Prof. Stanisław Gomułka wylicza, ile będą kosztowały obietnice PiS w 2017 roku

| Aktualizacja:

Prof. Stanisław Gomułka wieszczy, że prawdziwe problemy w finansami państwa zaczną się w 2017 roku. "Rząd planuje rozdać pieniądze, których jeszcze nie ma" - mówi w wywiadzie dla "Newsweek Polska".

wróć do artykułu
  • ~do Brrr a zmiana
    (2016-01-25 12:35)
    Damy Radę olewając tą drobną wadę oddamy pod hipotekę organy przykład z góry zapodany
  • ~Hedonista
    (2016-01-25 12:48)
    Panowie dyletanci wpakują nas w przepaść a potem powiedzą ,że to wina Tuska. Dzisiaj Patryk Jaki powiedział ,że w demonstracja KOD-u bierze udział kawiorowa elita. Żenada i szczyt bezczelności. Emerytów nie stać nawet na kasze gówniarzu.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-01-25 12:55)
    Tow,Gomułka trochę pokory,a nie plucia jadem.
  • ~emwryr
    (2016-01-25 13:12)
    Damy radę kraj doprowadzić do ruiny,zapewniam-straszydło.
  • ~kowal
    (2016-01-25 13:17)
    kim tak naprawde jest ten osobnik gomulka? ekonomista ? potrafi majaczyc i robic wrazenie przed dziecmi z poprawczaka- co ten osobnik robil wPRLu ? czy doradzal komuchom jak wyprowadzic z polski majatek po upadku ich wladzy? do dzis mamy grono bylych szmalcownikow ekonomistow z rodowodem PZPRu balcerowicz ,belka i jego ojciec to kto? GRZECZNI POLACY ? swiatowi experci od ekonomi ? uwazam ze nalezy wyjasnic do bulu ich przeszlosc a przedewszystkim wskazac jakie mieli "zaslugi dla polskiej ekonomii " co polska zyskala na ich pomyslach za czasow gdy mieli narzedzia wladzy w rekach ?-prosze to wykazac - robiono z nich celowo autorytety po to tylko by odwrocic uwage spoleczenstwa od wyprowadzania miliardow z polski na zagraniczne konta komunistycznych aparatczykow PZPRu. dzis gomulke dopuszcza sie do glosu ? to wstyd .
  • ~hD
    (2016-01-25 13:33)
    panie gomułka troszeczkę POwagi
  • ~kryska
    (2016-01-25 13:33)
    Pis chyba pozbierał w Polsce wszystkich słabo wykształconych i demagodów, "myślących inaczej" - a te rządy Polskich pieniaczy prowadza w stronę Białorusi albo Grecji
  • ~TTT
    (2016-01-25 13:37)
    oj tam, dodrukuje się potrzebną kwotę i po kłopocie :-)
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-01-25 13:41)
    Tak to jest jak wiceprezes Ochotniczej Strarzy Pozarnej z gminy Brzeszcze idzie do Polityki, Ona jest jak Piroman ktory sam podpala - tylko ze tym razem chodzi o caly Kraj!!!
  • ~FRANIO
    (2016-01-25 13:47)
    niech tak robią ci debile z PIS,to szybciej WYLECĄ NA ZBITY PYSK .
  • ~ect...
    (2016-01-25 14:09)
    Panie profesorze Gomółka - Skoro dwa nowe podatki (od supermarketów i instytucji finansowych) obciążą budżety wszystkich tych instytucji w Polsce kwotą 7-8 mld zł rocznie, to dla nich jest to kropla w morzu. Skąd więc taka panika przed tym opodatkowaniem, jeśli grożą nawet, że się wycofają z rynku. Moim zdaniem - SZEROKIEJ DROGI już od kilkunastu lat słyszę informacje, że instytucje te piorą pieniądze w Polsce.
  • ~Captain Morgan
    (2016-01-25 14:09)
    pisuary to ekonomiczni analfabeci, ich debilny elektorat ciągle myśli w bolszewicki sposób, że " państwo " to ma kasę z nieba i że może je bezkarnie rozdawać. ale to jest tak zawsze, gdy zamiast edukacji i wiedzy promuje się ciemnotę opartą na cudach i religii
  • ~Krzysiek
    (2016-01-25 14:25)
    Nie strasz, nie strasz bo się...
  • ~lukas
    (2016-01-25 14:32)
    ten profesor nigdy dobrze nie policzył. I tym razem się przeliczył. Co go słyszę , to mętne majaki.
  • ~podatnik
    (2016-01-25 14:39)
    czas na wykonanie weryfikacji b.towarzyszy profesorów.Znaczna ich ilość powinna być wymieciona,ich stołki są bezużyteczne i szkodliwe.
  • ~wojtek
    (2016-01-25 14:44)
    Niech wyliczy, ile pieniędzy za PO poszło w błoto, żeby nie użyć dosadniejszych określeń....
  • ~jula
    (2016-01-25 14:51)
    PANIE PROFESORZE a gdzie koszty utrzymania górnictwa,też parę mld. Jest wyjście ogłosimy narodowy program tworzenia i zwiedzania skansenów.Związkowcy będą przewodnikami ot i każda kopalnia górnośląska będzie taką sobie Wieliczką ,dochód z biletów będzie większy jak z wydobycia ,nie będzie dopłat do wykopanej tony węgla .Indolencja i pustynia intelektualna PiSich elit osiąga apogeum ,jak osiągnie dno odczujemy to boleśnie . Utwierdziło mnie wczorajsze przypadkowe przełączenie na program Czyża . Zobaczyłem tam najpierw niezidentyfikowaną górę mięsiwa wyrzucającą zbiór słów o znaczeniu bez znaczenia ot takie goowno.Ta chmura słowna uzmysłowiła mi ,że ta gadająca bryła o bliżej nieokreślonym kształcie to jeden z tuzów dziennikarstwa niepokornego . Niepokornego dlatego ,że z niczym się tego nie da połączyć .Widoczne to było wczoraj ,mowa była o ważnych problemach a gadająca otłuszczona z wiszącym podbródkiem bryła gadała o czymś innym i nie na temat Po uczestnikach dyskusji widać było ,że im nie po drodze z tym monstrum myśli i kształtu . Był to jeden z moich ulubieńców pan Semka Piotr.
  • ~tttt
    (2016-01-25 15:06)
    ile koszyuje nas pan GOMUŁKA
  • ~gaga