Trzęsienie ziemi w urzędach. Jak PiS zmieni ustawę o służbie cywilnej? [NEWS DGP]

| Aktualizacja:

Stanowiska stracą wszyscy dyrektorzy i ich zastępcy w ministerstwach, urzędach wojewódzkich i innych instytucjach podległych rządowi.

wróć do artykułu
  • ~zzz
    (2016-02-16 21:40)
    Tak nie powinno być, taka bezwzględność i wyrzucanie ludzi nic dobrego nie przyniesie,
  • ~pispojednozło
    (2015-12-12 18:54)
    Płacz i ból dupy! Oto po 8 latach po raz kolejny widzimy na własnych oczach "rewolucję" i "zasadnicze reformy"! Wymiana funkcjonariuszy przegranego układu na funkcjonariuszy nowej mafii! Tak wiele ludzi utraci swe fortuny i kontakty, przyjdą wygłodniali po 8 latach posuchy i dorabianiu, a także całe rzesze nowych rekrutów, tym bardziej zażarcie wypatrujących tłustych synekur dla siebie, małżonków, dzieci i rodzeństwa! Po raz kolejny rewolucja na miarę zastąpienia Gomułki przez Gierka. A normalni ludzie nadal będą gnębieni przez jeden i ten sam system.
  • ~ree
    (2015-12-11 17:42)
    po następnych wyborach stracą pracę wszyscy zwolennicy PiS, czyli będzie jak w Ameryce, koszenie administracji co cztery lata, proszę zwrócić uwagę, że PiS już staje się mało popularny, a co dopiero będzie się działo, jak te buble prawne uderzą Polaków po kieszeni
  • ~wnioskodawca
    (2015-12-11 14:18)
    wnioskuję,ażeby dla ułatwienia zwalniać najpierw członków partii PO,PSL,SLD czyli zdrajców,gdyż chcieli,ażeby Polska wypłaciła Żydom nienależne odszkodowanie w wysokości 65 miliardów dolarów.
  • ~iga49
    (2015-12-11 10:22)
    ten kij jak kazdy ma dwa konce.......
  • ~POpłoch.
    (2015-12-11 06:52)
    Co jak co ale w urzędach to są przeważnie ludzie Platformy. I dlatego taki POpłoch.
  • ~JaśPan
    (2015-12-11 00:52)
    NARESZCIE trochę normalności
  • ~Kliwer
    (2015-12-10 22:03)
    I tak prawie to nic nie zmieni. Konkursy na stanowiska publiczne i urzędnicze? Nie bądźmy śmieszni, to nigdy nie działo i wszystko było ustawiane. Postanowienie, które wygląda na bardziej rewolucyjne niż jest w istocie.
  • ~jowita
    (2015-12-10 18:22)
    chcieliscie to macie będzie wesoło na stanowisko bez slubu kościelnego ani rusz najwyżej kible sprzatac
  • ~Gosc
    (2015-12-10 17:43)
    Moze ci ktorzy przyjda nie beda trzepac tylkami przed sb-kami biegajacymi po urzedach....
  • ~Emeryt o wysokich kwalifikacjach i zdolny do pracy
    (2015-12-10 17:32)
    Podobnie bylo w PKP po roku 2000-(ustawa restrukturyzacyjna).Na najwyzsze stanowiska kierownicze wsadzano roznych dzialaczy z doswiadczeniem w pracy na stanowisku referenta w firmach nie majacych nic wspolnego z transportem.W ciagu kilku lat firma zanotowala kilkumiliardowe straty do dzis nie splacone.Stworzno ca 60 nowych spolek, powstay tysiace nowych stanowisk kierowniczych (glownie dyrektorskich), wiele rad nadzorczych ,prezesow, a praca zmnieszyla sie ca 100%.
  • ~xxx
    (2015-12-10 16:59)
    Teraz wg gadzinówek jest terra motto, gdy PLATFUSY wyrzucali wszystkich z PiS to było OK!!
  • ~KOMUNIZM ZARAZĄ LUDZKOŚCI
    (2015-12-10 08:08)
    CAŁĄ KOMUNISTYCZNĄ HOŁOTĘ WYRŻNĄĆ DO NOGI - SZLACHTOWAĆ TAK DŁUGO AŻ WYRŻNIĘTE ZOSTANĄ ICH PSY, KOTY A NAWET RYBKI AKWARIOWE!!!
  • ~aK
    (2015-12-10 07:59)
    PO trzęsie się ze strachu, bo wszyscy ich kolesie i członkowie rodzin stracą pracę.
  • ~ala
    (2015-12-10 01:40)
    Czyli dyrektorzy i wazniejsi urzednicy beda z nadania partyjnego ,nie wazne czy madry aby tylko byl wierny wodzowi. I co zwolennicy PiSu czy to nie jest republika kolesiow w najgorszym wydaniu?????
  • ~Htrs
    (2015-12-10 00:14)
    Zmienic starych komuchow i ich pokrewienstwo jak najszybciej bo to od lat zalega w urzedach.
  • ~ewa
    (2015-12-09 17:01)
    juz to kiedys przerabialam zeby dostac premie musialam sie zapisac do ,,,,,,
  • ~wyborca
    (2015-12-09 16:53)
    Wywalic wszystkich urzednikow i samorzadowcow bylych SB=kow itp Zakaz startowania w wyborach
  • ~jk
    (2015-12-09 16:32)
    Czemu się dziwicie. Osiem lat czekali, przebierali nóżkami. Wyposzczeni jak dziabli. Więc z powstrzymaniem są kłopoty. Ludzka rzecz.
  • ~Matylda
    (2015-12-09 15:49)
    A gdzie przez ostatnie 8 lat wybierano w trybie otwartego i konkurencyjnego naboru?? Czysta kpina. Konkursy ustawione lub fikcyjne.

Może zainteresować Cię też: