Platforma stawia ultimatum rządowi PiS. Grozi złożeniem rezolucji ws. Polski w europarlamencie

| Aktualizacja:

PO stawia ultimatum rządowi i grozi złożeniem rezolucji w sprawie Polski w Parlamencie Europejskim. Władze mogą tego uniknąć, jeśli trzech sędziów, wybranych w poprzedniej kadencji Sejmu, zostanie dopuszczonych do orzekania.

wróć do artykułu
  • ~Kix
    (2016-01-21 11:21)
    PO-wskie kundle jawną Targowicą
  • ~heliot
    (2016-01-21 11:21)
    Oni nie musza straszyc ,oni już to zrobili!!! Targowica nie moze sobie odpuścic geszeftów!!!! niby jako posłowie polscy byli powściagliwi w PE, ale innych cudzoziemców podpuścili,czyli jawne jak słońce PO,PSL i Petru to Targowica, naród wam tego nie zapomni!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~patriota54
    (2016-01-21 11:24)
    wredna platforma ! oni dla władzy nawet są wstanie kablować i szkalować Polskę. to właśnie jest ten najgorszy sort ! Oni wstydu za grosz nie mają. Polacy powinni dać im czerwone kartki w wyborach i odesłać na śmietnik historii.
  • ~wiesio bicz boży na POmatołów
    (2016-01-21 11:24)
    PO to amorficzna, bezpostaciowa masa kałowa . Każda wypowiedź Schetyny. Halickiego, Szejnfelda czy każdego, innego przedstawiciela tej bandy to potwierdza.
  • ~Polak
    (2016-01-21 11:25)
    Chyba nadchodzi czas powiedzieć POkoleś-om precz z łapami zdrajcy Narodu Polskiego na usługach mośków prusaków czy rusów od Polaków i Polskiego demokratycznie wybranego rządu!
  • ~hey
    (2016-01-21 11:27)
    Opętany Prezes, który w życiu nic nie osiągnął więc nie ma nic do stracenia, nie cofnie się i będzie parł do konfrontacji. Już Maciora i Płaszczak szykuje zomowców...
  • ~der szpicel PO wyborach
    (2016-01-21 11:28)
    DerSzpicel!!! Niech PIS sie wytlumaczy dlaczego wygral wybory,i dlaczego tak wysoko.Jesli sie nie wytlumaczy,zrobie raban w UNI,i nie tylko
  • ~magda sz-n
    (2016-01-21 11:33)
    No coz, nie po to PiS wygral wybory aby tanczyl jak mu PO dyktuje. A zwlaszcza gdy robi to tym tonem.
  • ~Nieży(t)
    (2016-01-21 11:35)
    Jestem przerażony! Jeśli Mosiek doniesie do Icka, że zabraniają mu kraść i kłamać demokracja może poważnie ucierpieć.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-01-21 11:36)
    jaja jak berety to ścierwo pełowskie nie wie że szantaż i grożenie odebraniem niepodległości Polski jest karalne. Pani Premier proszę wezwać służby i wyprowadzić to bydło pełowskie prosto na rakowiecką
  • ~ee
    (2016-01-21 11:38)
    Kolaboranci z PO i Nowoczesnej do likwidacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Polak
    (2016-01-21 11:39)
    Po czymś takim platforma to trup. Nie wiem kto na nich jeszcze zagłosuje.
  • ~mmm
    (2016-01-21 11:39)
    Historia kołem się toczy. Polak naskakuje, szczuje, ........ na Polaka. Każdy wg polityków każdy ćwok z zagranicy jest lepszy od Polaka - rodaka i plują na siebie, oczerniają, kłamią, płacą, ...... aż stanie się tragedia , .... i ten mocniejszy w kłamliwej gębie wrzeszczy , ... winni są oni. Tak było i niestety jest nadal!!!!! HOŁOTA doszła do władzy! A rachunek cierpień, strat majątkowych , .............. ponosi jak zwykle ciemny lud.
  • ~odp.
    (2016-01-21 11:41)
    peło teraz to może sobie postawić klocka... albo laskę Pierduli aby nie podbierał im wyznawców.
  • ~Internautka 50+
    (2016-01-21 11:42)
    Peowcy to wrogowie Polski.
  • ~mmm
    (2016-01-21 11:42)
    Odsuwani od koryta kwiczą , jak świnie idące na rzeź, tak że ich za granicą Polski słychać!
  • ~pol
    (2016-01-21 11:50)
    PO straszy kolejnym donosem na Polskę. Jakim trzeba być bydlakiem żeby donosić na własny kraj. To tak jakby donosić na własną matkę.
  • ~HuHu
    (2016-01-21 11:53)
    Bolesne odrywanie ryja od koryta.
  • ~ajax
    (2016-01-21 11:55)
    Trzeba zapamiętać nazwiska i mordy zdrajców ojczyzny z PO!!!
  • ~Captain Morgan
    (2016-01-21 12:00)
    kartofel i powiatowa premier chyba zapomnieli, że pół na pół to można pasztetową podzielić, a nie niezależny trybunał. nic nie usunie z ich kurzych móżdżków bolszewickiej mentalności