Napaści seksualne na kobiety w Kolonii. Głos zabrał Waszczykowski

| Aktualizacja:

Minister spraw zagranicznych pyta niemieckie władze, czy Polki nie zostały poszkodowane w atakach w Kolonii. W noc sylwestrową grupy mężczyzn napastowały tam i okradały kobiety.

wróć do artykułu
  • ~Hanys
    (2016-01-07 15:54)
    Zapytać się można. Wtedy ma się wrażenie, że jest się "potęgą"
  • ~jan
    (2016-01-07 17:02)
    Kolejna kompromitacja Waszczykowskiego. Od tego ma konsulat, a skierowanie listu do ministra, to zwykła zaczepka.
  • ~krzyzak
    (2016-01-07 17:15)
    a niech sie zapyta o tysiace mieszkancow wschodnich niemiec okradynych przz lata przez polskich bandytow i zlodzieji !!!!!!!!
  • ~Zdzichu
    (2016-01-07 17:27)
    Waszczykowski. Takie sprawy powinny byc zalatwiane na poziomie MSZ i polski Konsul w Nemczech. Reszta zajmuje sie konsul. Ten styl dyplomacji kozaka nie wygrywa zadnej gry typowo.
  • ~ewa
    (2016-01-07 16:05)
    Dlaczego tak ważną wiadomość jak to że arabowie się organizują w grupy 1000 osobowe w Niemczech, rabują i gwałcą podano z opóźnieniem 5-cio dniowym? Dlaczego wprowadzono cenzurę w mediach kosztem bezpieczeństwa w danych miejscowościach? Przecież oni mogli się zbierać w kolejne dni i dalej robić swoje, a społeczeństwo nie ostrzeżone dalej było narażone na to niebezpieczeństwo!! Jestem zaniepokojony poziomem demokracji w Niemczech, gdzie dla celów politycznych się cenzuruje media...
  • ~Hahaha
    (2016-01-07 15:29)
    Należy stanowczo wezwać Niemców do obrony swoich kobiet.
  • ~Maniek
    (2016-01-07 15:33)
    Merkel. Merkel, coś ty narobiła? Teraz dostajesz nagrody i wyróżnienia (jesteś wyjątkowo posłuszna i lojalna w stosunku do swoich zwierzchników) ale już wkrótce będziesz się ukrywać.
  • ~Macisław Kereszeni
    (2016-01-07 15:22)
    Niema co się dziwić.Młodzi,w sile wieku ,czyli byczki.Więc itd,itd.
  • ~christ
    (2016-01-07 16:14)
    Każda kobieta w Niemczech powinna otrzymać pistolet do torebki ,dla samoobrony.Trup ścieliłby się gęsto?
  • ~olo
    (2016-01-07 15:23)
    no prosze, te napastowania seksualne to bylo zwykle macanko ? a to za bioderka/kieszenie, a to klep w pupcie,co ? nauzywali sie chlopaki za friko, w europejskim kraju, jak wszyscy, na ulicy, obejmuja sie, sciskaja, caluja, pieknie jest, szariatu nie ma, łba nie scinaja za spotkanie z dziewczyna bez obecnosci "przyzwoitki", nauzywali sobie,to fakt, no i zarobili na fantach, przyjemne z pozytecznym.
  • ~gosc
    (2016-01-07 18:06)
    Merkel to stara komunistka z czasow PRLu w NRD,przyjaciolka Tuska,czasami czytam ze w tym kregu nazywano go "Oskarem" ,czy to prawda?
  • ~new
    (2016-01-07 18:06)
    Waszczykowski powinien pójść dalej i wyrazić zaniepokojenie stanem demokracji mediów publicznych w Niemczech. Być może potrzebna jest debata na ten temat w Komisji Europejskiej? Mam dzieję, że sojusznicy Polska i Węgry zaczną otwarcie i mocno na forum Unii jechać po szwabach. Jestem przekonany że sojuszników wkrótce znajdzie się wielu i skończy się panowanie "rasy panów" w Europie
  • ~pieniadze to nie wszystko
    (2016-01-07 17:17)
    Niech sobie mowi co chce wazne zeby nie lizal dupska za pieniadze brukseli jak poprzednia ekipa.
  • ~waldemar K....
    (2016-01-07 20:24)
    Nasze feministki nabrały wody w usta, gdzie Nowacka, cała plejada z gębą pełną frazesów, Jakoś nie mówi się o cenzurze w niemczech i blokowaniu informacji przez 5 dnim ot europejska demokracja
  • ~bunkier atomowy
    (2016-01-07 17:21)
    wojna swiatowa coraz blizej.
  • ~fikimiki
    (2016-01-07 17:31)
    A temu co niech sie zajmie placowkami a szczegolnie ta w Kolonii telefony milcza przeprowadzili sie do centrum dostac i dowiedziec nic sie nie mozna pacan jeden. Bufon nadety .
  • ~ania
    (2016-01-07 17:01)
    Znając Waszczykowsiego jestem pewien, że kieruje się tylko chęcią wykorzystania tej informacji politycznie, a nie pomocy tym osobom.
  • ~pol
    (2016-01-07 20:50)
    Brawooooooooooooooo!Niech się tłumaczą z tej swojej niemieckiej pseudodemokracji
  • ~Strach
    (2016-01-07 20:42)
    POra już na POżegnanie z całą tą Unią EuroGEJsko-Islamską. A Polska poradzi sobie świetnie zarówno bez "dotacji unijnych" w POstaci "kwot uchodźców", jak i bez autostrad na POkaz z "dotacji unijnych" dotowanych z polskich składek. A po wyjściu z Unii naprawdę dalej będzie woda w kranach, a internet będzie działał jeszcze szybciej niż przed wejściem pod unijną okupację. I nawet ogórki będą bardziej wolne, bo będą mogły nawet rosnąć krzywo zgodnie z prawami natury, a nie z normami unijnymi, niezgodnymi z prawami natury.
  • ~jandzia
    (2016-01-07 15:48)
    Ze ślepiów mu patrzy ,że też by napadał !