • ~gosc
    (2015-10-01 22:20)
    Ta całą" sitwa" ,butna ,chamska,jeszcze chce wygrać,ludzie.
    Jak szkoda im tego dobrobytu okradania państwa i społeczeństwa zostawić,są pewni że wygrają.
    Myślę że nie tym razem,ponieważ tym razem społeczeństwo nareszcie ich uwali.
  • ~Fhl
    (2015-10-01 22:15)
    Problem drozdzowej rozwiązany. Polska znów zrobiła wspaniały krok ku świetlanej przyszłości. Gratulujemy sukcesów!
    ... Chryste, co za szopka!
  • ~cafar
    (2015-10-01 21:28)
    Kluzik-Drożdżówka
  • ~Władek
    (2015-10-01 21:20)
    Dzieciom drożdżówki , Platformenom ośmiorniczki i drogie szampany.
  • ~BOLEK
    (2015-10-01 20:42)
    SUKCES IDIOTOW Z PLATFORMY DZIECI NIE BEDA GLODNE
  • ~klik
    (2015-10-01 19:26)
    żenada. sukces minister oświaty. do śmieci i straszenia następnych pokoleń.
  • ~Bartek
    (2015-10-01 17:22)
    Jak mozna byc politykiem z aparycja Kluzik-Roztkowskiej? Bardziej mogla byc wlascicielka magla.
  • ~brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    (2015-10-01 17:00)
    Infantylność tej pani dziennikareczki POraża. Wytłumaczcie mi, jak mogło się coś takiego przytrafić naszej kochanej Polsce? Jak ktoś taki, mógł stanąć na czele ministerstwa edukacji?
  • ~wq
    (2015-10-01 16:46)
    Kluzik-Rostkowska przechodzi siebie,
    dość tego kłamstwa, obłudy, mamienia obietnicami
  • ~piotr_antywszystko
    (2015-10-01 16:35)
    dzieciom drozdzowki, gornikom ordery, arabskim najezdzom mieszkania i zasilki a Polakom kupe.
  • ~fgtnbn
    (2015-10-01 16:07)
    Kłamstwo PO osiąga apogeum w kampanii wyborczej! Maja przez 8 lat ludzi za idiotów ? Afera goni aferę a taśmy prawdy POkazały oblicze oszustów i kanciarzy spod znaku PO-PSL !!!
  • ~widz
    (2015-10-01 15:24)
    a kto zabierał te drożdżówki wy czy opozycja że taki teraz zachwyt ???
  • ~warszawianka
    (2015-10-01 15:18)
    kupa idiotów w tym PO.
  • ~HENRY
    (2015-10-01 14:45)
    Gender MENdy POgonim i zmieciem ;-)
  • ~Robnad
    (2015-10-01 14:37)
    czego wymagać od załogi Parady Oszustów, skoro jej alfa i omega, tato z mamą, in vitro w "genderze" albo i we dwóch na raz w jednym, chciało w młodości pracować w sklepie z cukierkami, chociaż z wiszącego na słupie głośnika dolatywało, że to wszystko dzięki przewodniej roli partii, więc a na starość zostało tą przewodnią rolą partii ku uszczęśliwianiu moronów.
  • ~Karol
    (2015-10-01 14:35)
    No to osiągnięcie na skalę możliwości PO i PSL przez 8 lat.
    Jacy wy jesteście beznadziejni !?
    Dla niektórych z was czeka już sąd. Wy wiecie że tym razem nie będzie żadnej "grubej krechy".
  • ~ibawiony psiapsiólkami Idiotki
    (2015-10-01 14:03)
    Kabaret! jedno ministerstwo zabiera drożdżówki, drugie oddaje.
    Jednym słowem - wychodzi zero!
    I jeszcze negocjują!
    Bo przecież ten "rząd" to totalne zero.
  • ~Wojtek W.
    (2015-10-01 14:01)
    Ministra odjechała dziś :D
    A ja ciągle pamiętam, że sama swoje dzieci posyła do drogiej prywatnej szkoły, a nie do publicznej.