Czy prezydent przyjmie ślubowanie sędziów? "Jest w trakcie analizowania materiałów"

| Aktualizacja:

Prezydent nie podjął jeszcze decyzji, czy przyjmie ślubowanie wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Jak tłumaczy jego minister, Andrzej Duda jest "w trakcie analizowania materiałów".

wróć do artykułu
 • ~Henry
  (2015-12-02 16:28)
  Wszyscy którzy jesteście żeby ten bajzel się utrzymał -Petru + PO, będziecie niedługo na cenzurowanym, i oby jak najszybciej !
 • ~Zybby
  (2015-12-01 11:59)
  Czy to nie ty Jareczku i kolega Macierewicz piszecie te wszystkie komentarze??? Drugi raz księżyca nie ukradniesz!!!
 • ~obywatel3
  (2015-12-01 11:01)
  warto byłoby przegonić tych judaszy ze stołków.To są antypolscy szkodniki...
 • ~Zażenowany
  (2015-11-30 20:18)
  Czyżby na tym forum elektorat sekty najprzebieglejszego św. Rydzyka swoje wypociny przelewał.?? Trzeba ich najpierw spytać co wiedzą o trójpodziale władzy i roli poszczególnych filarów władzy.
 • ~sme
  (2015-11-30 18:55)
  Czlowiek by pomyslal ze ten tribunal gdyby mieli honor to by sami podali sie do dymisji dla dobra kraju. Co to za tribunal ktory siedzi na tych stolkach od czasow komuny I nigdy sie nie doprowadzil do dzisiejszej rzeczywistosci. Moim zdaniem wszystkich wywalic a jak ich nie bedzie czy kogokolwiek przez tydzien czy dwa to nic sie nie stanie. Swiat siwe nie skonczy. Oni nie prowadza kraju oni tylko maja za zadanie pomoc w sprawach prawa a nie rzadzeniem.
 • ~kamil
  (2015-11-30 18:12)
  Trzymamy kciuki Panie Prezydencie,prosimy w imieniu wszystkich Polakow o zapoznanie sie z opiniami wszystkich prawnikow w Polsce,tych nie brakuje,Polacy sa inteligentnym Narodem,maja swoja tradycje Honor i kochaja Ojczyzne tak jak Pan.Prosmy wiec Boga zeby Panska decyzja sluzyla zjednczeniu wszystkich Obywateli Najjasniejszej RP,niech Bialo Czerwona i Orzel polaczy wszystkich patriotow,a Dobro naszej Ojczyzny niech bedzie naszym nakazem.Tak nam dopomoz Bog i Wszyscy Swieci Polscy.
 • ~Roman
  (2015-11-30 18:03)
  Mam nadzieję, że Pan Prezydent nie stchórzy i pokaże, że jest godnym następcą Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Może zainteresować Cię też: