Nowacka: Zwrot w stronę nacjonalizmu to jedna z przyczyn naszej porażki

| Aktualizacja:

Europejski zwrot w stronę nacjonalizmu i zapotrzebowanie na partie kontestującą system - to zdaniem Barbary Nowackiej główne przyczyny porażki Zjednoczonej Lewicy. Koalicja uzyskała 7,55 procent głosów i nie weszła do Sejmu.

wróć do artykułu
  • ~kolo
    (2015-10-28 10:31)
    co to za baba ?
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    (2015-10-28 10:31)
    Dzisiejsza lewica jest po prostu niepoważna. Zandbergi, Ogórki i inne blodyneczki chciałyby rządzić 40mln krajem ! Komedia.
  • ~sed
    (2015-10-28 11:11)
    "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się !" Jak trudno się oderwać od tych marksistowskich mrzonek...Zawsze jednak można znaleźć winnych. Dziś to nacjonaliści, kiedyś imperialiści.. nigdy nie my..Jaka to radość, że wreszcie znikną z życia publicznego Millery, Palikoty..może i Ordyńscy..
  • ~gość
    (2015-10-28 11:14)
    Przyczyną porażki jest to, że musiałaś dźwigać na swoich plecach Milera i Palikota i całą rzesze starych komuchów. Sama miałabyś większe szanse. Duży szacunek dla twojego profesjonalizmu, uczciwości i rozsądku.
  • ~bez znieczulenia
    (2015-10-28 11:30)
    Problem tkwi w tobie , kobieto. Jak można było - mając lewicowe przekonania- wiązać się z Palikotem? Farbowany lis i panienka z PLAKATU - tak to wyglądało. Pamiętaj, że wybierając sobie "guru", określasz się. A ty wybrałaś, no kogo? Odpowiedz sobie na to pytanie, a może kiedyś wybierzesz właściwą drogę. Więcej Ci nie powiem, bo zarabiasz takie pieniądze, że za resztę rad musisz dziecino drogo zapłacić albo zmądrzeć!
  • ~gogo
    (2015-10-28 11:35)
    Jak w ogole mozna w dzisiejszych czasach byc komunistka ???
  • ~drwia z nas
    (2015-10-28 12:11)
    komedie tworzycie czerwoni
    poli i mili i ten czerwony
    zenada,sld w czelusci puscic
  • ~obywatel
    (2015-10-28 12:36)
    Słuchaj no Nowacka, wy nigdy nie byliście żadną lewicą, byliście strażnikami starego postkomuszego układu. Nigdy nie interesowaliście się ludem ubogimi i ciężko pracującym. Wy pilnowaliście tylko wysokich emerytur byłych UBeków, SBeków, milicjantów, oficerów i generałów układu warszawskiego i PZPRowców. Cieszę się, że was nie ma w Sejmie!
  • ~Pisowiec
    (2015-10-29 00:51)
    "Zwrot przeciwko nacjonalizmowi..."?
    Wybawienie od zlodziei, mordercow i oszczercow Narodu Polskiego! Ile mozna bylo na to patrzeć? Jak dlugo wydawalo sie im ze bedą miec przyzwolenie na bezprawne oczernianie naszego narodu? Art 133 kk!!! Zubazania Polakow mordowania ich i wszelkie inne gangsterskie machloje! Podczas rzadow SLD afera gonila aferę! Narod Polski ma juz dośc tych komuchow. Od zakonczenia II WS było tylko piekło z nimi! Komunizm upadl a oni nadal siedzą i rządzą po komuszemu. Won!
  • ~Zig
    (2015-12-02 14:25)
    Pani Nowacka proszę przeczytać co znaczy słowo nacjonalizm – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Przejawia się głoszeniem pamięci o bohaterach danego narodu, głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu. To jest bardzo proste do zrozumienia! Miłość do ojczyzny jest dla pani porażką? I proszę nie mówić "nasz problem" To pani ma z tym problem

Może zainteresować Cię też: