Napaści seksualne na kobiety w Kolonii. Głos zabrał Waszczykowski

| Aktualizacja:

Minister spraw zagranicznych pyta niemieckie władze, czy Polki nie zostały poszkodowane w atakach w Kolonii. W noc sylwestrową grupy mężczyzn napastowały tam i okradały kobiety.

wróć do artykułu
  • ~der dziennik
    (2016-01-09 22:59)
    To bez znaczenia czy waszczykowski czy kto inny... Niemcy i tak nas maja tam gdzie slonce nie zachodzi... Zwlaszcza teraz jak stracili swoje wplywy oby na zawsze
  • ~WLE
    (2016-01-09 18:28)
    Panie Waszczykowski, wyluzuj, przez najbliższy miesiąc poproś byłych ministrów SZ (oprócz Fotygi) aby Pana choć trochę podszkolili w dziedzinie dyplomcji. Przynależność do PiS nie zwalnia Pana od obowiązujących norm
  • ~Ozz
    (2016-01-08 10:16)
    Niemcom to się należy. Za Warszawę, za mordy na Polakach, Żydach i prostych niewinnych Rosjan. Jeżeli nie z płaca rachunków krzywd to z nastepnego pokolenia zostanie tyle ich co się w cieniu pod grusza zmieści. PS. Te 7 tysięcy obiecanych przez PO umieścić na Śląsku aby ubogacali kulturowo ludzi typu hanys i innych farbowanych shwabow.
  • ~Tarantula
    (2016-01-08 09:17)
    Prosze prosze, dureń minister sprawdza czy w Niemczech islamiści gwałcili także Polki. A dlaczego nie, raczej na pewno, jezeli mieli okazję. Polki to piekne kobiety, w odróżnieniu od Niemek. Ale bandytom arabskim jest raczej wsio rawno (jak 70 lat temu sowieckim sołdatom - wtedy zgwałcili 2 miliony Niemek, młodych i starych, były gwałty masowe, cały pluton na jedną). Polski minister gra obrońcę kobiet polskich. a zarazem to świetny temat zastępczy.
  • ~Kasztanka
    (2016-01-08 01:24)
    juz najwyzszy czas na solidarnosc europejska w kwestii imigrantow. pomyslcie, jak pieknie podziekowali Niemcom za pomoc. mysle ze gdyby podobna sytuacja zdarzyla sie w polsce Polscy mezczyzni zareagowaliby inaczej.
  • ~pol
    (2016-01-07 20:50)
    Brawooooooooooooooo!Niech się tłumaczą z tej swojej niemieckiej pseudodemokracji
  • ~Strach
    (2016-01-07 20:42)
    POra już na POżegnanie z całą tą Unią EuroGEJsko-Islamską. A Polska poradzi sobie świetnie zarówno bez "dotacji unijnych" w POstaci "kwot uchodźców", jak i bez autostrad na POkaz z "dotacji unijnych" dotowanych z polskich składek. A po wyjściu z Unii naprawdę dalej będzie woda w kranach, a internet będzie działał jeszcze szybciej niż przed wejściem pod unijną okupację. I nawet ogórki będą bardziej wolne, bo będą mogły nawet rosnąć krzywo zgodnie z prawami natury, a nie z normami unijnymi, niezgodnymi z prawami natury.
  • ~waldemar K....
    (2016-01-07 20:24)
    Nasze feministki nabrały wody w usta, gdzie Nowacka, cała plejada z gębą pełną frazesów, Jakoś nie mówi się o cenzurze w niemczech i blokowaniu informacji przez 5 dnim ot europejska demokracja
  • ~abc
    (2016-01-07 19:26)
    Wysoko wykwalifikowani fachowcy z Afryki pokazuja co potrafia najlepiej robic,o ich talentach pirotechnicznych nie wspominajac.
  • ~Jawor
    (2016-01-07 18:10)
    Jak sam powiedział nie jest dyplomatą,a politykiem.Od biedy można mu odpuścić jakieś bzdety które wypowiada,ale temu kto go zrobił szefem MSZ należy się bura.Zaczynam tęsknić za Fatygą-przynajmiej w czasie zagranicznych delegacji ładnie pląsała.
  • ~new
    (2016-01-07 18:06)
    Waszczykowski powinien pójść dalej i wyrazić zaniepokojenie stanem demokracji mediów publicznych w Niemczech. Być może potrzebna jest debata na ten temat w Komisji Europejskiej? Mam dzieję, że sojusznicy Polska i Węgry zaczną otwarcie i mocno na forum Unii jechać po szwabach. Jestem przekonany że sojuszników wkrótce znajdzie się wielu i skończy się panowanie "rasy panów" w Europie
  • ~gosc
    (2016-01-07 18:06)
    Merkel to stara komunistka z czasow PRLu w NRD,przyjaciolka Tuska,czasami czytam ze w tym kregu nazywano go "Oskarem" ,czy to prawda?
  • ~fikimiki
    (2016-01-07 17:31)
    A temu co niech sie zajmie placowkami a szczegolnie ta w Kolonii telefony milcza przeprowadzili sie do centrum dostac i dowiedziec nic sie nie mozna pacan jeden. Bufon nadety .
  • ~Zdzichu
    (2016-01-07 17:27)
    Waszczykowski. Takie sprawy powinny byc zalatwiane na poziomie MSZ i polski Konsul w Nemczech. Reszta zajmuje sie konsul. Ten styl dyplomacji kozaka nie wygrywa zadnej gry typowo.
  • ~bunkier atomowy
    (2016-01-07 17:21)
    wojna swiatowa coraz blizej.
  • ~pieniadze to nie wszystko
    (2016-01-07 17:17)
    Niech sobie mowi co chce wazne zeby nie lizal dupska za pieniadze brukseli jak poprzednia ekipa.
  • ~krzyzak
    (2016-01-07 17:15)
    a niech sie zapyta o tysiace mieszkancow wschodnich niemiec okradynych przz lata przez polskich bandytow i zlodzieji !!!!!!!!
  • ~kora
    (2016-01-07 17:12)
    noi sie zaczelo gwalty itd trzeba poprostu niemki uzbroic w bron powinni miec dostep do broni jak w usa i wtedy trupy sicielily by sie jak lany zborza albo stworzyc burdele dla muzulmanow a jak nie to niech wala konia
  • ~anna
    (2016-01-07 17:06)
    "uchodźcy w Kolonii biją nasze dziewczyny" !!! idiota pisze list
  • ~jan
    (2016-01-07 17:02)
    Kolejna kompromitacja Waszczykowskiego. Od tego ma konsulat, a skierowanie listu do ministra, to zwykła zaczepka.