Trzęsienie ziemi w urzędach. Jak PiS zmieni ustawę o służbie cywilnej? [NEWS DGP]

| Aktualizacja:

Stanowiska stracą wszyscy dyrektorzy i ich zastępcy w ministerstwach, urzędach wojewódzkich i innych instytucjach podległych rządowi.

wróć do artykułu
  • ~Solwent
    (2015-12-09 08:08)
    Rodzinami potracą pracę komuchy bo przecież większość przyjęta po znajomości. Ale będzie wściekłość zboczonych liberałów i zdziczałych lewaków. Może należy ich zaszczepić na coś?
  • ~Razzdziwił
    (2015-12-09 08:11)
    Na stanowiska państwowe, do służby cywilnej trzeba będzie się wylegitymować świadectwem bierzmowania i potwierdzonym za pomocą sześciu świadków świadectwem naturalnego poczęcia. Do konkursu mogą stanąć jedynie przedstawiciele słusznej orientacji seksualnej o białym kolorze skóry zlustrowani przez ministra obrony narodowej. Obywatele którzy edukację zaczęli w wieku sześciu lat oraz Ci którzy pobierali ją min w gimnazjach nie zostaną dopuszczeni do służby. Dodatkowe punkty przy rekrutacji można będzie otrzymać okazując legitymację członkowską PZPR.Mile widziani posiadacze kota.
  • ~christ
    (2015-12-09 08:11)
    w takim tempie jak to teraz robi PIS, takie tempo zamachu na demokracje to nawet w pewnym panstwie w roku 1933 nie pszeprowadzono, ale PIS-owski bolschevizm nie pszejdzie, Narod Polski sie obudzi i pogoni ten narodowo-katolicki bolschevizm, a w najgorszym pszypadku wytszymamy jeszcze 3 lata i 10 miwsiecy a potem i Prezydent i rzad pod Trybunal Stanu i pod Sad Najwezszy !!!!
  • ~Obytakdalej
    (2015-12-09 08:23)
    Świetnie! Wymieniać tych zaufanych w sobie wielbicieli kolesiostwa łapówek pedalstaw i chamstwa
  • ~pikuś
    (2015-12-09 08:34)
    Co na to Kukiz, który chce władzy ludu, a nie partii politycznych?
  • ~zuzu
    (2015-12-09 08:50)
    Znam osobę mieniącą się urzędnikiem służby cywilnej. Broń nas Panie od takich urzędników!!!
  • ~mors
    (2015-12-09 08:59)
    To są czystki obecnej władzy, nie mniej jednak tych urzędników mi w ogóle nie żal. Nic nie można u nich załatwić, nic się nie da, ciągle są mądrzejsi, mają czas itd. To jest jakaś tragedia, ta niefrasobliwość urzędników, ich lenistwo i niechęć do wszystkiego nowego. Jeśli ta "wymiana" na szczeblach władzy cokolwiek poprawi, to jestem za.
  • ~witamy PRL bis
    (2015-12-09 09:07)
    Posady dostana mierni ale wierni... PRL wraca ...
  • ~z
    (2015-12-09 09:18)
    to się zacznie nepotyzm i kolesiostwo .
  • ~polak
    (2015-12-09 09:23)
    Wymienić również Rektorów, Kanclerzy przyjmowanych bez konkursu i kwalifikacji Prezydentów źle zarządzających miastem, którzy na stołki pchają swoich dalej jest kolesiarstwo i draństwo
  • ~GOŚĆ
    (2015-12-09 09:32)
    układ sitwy , złodziei oraz bandytów związanych z PO--osrań-ami rozpada się ,a z tym i kliki rodzinne zostaną rozpędzone , ,,JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA,, dwóch zdrajców Schetyna i Petru pojechali do szwabów i zabiegają by został zrealizować rozbiór POLSKI
  • ~oj oj chyba słonce zgaśnie
    (2015-12-09 09:36)
    odrąbywanie od koryta musi byc bolesne towarzysze
  • ~zachwycony
    (2015-12-09 09:42)
    Baaardzo dobrze, koniec POpaprańców, PO znajomości!
  • ~mkk
    (2015-12-09 09:51)
    Brawo!!!! Ileż ponętnych synekur zwolni się dla potulnych funkcjonariuszy PiSu!!!! Tak powinno być: "każden jeden", co choćby tylko wodę podał Prezesowi, powinien zostać co njamniej Dyrektorem, z autem słuzbowym i prawem do bezpłatnego obiadu z 4 dań (bo płaci za to podatnik).
  • ~luk
    (2015-12-09 09:51)
    Rozumiem, że autor ma jakieś dowody, że wszyscy mają stracić pracę ????
  • ~przeor kliniki wiedeńskiej
    (2015-12-09 10:06)
    Zresetować natychmaist leśnych dziadków w Trybunale Konstytucyjnym poczętym przez bandę Jaruzelskiego i Kiszczka w 1985. I zlikwidować NFZ opanowany przez biała mafię. Prywatę konowałów w białych kitlach ma finansować tylko wolny rynek. Wielu z nich znajdzie sie rychło na bezrobociu, bezrobocie na rynku lekarskim natychmiast uzdrowi służbe zdrowia. Zresetować też "autorytety" profesorskie, im ięcej tytułow ma taki "autorytet" tym ma dłuższe grabie.
  • ~wnuk
    (2015-12-09 10:15)
    ...Jak ustaliliśmy, w lipcu 2009 roku Krzywonos dostała też drugą – specjalną emeryturę – aż 3500 zł miesięcznie. Przyznał ją premier Donald Tusk! ŁĄCZNIE 6.250,-zł brawo donald
  • ~U-3
    (2015-12-09 10:21)
    BARDZO dobry ruch zlikwiduje fikcje pt Służba Cywilna i da napływ świeżej krwi do urzedów. Dyrektorzy maja proste wyjście - złożyć rezygnacje do chwili wejscia ustawy :-)))))))
  • ~DuchŚwiątkowskiego
    (2015-12-09 10:27)
    ABSOLUTYZM NAZIKOMUSZY z dożywotnią władzą stylu K.R.L.D - się będzie dziać!
  • ~januszjanusz
    (2015-12-09 10:37)
    Tylko jak lud odrabie PiS od koryta ... no to bedzie kaszanka!Ta kaszanka to nienawisc spoleczna Kaczynskiego

Może zainteresować Cię też: