Szydło przekonuje: Ustawa o podatku bankowym to test na wiarygodność opozycji

| Aktualizacja:

Ustawa o podatku bankowym to test na wiarygodność opozycji - uważa premier Beata Szydło. Jak powiedziała, projekt ma umożliwić realizację między innymi programu 500 złotych na dziecko, poprzez zwiększenie wpływów budżetowych.

wróć do artykułu
  • ~nina
    (2015-12-16 16:37)
    Juz patrzec nie i sluchac nie mozna tej kobiety z broszta,te krzyki, te polajanki,wygraliscie i rzadzcie ,nie czepiajcie sie wszystkich. Prymityw,,chamstwo,bezczelnosc i klamstwa to jest PiS.
  • ~emk
    (2015-12-16 11:37)
    Brawo Pani Premier. Tylko tak dalej,trzeba te bande przegonić i zaprowadzić wreszcie porządek.Opodatkować banki i sklepy wielkopowierzchn.Niech nie straszą,że podniosą ceny,bo pies z kulawą nogą tam nie pójdzie i tak będą musieli obniżyć,przy tak dużej konkurencji.A jak się nie podoba ,to spadać z naszego kraju,ale tego nie zrobią ,bo tu mają zbyt i dużą kasę.
  • ~babcia
    (2015-12-16 10:54)
    Ten podatek od supermarketów i banków to i tak zapłacimy my na dole, przecież prezes nie będzie miał mniejszej pensji tylko dowali Kowalskiemu nowe koszty kredytu i zmniejszy już i tak niskie oprocentowanie lokat. To samo w marketach. I z czego may się cieszyć, może prościej od razu zabrać Kowalskiemu?
  • ~januszjanusz
    (2015-12-16 10:52)
    To wczorajsze wystapienie Szydlo nie miesci sie w zadnych standartach. To moralne dno.Ten gorszy sort o ktorym mowil Kaczynski to jest wlasnie Polska. Pis to szumowina, zero hamolcow. Ale niech tak bedzie czas juz pracuje na wasza niekorzysc.
  • ~dobek
    (2015-12-16 10:26)
    PETRU TRZEBA ZWOŁAĆ STOWARZYSZENIE OBRONY BANKÓW !
  • ~ree
    (2015-12-16 10:24)
    to nie zależy to od woli opozycji, ale czy aby to nie bubel prawny ?
  • ~Xenon
    (2015-12-16 10:11)
    Szydło w parze z Dudą narobili bałaganu, a teraz wielce chcą naprawiać patową sytuację. Szczyt bezczelności i arogancji z ich strony. Zachowują się, jakby to jacyś kośmici narobili tego bigosu. Czy Oni w ogóle zdają sobie sprawę, co się wokół nich dzieje?! Szydło! Duda! Obudźcie się w końcu. Wy krajem rządzicie!!! To nie piaskownica, nie przedszkole!!!
  • ~olo
    (2015-12-16 10:09)
    w Indiach, Tajlandii, a to duze kraje, dzieci pracuja na siebie, po to sie je robi,zeby kase do domu przynosily i pracowaly, a ty chcesz nas doic na cudze dzieci ? bo te z in vitro to moje,na pewno
  • ~bolo
    (2015-12-16 10:07)
    Czy to straSZYDŁO o buźce podobnej do świnki Piggi z Mapetów chce wmówić Polakom że Trybunał Konstytucyjny to hamulcowy a przecież 50 % sedziów jest z nadania PiS-u
  • ~olo
    (2015-12-16 10:00)
    oczywiscie,ze manipulacja,tandetna nawet gminna, pokaz,ze jestes wiarygodny, albo porzadny, wstap do kosciola, albo naszej partii, wal sie, nie ty decydujesz kto jest wiary-godny, tylko my, takim jak wy.. bleeeee, dziekujemy /kultura/he,he
  • ~heliot
    (2015-12-16 09:57)
    Właśnie teraz to zobaczymy, napewno główny bankster będzie protestował,że to zapłacą klienci..gdyby każdy tak myslał to nie byłoby podatków wcale !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~cafar
    (2015-12-16 09:57)
    stoimy po stronie gorszego sortu.
  • ~pisiorek
    (2015-12-16 09:48)
    Takie testowe stwierdzenia byłej opozycji a dzisiaj rządzących to test na obrzydzenie obecnej opozycji społeczeństwu.
  • ~olo
    (2015-12-16 09:46)
    Gienia, gdy zlodziej dochodzi do wladzy, to co robi ? likwiduje sady i policje i wiezienia,he,he, albo obsadza policje kumplami,swoimi. Szukasz wspolnikow ?
  • ~eedek
    (2015-12-16 09:42)
    To cos nowego. Jeszcze wczoraj było, że to TK przeszkadza w tych 500-set złotych. Teraz opozycja i banki. Mogłaby się zdecydować.
  • ~alik właściciel gnoma
    (2015-12-16 09:37)
    Niech zrobi test trzymania się za brochę !!!
  • ~XXXXX
    (2015-12-16 09:34)
    Co ta straganiara od dożynek robi w rządzie?
  • ~dobra zmiana
    (2015-12-16 09:32)
    Co sekretarka kurdupla opowiada ?? Czy ktoś tam ma kontakt z własnym mózgiem ???
  • ~Rabin Ibn Josek
    (2015-12-16 09:27)
    A co na to Naczelny Bangster Petru ? Wyprowadzi pozostałych bangsterów na ulicę ?
  • ~Brawo Szydło! Dośc samowoli banków i korporacji
    (2015-12-16 09:26)
    Zaraz cwaniaczki typu Petru reprezentujące zachodnie korporacje zaczną trollować ile wlezie.