Minister skarbu: Bohaterów taśm nie ma już w Platformie. Sprawa jest zamknięta

| Aktualizacja:

Sprawa taśm jest zamknięta. "Bohaterów" tych nagrań nie ma już w Platformie - tak w radiowej Jedynce sprawę nowych podsłuchów komentował minister skarbu państwa. Wczoraj podsłuchane rozmowy osób związanych z Platformą Obywatelską ujawniła Telewizja Republika. Chodzi o zapisy spotkań biznesmena Jana Kulczyka z byłym działaczem PO Piotrem Wawrzynowiczem, szefem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim i byłym szefem MSZ Radosławem Sikorskim.

wróć do artykułu
  • ~realista
    (2015-10-22 09:33)
    a no pewnie, rząd sprzedał Ciech poniżej ceny, sprawa jest zamknieta. Teraz sprzeda kopalnie za złotówkę i ziemię na pomorzu za 30 gr. POzamiatane, a wy Polacy głosujcie, bo muszą miec na nowe samochody na wiosnę.
  • ~m-53
    (2015-10-22 09:33)
    Sprawa zamknięta, POzamiatane. Twierdzi minister
    Na pewno?
  • ~nieskundlony
    (2015-10-22 09:33)
    Jak zwykle nie ma problemu ,oni się oczyścili to są kpiny z ludzi.
  • ~Rycho
    (2015-10-22 09:34)
    Wystarczy wyrzucić z partii i pieniądze są "wyprane". Ciekawe myślenie. Co jeszcze PO wymyśli na usprawiedliwienie swoich przekrętów np z prywatyzacją POLFY Warszawa, która wpłaca z bieżącej sprzedaży należność za jej zakup. Zaiste, w ten sposób "każdy" koleś może kupić część dorobku Polaków. Żenada!!!
  • ~gazeciarz
    (2015-10-22 09:35)
    Jasne, jasne, POzamykane, POzamiatane. Teraz LOT sprzedamy za 2.50 i co nam zrobicie?
  • ~to już nie jest śmieszne
    (2015-10-22 09:36)
    Ci to mają tupet ! Bierzmy kartki, masowo na wybory! Muszą odpowiedzieć za niegospodarność ; przeszło bilion długu, 450 miliardów przepuszczone lekką ręką, w mediach publicznych zmowa milczenia, ludzie ten kraj jest prywatnym folwarkiem peowskiej sitwy!
  • ~Wyborca - na kopach wyprowadzić
    (2015-10-22 09:54)
    Sprawa taśm jest zamknięta?? Zamknięci to wy będziecie po wyborach. Złodziejska sitwa. Od każdego POwca śmierdzi złodziejem, kłamcą i oszustem na kilometr.
  • ~janka
    (2015-10-22 09:55)
    nic nie jest zamknięte!Jak łatwo im to zapomnieć ,sa przesiąknięci korupcją, stracili poczucie rzeczywistości i uczciwości, jeśli tylko tak potrafią skomentować, to jest straszne!!!
  • ~zadziwiony
    (2015-10-22 10:20)
    Proponuje ten rewelacyjny tok rozumowania rozciagnzc na inne sfery zycia, np kasjerka zwolniona za kradziez piniedzy bylaby z chwila utraty pracy uznana za niewinna, lekarz za blad w sztuce wyrzucony rowniez... Wciskanie glupoty to nowa specjalnosc PO.
  • ~Oni tylko kłamstwami się posługują.
    (2015-10-22 10:27)
    Jak nie ma a Kwiatkowski gdzie jest dalej w NIK.A startujją z dalszych miejsc.
  • ~WYBORCY.
    (2015-10-22 10:32)
    Gdyby naród był mądry to ani jeden z PO i PSL oraz stare komuchy nie powinny wejść do sejmu,to za czyste miejsce dla takich nierobów i złodziei.
  • ~oburzony
    (2015-10-22 10:49)
    TO NIE JEST SPRAWA ZAMKNIĘTA jak chcieliby POpaprańcy. Ta i inne dopiero zostaną otworzone i nikt, ani nic nie przejdzie płazem po wyborach. Złodziei trzeba dobrze osądzić i osadzić tam gdzie ich miejsce. Kto jeszcze wątpi w prawdziwość taśm i wypowiedzi złodziei nagranych , to chyba bezmózgowiec, albo idiota. Rządy tej mafii dobiegają końca. Każdy uczciwy obywatel zagłosuje tak aby odsunąć złodziei i krętaczy od koryta. Głosuję na PIS!!!
  • ~sam
    (2015-10-22 10:59)
    To nie Minister Skarbu ma zamykać Sprawy , Końcowy Komunikat Powinna Wydać Prokuratura i SĄD .
  • ~wiesio bicz boży na POmatołów
    (2015-10-22 11:01)
    A ten Włodek. To nie chodzi aby o nijakiego Karpińskiego Włodzimierza, który startuje z listy w Lublinie?
  • ~julka
    (2015-10-22 11:09)
    I ch...j z tego co to wyrzucenie z platfusów to kara do pierdla złodziei bez wyjątku począwszy od chyżego ruja na basenowym skończywszy
  • ~heliot
    (2015-10-22 11:15)
    Piękne tłumaczenie, ci ludzie powinni stanąć przed trybunałem stanu, a za to że okradli skarb państwa czyli nas ,przepadek mienia!!!
  • ~jaga
    (2015-10-22 11:36)
    Tak jest! Skompromitowani odeszli, więc odczepcie się już i przestańcie to międlić. Dlaczego nie mówicie o Hofmanie i jego kolegach? Bo też ich nie ma. Lepiej pogadajmy o senatorze Biereckim, którego sam Kaczyński energicznie właśnie wybiela. To jest najświeższa sprawa! Nie mówimy o sprawie Dobienieckiego (i słusznie), ale gdyby to był zięć premier Kopacz, to dopiero PiS miałby używanie! Może nie?
  • ~kulka
    (2015-10-22 12:11)
    Dokładnie jak w tytule, co teraz może premier? Wyrazić ubolewanie, za to PIS który przed wyborami wyciąga takie hity, zwłaszcza że może stać za całą aferą nie powinien nigdy mieć możliwości powrotu do władzy, bo w wyborach powinno się walczyć uczciwie przedstawiając swój program a nie obrzucać kupą przeciwnika.
  • ~Andre L-P
    (2015-10-22 12:14)
    PO -psl to najbardziej grozna w historii ostatnich 25 lat banda politycznych bandytow ! na czele z para oszustow, oszust D.Tusk -(Amber Gold) i oszustka Smolenska Ewa Kopacz OKRADLI - ZADLUZYLI i PODZIELILI POLAKOW by latwiej muc dokonac bandyckiego rabunku !-jest tylko jedno powtarzam tylko jedno rozwiazanie - w dniu 26/10 po utracie wladzy musza poniesc odpowiedzialnosc i byc skazani ONE BY ONE za straty jakie poniosla Polska i gwalt( 6 milionow przymusowych emigrantow )jaki dokonali na polskim spoleczenstwie w czasie 8-latat ich rzadow - tym razem jest SZANSA na spelnienie oczekiwan milionow cierpiacych oklamanych obywateli na kompletne rozliczenie - tych Wszystkich odpowiedzialnych cwaniakow ,zlodzieji kilometrowek i aferzystow rzadu PO-PSL ktorzy okradli nasz NAROD - POLACY beda sedziami 25/10
    to jest naszym obowiozkiem zlikwidowac gangrene ten polityczny bandytyzm
  • ~sam
    (2015-10-22 12:54)
    Dziwne dlaczego ściga się osoby które np. Napadły na Bank , Przecież po zabraniu Pieniędzy i Wyjściu na Zewnątrz , SPRAWA POWINNA BYĆ ZAMKNIĘTA, ich już w Banku Niema .