Opozycja nieufna wobec kompromisu prezesa PiS w sprawie TK. "To dalsze rozwalanie tej instytucji"

| Aktualizacja:

Opozycja nie chce zmieniać z Prawem i Sprawiedliwością ustawy zasadniczej w sprawie Trybunału Konstytucyjnego.

wróć do artykułu
  • ~lecki222
    (2016-01-21 09:31)
    Polskie Radio przygotowuje od wczoraj konsultacje Premier z opozycją! Kiedy wczoraj o 22. usłyszałem wypowiedż p. Targalskiego i streszczenie artykułu Kani przestałem mieć wątpliwości , na czym polega dobra zmiana. Obrzydliwe łączenie pobytu dwunastolatka, Ryszarda Petru, w Dubnej, gdzie wybitny ojciec pracował nad programem jadrowym z podejrzaniem związku przywódcy opozycyjnej partii z GRU, dziś wzmocnione przez Kanie i Pr1 reklamą przyszłych artykułów w tym temacie. Wykrycie "kłamstwa" : Rymaszewski był w Moskwie a nie w Dubnej!. Czy wydawca wczorajszych wiadomości nie wstydzi się tych żałosnych przypodobań pod adresem Nadzorcy?
  • ~HORVATH
    (2016-01-21 10:06)
    50 $ za darmo PokerStars na prawdziwe pieniądze kaucja nie jest pod tym linkiem: goo.gl/sUXuQw !!!!!!1
  • ~tylko taki konpromis /wyborca PEłO/
    (2016-01-21 10:06)
    my rzadzimy mamy 100% trybunalu zdanie bydla nie wazne
  • ~Lucyna
    (2016-01-21 10:18)
    A ruska pluskwa Petru co to z jego pryncypalem Balcerowiczem miliony Polek i Polakow zepchnela w nedze po tzw. transformacji dalej nic nie ma do zaoferowania tylko ciagle jatrzy, pluje i straszy. A jakby tego bylo malo to wielce jest ucieszony jak kurs franka sie wychyli zeby na tym cierpieli tych ktorych namawial na pozyczki w owych frankach. Cala ta PONowoczesna to smierdzaca mafijno agenturalna zgnilizna, ktora od lat toczy Polske.
  • ~jerry m
    (2016-01-21 10:21)
    Co tu dodać, pisać, komentować, jak pan prezes wie najlepiej.
  • ~loko
    (2016-01-21 10:25)
    Drodzy PIS-anie, załatqiliście NASZ Trybunał Konstytucyjny, a my wam załatwimy "Trybunał Norymberski"
  • ~slazak
    (2016-01-21 10:26)
    Pani Szydlo przypomina mi indyczke, wydaje jej sie ze potrafi fruwac, ale jak mowi przyslowie; indyk myslal o niedzieli... W obecnej sytuacji wydaje mi sieze aktualny jest znowu powiedzenie. im bardziej PIS maci tym lepiej dla Polski.
  • ~Jaro
    (2016-01-21 10:38)
    Opozycja musiałaby stracić rozum, gdyby na to poszła. Nie wchodzi się w układy z tymi co łamią prawo. Kto łamie prawo jest przestępcom, a miejsce przestępcy jest w ....zagadka, jak mawiał Zbysio.
  • ~pisowski pisowiec
    (2016-01-21 10:42)
    Ciekawe, czy dożyjemy dnia w którym opozycja zrobi cokolwiek dobrego dla Polski. Służalcze donoszenie do Eurokołchozu; ciągłe plucie, narzekanie i krytykowanie to za mało.
  • ~Marek
    (2016-01-21 10:43)
    PO/Nowoczesna/PSL nie chodzi o Tk! Im chodzi o doprowadzenie do ponownych wyborów i przejęcie władzy.To są szkodnicy jakich mało - zapowiedzieli ultimatum Prezydentowi. Od dzisiaj PO/Nowoczesna/PSL jest to dla mnie targowica!
  • ~zbigniew
    (2016-01-21 10:53)
    Łojić opozycje po pęcinach ile sie da. OSIEM lat olewali wszystkich i wszystko, afera za aferą ,przekręty na niespotykaną skale. TO dlatego taki hałas w strachu i obawie o swój byt, strach przed więzieniem. Teraz nazwali PIS donosicielami, co za mendy. SAMI doniesli i teraz straszą że popra rezolucje ,kundy jedne.Gdyby nie mieli za uszami tyle to napewno współpracowaliby z PIS .Schetyna to specjalista od interesów w pedzacym króliku i na cmentarzach.
  • ~taka prawda
    (2016-01-21 12:28)
    Tzw "opozycja" nie zgodzi się na żadne propozycje PiS i sama nic konkretnego nie zaproponuje.Dlaczego? Dlatego ,że skończy im się przyczyna do atakowania rządu i Kaczyńskiego a oni na to nie mogą sobie pozwolić