Dzieciom drożdżówki, związkowcom odznaczenia. Szefowa MEN rusza do ataku

Ten dzień z pewnością należy do minister edukacji narodowej. Rano Joanna Kluzik-Rostkowska ogłosiła w rozmowie radiowej, że wynegocjowała powrót drożdżówek do szkolnych sklepików. Potem pojechała na urodziny Związku Nauczycielstwa Polskiego, by wręczyć krytykującym ją związkowcom okolicznościowe odznaczenia. Ci jednak nie zamierzają odstąpić od planów zorganizowania w Warszawie wielkiej demonstracji.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek W.
    (2015-10-01 14:01)
    Ministra odjechała dziś :D
    A ja ciągle pamiętam, że sama swoje dzieci posyła do drogiej prywatnej szkoły, a nie do publicznej.
  • ~ibawiony psiapsiólkami Idiotki
    (2015-10-01 14:03)
    Kabaret! jedno ministerstwo zabiera drożdżówki, drugie oddaje.
    Jednym słowem - wychodzi zero!
    I jeszcze negocjują!
    Bo przecież ten "rząd" to totalne zero.
  • ~Karol
    (2015-10-01 14:35)
    No to osiągnięcie na skalę możliwości PO i PSL przez 8 lat.
    Jacy wy jesteście beznadziejni !?
    Dla niektórych z was czeka już sąd. Wy wiecie że tym razem nie będzie żadnej "grubej krechy".
  • ~Robnad
    (2015-10-01 14:37)
    czego wymagać od załogi Parady Oszustów, skoro jej alfa i omega, tato z mamą, in vitro w "genderze" albo i we dwóch na raz w jednym, chciało w młodości pracować w sklepie z cukierkami, chociaż z wiszącego na słupie głośnika dolatywało, że to wszystko dzięki przewodniej roli partii, więc a na starość zostało tą przewodnią rolą partii ku uszczęśliwianiu moronów.
  • ~HENRY
    (2015-10-01 14:45)
    Gender MENdy POgonim i zmieciem ;-)
  • ~warszawianka
    (2015-10-01 15:18)
    kupa idiotów w tym PO.
  • ~widz
    (2015-10-01 15:24)
    a kto zabierał te drożdżówki wy czy opozycja że taki teraz zachwyt ???
  • ~fgtnbn
    (2015-10-01 16:07)
    Kłamstwo PO osiąga apogeum w kampanii wyborczej! Maja przez 8 lat ludzi za idiotów ? Afera goni aferę a taśmy prawdy POkazały oblicze oszustów i kanciarzy spod znaku PO-PSL !!!
  • ~piotr_antywszystko
    (2015-10-01 16:35)
    dzieciom drozdzowki, gornikom ordery, arabskim najezdzom mieszkania i zasilki a Polakom kupe.
  • ~wq
    (2015-10-01 16:46)
    Kluzik-Rostkowska przechodzi siebie,
    dość tego kłamstwa, obłudy, mamienia obietnicami
  • ~brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    (2015-10-01 17:00)
    Infantylność tej pani dziennikareczki POraża. Wytłumaczcie mi, jak mogło się coś takiego przytrafić naszej kochanej Polsce? Jak ktoś taki, mógł stanąć na czele ministerstwa edukacji?
  • ~Bartek
    (2015-10-01 17:22)
    Jak mozna byc politykiem z aparycja Kluzik-Roztkowskiej? Bardziej mogla byc wlascicielka magla.
  • ~klik
    (2015-10-01 19:26)
    żenada. sukces minister oświaty. do śmieci i straszenia następnych pokoleń.
  • ~BOLEK
    (2015-10-01 20:42)
    SUKCES IDIOTOW Z PLATFORMY DZIECI NIE BEDA GLODNE
  • ~Władek
    (2015-10-01 21:20)
    Dzieciom drożdżówki , Platformenom ośmiorniczki i drogie szampany.
  • ~cafar
    (2015-10-01 21:28)
    Kluzik-Drożdżówka
  • ~Fhl
    (2015-10-01 22:15)
    Problem drozdzowej rozwiązany. Polska znów zrobiła wspaniały krok ku świetlanej przyszłości. Gratulujemy sukcesów!
    ... Chryste, co za szopka!
  • ~gosc
    (2015-10-01 22:20)
    Ta całą" sitwa" ,butna ,chamska,jeszcze chce wygrać,ludzie.
    Jak szkoda im tego dobrobytu okradania państwa i społeczeństwa zostawić,są pewni że wygrają.
    Myślę że nie tym razem,ponieważ tym razem społeczeństwo nareszcie ich uwali.
  • ~anka
    (2015-10-01 22:31)
    dno muliste ;nieprawdopodobna kretynka-całe PO !
  • ~wam
    (2015-10-02 03:12)
    I może jeszcze po bananie. W końcu to bantustan a nie poważne państwo. Można się załamać poziomem tych z Bożej łaski dygnitarzy.