Platforma stawia ultimatum rządowi PiS. Grozi złożeniem rezolucji ws. Polski w europarlamencie

| Aktualizacja:

PO stawia ultimatum rządowi i grozi złożeniem rezolucji w sprawie Polski w Parlamencie Europejskim. Władze mogą tego uniknąć, jeśli trzech sędziów, wybranych w poprzedniej kadencji Sejmu, zostanie dopuszczonych do orzekania.

wróć do artykułu
  • ~Pięści się zaciskają
    (2016-01-21 22:19)
    Jakim prawem PO oszuści , złodzieje , aferzyści {43afery} są w Polskim Sejmie.!!! JAKIM PRAWEM PO , ZDRAJCY STAWIAJĄ WARUNKI POLSKIEMU RZĄDOWI , A TYM SAMYM NARODOWI POLSKIEMU . BANDYCI PO - WON Z POLSKIEGO SEJMU.!!!
  • ~Kefir
    (2016-01-21 19:07)
    Ale Polska już przestrzega zasad konstytucyjnych. Po co robić rezolucję która nawołuje do tego co już jest? Może PiS powinien złożyć wniosek żeby ustalić prawo uniemożliwiające takie naciski i szantaże polityczne wobec państw członkowskich.
  • ~durny_pis
    (2016-01-21 18:56)
    PiS zdaje sobie sprawe z tego, ze Komisja Wenecka uzna ustawe PiSu w sprawie TK za bezprawie !!! Szydlo przed Parlamentem UE jasno stwierdzila, ze PiS przestrzega Konstytucji oraz umowy z UE + Rada Europy. Poniewaz jest to wierutne klamstwo, dlatego PiS teraz kombinuje i chce wciagnac opozycje w swoja brudna gre.
  • ~bob
    (2016-01-21 18:30)
    Niech sobie uchwalają rezolucje jakie chcą. Nawet, że Ziemia jest płaska.
  • ~Elzunia
    (2016-01-21 18:27)
    PO i Nowoczesna to wspolczesna targowica. Powinny byc potratktowane tak jak na to zasluguja.
  • ~SYLVEK
    (2016-01-21 18:17)
    Oni moga sobie tam stawiac ultimatum a moze - postawia NASZEGO PREZYDENTA przed Trybunalem ??? - skur...le.
  • ~piter
    (2016-01-21 18:04)
    wyborcy z nowoczesnej co wyście za mendy wybrali??????
  • ~Polka
    (2016-01-21 18:01)
    zgiń i przepadnij paskudna peło razem z paliknotbis czyli novą !
  • ~Henry
    (2016-01-21 17:58)
    Tą bandę należy wyciąć w pień !!!
  • ~wladek
    (2016-01-21 17:52)
    Zrobili BUUUUU jak na Komorowskiego ... . Czy Duda się przestraszy??? Wątpię.
  • ~Hajj Bermilla
    (2016-01-21 17:40)
    Wycie stada bezzebnych kundli. PO ultimatum ma wartosc mniejsza, niz uzywany papier toaletowy. Ponadto sluzby powinny skrupulatnie notowac wszystkie wyczyny tych zalosnych wyjcow i - w razie zlamania prawa - "throw the book at them" (potraktowac ich z cala surowoscia prawa - slang amerykanski). Wtedy znajda prawdziwe powody do wycia.
  • ~vim
    (2016-01-21 17:33)
    Platforma może stawiać - kloca w kiblu
  • ~Macisław Kereszeni
    (2016-01-21 17:28)
    Niema opcji by Prezydent przyjął przysięgę os tej trójki( niezgodne z prawem). A PO-Targowica może mu jąderka wylizać.
  • ~antyPO
    (2016-01-21 17:25)
    jakby tu delikatnie POwiedzić żeby przeszło ODPIR...... się od nas i zajmijcie gwałconymi kobietami tzw wolnością słowa w niemieckiej prasie niekontrolowanym napływem nierobów itd nie POtrzebujemy bratniej POmocy taka pomoc wyszła nam czubkiem głowy najpierw przez 123 lata a potem kolejne 50 to nie kto inny tylko my was wyzwoliliśmy z komuny więc może lewaki i postepowcy niech nas nie uczą demokracji bo sami jej u siebie nie macie za grosz co to za demokracja kiedy głosuje się traktat tak długo aż będzie tak jak chce UE co to za demokracja gdzie ślimak jest rybą a marchew owocem bo tak pasuje klice z brukseli to co wyprawiacie to ZAMORDYZM w czystej POstaci natomiast to co robi PO gumofilce i petru to kolaboracja i spisek POrównywalny tylko ze szmalcownictwem i tak samo skończycie
  • ~ala
    (2016-01-21 17:21)
    predojcze znowu swoje. Ulimatum to moga dostawac wylacznie paltfusy - od makreli
  • ~kok
    (2016-01-21 17:16)
    PO PSL I PETRU to zdrajcy narodu----nie zmęczycie nas swoim ujadaniem ---
  • ~Julita
    (2016-01-21 17:09)
    Niesadzilam ze kiedys to powiem ale PO jest gorsze od PiS. Ta ich wierchuszka to banda oszolomow i najzwyczajniej zdrajcow.
  • ~miłka
    (2016-01-21 17:05)
    te kłamczuchy kłamały,że to Szulc czyta zaborczą i ma informacje co się dzieje w naszym kraju,a teraz pokazuje się,że to jest nowoczesna targowica,śmierdzące kłamczuchy i karierowicze.Rada dla rządu, małe i duże burki ujadają,a nasz rzad powinien robić swoje i nie oglądać się na skundlone towarzystwo!Większość Polaków jest z PiSem,a sondaże za pieniądze Petru i PO podają zamówione wyniki.
  • ~PrzestrOga
    (2016-01-21 16:36)
    Większość czołowych przywódców konfederacji targowickiej zostało skazanych na śmierć i powieszonych w czasie insurekcji kościuszkowskiej. Po opanowaniu Wilna przez powstańców, sąd kryminalny skazał na powieszenie hetmana wielkiego litewskiego Szymona Kossakowskiego. Wyrok wykonano publicznie 25 kwietnia 1794 na placu przed tamtejszym ratuszem. 9 maja 1794 na Rynku Starego Miasta w Warszawie powieszeni zostali publicznie przywódcy konfederacji skazani na karę śmierci przez Sąd Kryminalny Księstwa Mazowieckiego: biskup inflancki Józef Kazimierz Kossakowski, hetman wielki koronny Piotr Ożarowski, marszałek Rady Nieustającej Józef Ankwicz, hetman polny litewski Józef Zabiełło. 28 czerwca 1794 wzburzony lud warszawski dokonał samosądów na członkach konfederacji targowickiej posądzanych o zdradę. Przed Kościołem św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu powieszeni zostali: biskup wileński Ignacy Massalski, kasztelan przemyski Antoni Czetwertyński, poseł do Turcji Karol Boscamp-Lasopolski, szambelan Stefan Grabowski, instygator królewski Mateusz Roguski, szpieg rosyjski Marceli Piętka, adwokat Michał Wulfers, instygator sądów kryminalnych Józef Majewski. Sąd Najwyższy Kryminalny skazał Stanisława Szczęsnego Potockiego, Franciszka Ksawerego Branickiego, Seweryna Rzewuskiego, Jerzego Wielhorskiego, Antoniego Polikarpa Złotnickiego, Adama Moszczeńskiego, Jana Zagórskiego i Jana Suchorzewskiego na karę śmierci przez powieszenie, wieczną infamię, konfiskatę majątków i utratę wszystkich urzędów. Wobec nieobecności skazanych, wyrok wykonano in effigie 29 września 1794.
  • ~gosc
    (2016-01-21 16:11)
    POwskie zlodzieje ,Petru i inne ,wy sami niedlugo staniecie ,przed sadem najwyzszym i na to Polacy ,patrioci swojej Ojczyzny czekaja niecierpliwie.Oby jak najszybciej.