Prof. Stanisław Gomułka wylicza, ile będą kosztowały obietnice PiS w 2017 roku

| Aktualizacja:

Prof. Stanisław Gomułka wieszczy, że prawdziwe problemy w finansami państwa zaczną się w 2017 roku. "Rząd planuje rozdać pieniądze, których jeszcze nie ma" - mówi w wywiadzie dla "Newsweek Polska".

wróć do artykułu
  • ~Opson
    (2016-01-30 07:42)
    Oni tak liczyli od 89 roku. Efekt wyprzedany majątek Polski i BLD zadłużenia. Może czas aby przyszli nowi i policzyli jak należy, bo jak widać poprzednicy skupili sie na przerzucaniu z kupki na kupkę, a co sie przylepiło do łap to ich.
  • ~melon
    (2016-01-28 12:21)
    nowy rodzaj ssaka pissobarany
  • ~christ
    (2016-01-25 23:07)
    PIS-Targowica chce zrujnowania Polski i Polskiej Gospodarki i Polskich Emerytow i Polskiej Klasy Sredniej i Polskiej Mlodziezy i Polskich chlopow i Polskich Bab i Polskich Katolikow
  • ~do Anny
    (2016-01-25 22:51)
    Pani Anno _ 3 miesiące? rozum Pani odjęło? A co wy daliście Polakom przez 8 lat? Praca do śmierci za grosze? afera za aferą. Gęby macie pełne frazesów o demokracji, ale oprócz was, nikt nimi nie nakarmi dzieci.
  • ~anna
    (2016-01-25 22:34)
    PIS MA JESZCZE 9 DNI NA SPEŁNIENIE SWOICH OBIETNIC Z TAJEMNICZEJ TECZKI - 500+ NA KAŻDE DZIECKO. DARMOWE LEKI DLA SENIORÓW, OBNIŻENIE WIEKU EMERYTALNEGO ITD.CZEKAMY.
  • ~optymista
    (2016-01-25 21:48)
    A jednak, przekona się Pan, że pieniądze będą - tylko ile wart wtedy będzie Pana dyplom? Trzeba po prostu wprowadzić standardy podatkowe, jakie obowiązują np w Niemczech albo Wlk. Brytanii.
  • ~gosc
    (2016-01-25 21:23)
    Złodzieje poszli do KOD i do Petru,więc nowy rząd Beaty Szydło ,da radę. Gdzie nie zrobią audytu tam widać jak złodzieje rządzili przez 8 lat. TOW.Gomułka myśli że tylko on nauczył się liczyć,ha,ha,ha...
  • ~olo
    (2016-01-25 20:02)
    co to za bzdury z tym podatkiem o hipermarketow ? ze leki refundowane beda zwolnione ? takich nie ma w hipermarketach na polce, sa w aptekach w galeriach w hipermarkecie, apteka placi za wynajem powierzchni firmie hipermarketu, to jak oni beda liczyc te powierzchnie handlowe ?
  • ~Polak
    (2016-01-25 19:19)
    Odbierze się emerytury starym SB-kom to się w sam raz zbilansuje
  • ~Tel
    (2016-01-25 18:47)
    Dobra zmiana - pod jej koniec za 500 PLN będzie mozna kupić chusteczki do nosa, które dzisiaj kosztują 30 gr.
  • ~kojro
    (2016-01-25 18:21)
    Jeszcze jeden specjalista od wyższości gospodarki socjalistycznej nad kapitalistyczną. Cała jego filozofia to oszczędzać na biednych. Nie wie jak zarobić, żeby dać. Bardziej interesuje mnie jak skręciłeś podatek np za 2014 rok i za co tak naprawdę dostajesz pieniądze?
  • ~rok2016
    (2016-01-25 18:18)
    panie gomulka jak mawial WIESIO gomulka zrobilismy wielki KROK stojonc nad PRZEPASCIOM PRLu do PRZODU i widac co sie stalo wylondowalismy na smietniku w PRLu
  • ~Alek
    (2016-01-25 18:14)
    prof. Gomulka nie pluje jadem tylko wlasnie pokornie wylicza.
  • ~hary
    (2016-01-25 18:00)
    Panie Gomułka, proszę wyliczyć straty poniesione przez państwo i spoleczenstwo w ostatnich 8 latach. Na początek podpowiadam: 150 mld zł strat polskich firm na opcjach walutowych, 50 mld zł strat jakie ponieśli naciągnięci na polisklokaty. Proszę kontynuować dalej Panie Gomułka, zobaczymy kto jest większym szkodnikiem.
  • ~Chyba za coś panu dali dyplom LSE
    (2016-01-25 17:57)
    Panie Gomółka niech Pan wysili swój ż.y.d.o.wski rozumek i obliczy ile trzeba pana ż.y.d.k.om i sb.ek.om zabrać żeby bilans był dodatni.
  • ~Gość
    (2016-01-25 17:56)
    Skąd taka nagła troskliwość o wydatki obecnego Rządu co nie można było zauważyć w kadencji PO przedniego Rządu a zwłaszcza PO aferach finansowych ITD.
  • ~KONIUECPO...
    (2016-01-25 17:53)
    tow. Gomuła proszę o komentarz: p. Kopacz na wyjazdowe posiedzenia po kraju jeździła "piendolino", wraz z nią ministry i ministrowie! Trzeba było wynająć hotele! Za Kopacz jeździły TIRY z meblami! Za Kopacz latały samoloty! Oczywiście Kopacz chroniło oraz ekipę chronił BOR ze swoimi samochodami! Podobno wg informacji PO stracone na tę zas...ną kampanie 300 tysięcy złotych !!! Na spot w TV o segregacji = śmieci wydano 4 miliony Złotych ! A gmina KONIECPOLSKI była od roku bez wody!!!
  • ~do szkół ,lemingi,do szkół
    (2016-01-25 17:11)
    Widać po wpisach,lemingi,stać was tylko na niewybredne inwektywy pod. kątem rządu. Na merytoryczną wypowiedź zabrakło rozumu?
  • ~radca
    (2016-01-25 17:01)
    Jestem spokojny ofachowość Pana wicepremiera Morawieckiego imin finansów Pana Szałamachę. Oni niepójdą do michnika ani lisa bo konczyli prestiżowe uczelnie. A profesura komuny to ekonomiści z bagażem wiedzy EKONOMII POLITYCZNEJ SOCJALIZMU niechnie zabierają zdania i POdkulą ogony.
  • ~Sru
    (2016-01-25 16:58)
    Gomułka zawsze liczy,kiedy trzeba liczyć,aż się przeliczy.Wtedy,już blisko będzie smutna uroczystość.