Szef klubu PO: Propozycja PiS w sprawie TK nie jest kompromisem

| Aktualizacja:

Dlaczego Platforma nie przyjęła propozycji PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego? Jak tłumaczy szef klubu PO Sławomir Neumann, ta oferta stanowi "uderzenie w TK" i nie jest krokiem w dobrym kierunku.

wróć do artykułu
 • ~ccxxx
  (2016-01-22 13:34)
  Chocbyś wscieklizny dostal panie Neumann,to do władzy i tak juz nie powrócicie.Polacy maja dosc waszych przekretów i afer.Będa rozliczone,spoko !
 • ~komentarz do wypowiedzi
  (2016-01-22 09:16)
  ed - tak stawia sprawę PiS a nie PO. ,,Kompromis" PIS-u to rozwalenie obecnego Tryb. Konst. - łącznie ze dwojgiem swoich sędziów /Prezes TK dopuścił ich niedawno do orzekania/ i powołanie nowego. Czyli ,,kompromis" PiS to zamach na Konstyt.i ład prawny, czyli obowiązujące prawo, Polskę, Sejm i ma być przeprowadzony za zgodą pozostałych posłów. Tak robili w NSDAP, bolszewicy. Stalin był w takim postępowaniu najlepszy. A dla ubogich wzrost wynagrodzenia do 2.016 zł brutto. Tak jak obiecano 500 zł na każde dziecko - już wiadomo, że nie na każde.
 • ~zwycięstwo czyli cofamy się w rozwoju
  (2016-01-22 09:11)
  Sekty nienawidzą rozumu, logiki czyli tego co podważa wiarę sekty. Wiara bowiem jest ponad wszystko i wszystkich. Sekciarstwo pisowskie MA WIARĘ w moc Wodza i Boga który jest po właściwej stronie oczywista oczywistość czyli po stronie pisu. By zdobyć władzę bezpardonowo oszukali Polaków goebbelsowską propagandą bo mają wizję podtrzymywaną przez kler i jego kolaborantów że świat opanowany jest przez szatana w postaci anty-pis koalicji czyli anty-Polaków, PO, komunistów, złodziei,bandytów ,lewaków, masonów, zdrajców i cyklistów, ostatnio doszli jeszcze WEGETARIANIE (ET niech się nie cieszy .. przyjdzie też pora na UFO-ludki.) Sekty nie kierują się rozumem, liczy się skuteczność -cel uświęca środki, cel uświęca też DOMINACJĘ I DYKTATURĘ.. Z SEKTĄ NIEMOŻLIWA JEST ŻADNA DYSKUSJA FANATYCZNE SEKTY ROZUMIEJĄ TYLKO BEZKOMPROMISOWY TOTALITARYZM I PRZEMOC. I to niestety jest bardzo smutne bo może doprowadzić do tragedii... Polska może stać się areną krwawych nawet zamieszek jak się paru oszołomów nie opamięta.
 • ~polka
  (2016-01-22 14:02)
  do neumana ....dyktowanie pisiorom swoich warunkow i szantaz ze POpra rezolucje to kpiny z nas wyborcow .Przypomne ze my tez mozemy zorganizowac protest pod europarlamentem a popra nas miliony z calego swiata ,nawet z niemiec ,tak jak robily to dotej pory ,manifestowali wraz z nami ,byli z nami na marszach nie tylko z europy ale tez z za oceanu .Mamy poparcie Polakow na calym swiecie i wstyd nam za was zdrajcy ze choc nie mieszkaja w Polsce to szanuja nasz rzad .pania premier i pana prezydenta a wy szkalujecie nasza ojczyzne przed obcymi .Jestescie smiecmi i wasze miejsce na smietniku i tak sie stanie juz przekonaliscie sie jak ukarana wasza pyche i bute i jedynienslusznego waszego bula .Kolej na petru i niedobitki zlodziejskiej mafi .Niech tak sie stanie .
 • ~S.N
  (2016-01-22 09:05)
  12 dla PO 3 dla PIS - i tak ma być
 • ~Waluś
  (2016-01-22 12:28)
  Na spotkaniu z "ruiną"pokazaliście,że macie jaja.Za pierwszym razem daliście ciała.
 • ~adolf.h
  (2016-01-23 10:44)
  Neumann ,kto byl twoim tatusiem i dziadzusiem? moski czy fryce.