To oni zepchnęli Platformę z piedestału. Mogą to zrobić z każdym...

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy finansują kampanie, głosują, ale potem uważnie – jak nikt inny – patrzą na ręce władzy. Jeśli ta nie spłaci kredytu zaufania, to oni zwindykują jej parlamentarne mandaty. Tak też było w przypadku ostatniej wyborczej przegranej Platformy Obywatelskiej.

wróć do artykułu
  • ~Pol
    (2015-11-29 09:26)
    Petru za wikipedia to asystent Balcerowicza pracował w fundacji casa...więc to człowiek bliski uni wolności dzisiejszej po...to ich człowiek.
  • ~sava
    (2015-11-29 07:38)
    "Miałeś chamie złoty róg", ostały ci się jedno papierki na patyczkach.
  • ~niepatriota
    (2015-11-28 15:12)
    Po wyrzuceniu Palikota przestałem wierzyć Platformie. A sukces PO to głównie zasługa Tuska, który pieczołowicie hodował PiS w przekonaniu, że strach przed PiS-em będzie gwarancją jego zwycięstwa. I pewnie by tak było gdyby nie te żałosne ośmiorniczki u Sowy i Przyjaciół.
    A ludzie za cztery lata pogonią Kaczyńskiego tam gdzie Krzaklewski dogorywa. Tylko szkoda tych czterech lat. Młodsi nie będziemy.
  • ~anka
    (2015-11-28 13:13)
    szkoda,że redaktorka nie podała jak Tusk i jego ferajna wykiwała rencistów , pracujących na etatach, pracujących na umowach śmieciowych itp, itd!!!
  • ~xxx
    (2015-11-28 09:22)
    Dziwić może koalicja PSL nowoczesna. Nowoczesna.zaPOwiadała LIKWIDACJĘ krus!!1
  • ~LeszekM
    (2015-11-28 08:48)
    To ogromny trolling Putina pokonał Polaków. Szczególnie, że opanował Kościół. Do tego dodał się kryzys z uchodżcami, bezwzględnie przez ten trolling, współdziałający z tradycyjną agenturą, wykorzystany.
    Rosja, od lat, prowadzi wobec Polski politykę przypominającą działanie drapieżnika próbującego odgonić słabszą sztukę od stada. Premier B. Szydło, chowając flagi UE potwierdziła, że prez. Putin może na niej polegać. Druga rzecz - termin "Polska w ruinie" jest tworem trollingu Putina. Jest to kłamstwo "na żywca" w stylu "gebelsowskim". Kaczyński, Duda i Szydło, powtarzając to kłamstwo, potwierdzili że są członami tego trollingu. Teraz nie ma najmniejszej wątpliwości, że Rosja podporządkowała sobie Polskę, a całą władzę stanowią pachołki Putina.
  • ~bolo
    (2015-11-28 05:01)
    Palikot,jako swinski ryj i Nowak,mieli zrobic na POlecenie Tuska i Komoruska "Przyjazne Panstwo",a wyszlo -kupa kamieni!!!
  • ~precz z bolszewicką zarazą
    (2015-11-27 21:20)
    nareszcie was komuchów, Polacy, przegonili, mam nadzieję, na zawsze.Panoszyliście się w sejmie przez 70 lat. Jesteście tzw. "dobroczyńcami na nasz, podatników, koszt", a sami zawsze chapiecie ile wlezie.
    Byle dobrać się do koryta. Teraz, szanowna żydokomuno, do pośredniaka, szukać pracy, którą nam obiecywaliście przez 25 lat.
  • ~8
    (2015-11-27 20:17)
    PO - osoby zamieszane w różne afery {43} począwszy od narkotykowych {Rycho , Zdzicho
    itd}, przez
  • ~wer
    (2015-11-27 18:44)
    PO,TVN,TVPinfo,GAZETA WYBORCZA - to *****
  • ~😂
    (2015-11-27 17:55)
    Wierni ALLAHOWI powinni przyjżeć się platformie..
  • ~Polak.Zwykły Polak
    (2015-11-27 17:24)
    Lipno (17 tyś. mieszkanców)kuj.pomorskie.PUP(Pow.Urz.Pracy)
    27 listopad.godz.10-ta
    Przyszedłem zarejestrować się.Na powitanie witają mnie ogloszeniana 33 pokojach.
    ,,W dniu 24 grudnia 2015r.PUP w Lipnie będzie nieczynny"
    Tak zbudowano mafię urzędniczo towarzyską z nadanias PSL,pod patronatem PO.
    Ok. 250 tysięcy urzędników i ich rodzin,to żelazny elektorat PSL.
    Wójt PSL.Starosta PSL.Wszystkie placówki im podległe są obsadzane tylko swoimi ludzmi.Ostatni przykład.Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi.Starosta Baranowski (startował ,po raz kolejny do parlamentu)otrzymał 100%głosów.
    Jesli PIS nie rozpędzi tego towarzystwa to będzie żle.Bardzo żle.
  • ~Kukiz obudz się!!!
    (2015-11-27 17:16)
    ..i dlatego satanowcze NIE dla ,,JOW"-ów.
    Kukiz obudz się!!!
  • ~lukas
    (2015-11-27 17:08)
    To są wypociny platformerskiej manipulantki.
  • ~koń by sie u..
    (2015-11-27 17:01)
    Propaganda. . jak możesz pisać tyle kłamstw..sługasy platformerskie..!petru dupetruje
  • ~eu
    (2015-11-27 17:01)
    Stek bzdur. Przedsiębiorcy nie mają więcej głosów do oddania w wyborach niż zwykli obywatele, a jest ich dużo mniej niż nie-przedsiębiorców. Choćby wszyscy przedsiębiorcy głosowali na PO, przegłosowalibyśmy ich bez problemu. O wyniku wyborów decyduje większość wyborców.
  • ~jaro
    (2015-11-27 16:20)
    To są pobożne życzenia złodziejskiej szajki. Po tegorocznych wyborach okazało
    się, że dzięki internetowi, żadne gadzinówki i tvn-y nie są w stanie zrobić
    Polakom wody z mózgu. I mimo, że atak trwa, jestem przekonany, że
    prędzej czy później bogaci, będą musieli zacząć płacić podatki i nie wiele
    przeszkodzi w tym Petru.
  • ~?¿?
    (2015-11-27 14:14)
    Mowa o windukatorach wyłudzających grunty pod budowy po wczesniejszyn wybuzaniu...na jedną ławę oskarżonych poproszę...
  • ~słuchacz