Prof. Stanisław Gomułka wylicza, ile będą kosztowały obietnice PiS w 2017 roku

| Aktualizacja:

Prof. Stanisław Gomułka wieszczy, że prawdziwe problemy w finansami państwa zaczną się w 2017 roku. "Rząd planuje rozdać pieniądze, których jeszcze nie ma" - mówi w wywiadzie dla "Newsweek Polska".

wróć do artykułu
  • ~kryska
    (2016-01-25 13:33)
    Pis chyba pozbierał w Polsce wszystkich słabo wykształconych i demagodów, "myślących inaczej" - a te rządy Polskich pieniaczy prowadza w stronę Białorusi albo Grecji
  • ~Hedonista
    (2016-01-25 12:48)
    Panowie dyletanci wpakują nas w przepaść a potem powiedzą ,że to wina Tuska. Dzisiaj Patryk Jaki powiedział ,że w demonstracja KOD-u bierze udział kawiorowa elita. Żenada i szczyt bezczelności. Emerytów nie stać nawet na kasze gówniarzu.
  • ~emwryr
    (2016-01-25 13:12)
    Damy radę kraj doprowadzić do ruiny,zapewniam-straszydło.
  • ~FRANIO
    (2016-01-25 13:47)
    niech tak robią ci debile z PIS,to szybciej WYLECĄ NA ZBITY PYSK .
  • ~Macisław Płatow
    (2016-01-25 12:55)
    Tow,Gomułka trochę pokory,a nie plucia jadem.
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-01-25 13:41)
    Tak to jest jak wiceprezes Ochotniczej Strarzy Pozarnej z gminy Brzeszcze idzie do Polityki, Ona jest jak Piroman ktory sam podpala - tylko ze tym razem chodzi o caly Kraj!!!
  • ~do Brrr a zmiana
    (2016-01-25 12:35)
    Damy Radę olewając tą drobną wadę oddamy pod hipotekę organy przykład z góry zapodany
  • ~hD
    (2016-01-25 13:33)
    panie gomułka troszeczkę POwagi
  • ~kowal
    (2016-01-25 13:17)
    kim tak naprawde jest ten osobnik gomulka? ekonomista ? potrafi majaczyc i robic wrazenie przed dziecmi z poprawczaka- co ten osobnik robil wPRLu ? czy doradzal komuchom jak wyprowadzic z polski majatek po upadku ich wladzy? do dzis mamy grono bylych szmalcownikow ekonomistow z rodowodem PZPRu balcerowicz ,belka i jego ojciec to kto? GRZECZNI POLACY ? swiatowi experci od ekonomi ? uwazam ze nalezy wyjasnic do bulu ich przeszlosc a przedewszystkim wskazac jakie mieli "zaslugi dla polskiej ekonomii " co polska zyskala na ich pomyslach za czasow gdy mieli narzedzia wladzy w rekach ?-prosze to wykazac - robiono z nich celowo autorytety po to tylko by odwrocic uwage spoleczenstwa od wyprowadzania miliardow z polski na zagraniczne konta komunistycznych aparatczykow PZPRu. dzis gomulke dopuszcza sie do glosu ? to wstyd .
  • ~TTT
    (2016-01-25 13:37)
    oj tam, dodrukuje się potrzebną kwotę i po kłopocie :-)
  • ~ect...
    (2016-01-25 14:09)
    Panie profesorze Gomółka - Skoro dwa nowe podatki (od supermarketów i instytucji finansowych) obciążą budżety wszystkich tych instytucji w Polsce kwotą 7-8 mld zł rocznie, to dla nich jest to kropla w morzu. Skąd więc taka panika przed tym opodatkowaniem, jeśli grożą nawet, że się wycofają z rynku. Moim zdaniem - SZEROKIEJ DROGI już od kilkunastu lat słyszę informacje, że instytucje te piorą pieniądze w Polsce.
  • ~OMEN
    (2016-01-25 15:36)
    Taa... Pan Gomółka najpierw niech obliczy,ile kosztowało nas 8 lat "rządów" PO-PSL. Z uwzględnieniem wszelkich afer.
  • ~wojtek
    (2016-01-25 14:44)
    Niech wyliczy, ile pieniędzy za PO poszło w błoto, żeby nie użyć dosadniejszych określeń....
  • ~WALDEK
    (2016-01-25 16:45)
    Mieszkam w Holandii od lat. Dzisiaj w radiu holenderskim BNN- radio biznesowe non stop, byla rozmowa o sytuacji biznesowej w Polsce i oczekiwaniach, z przedstawicielem (holendrem) z centrum do spraw handlu i ekonomii miedzy Holandia i Polska (holenderska instancja): OCENA BIZNESOWA SYTUACJI POLSKI I PROGNOZY BYLA BARDZO DOBRA !. Dziennikarz stawial ostre pytania, gosc mowil, ze Holandia oczekuje wzrostu handlu z Polska i wzrostu ekonomicznego w Polsce; mowil ze oczekiwania biznesowe sa pozytywne mimo zamieszania politycznego nie oczekiwano zadnych zmian. TO POMIMO SABOTAZU PRZEZ Targowiczan-"patryjotow" z NOWOCZESNEJ, PO, PSL !!!
  • ~resio
    (2016-01-25 15:50)
    Dlaczego nie wyliczył miliardów złotych zmarnował, rozkradł rząd PO przez ostatnich 8 lat. Na ile miliardów zadłużył polskę, polaków. Na pewno kwoty były by o wiele wyższe, a tak martwi się profesorek że rząd PiS zamiast dbać o międzynarodową lichwę, kolesi, bankierów dba o polskie społeczeństwo.
  • ~lukas
    (2016-01-25 14:32)
    ten profesor nigdy dobrze nie policzył. I tym razem się przeliczył. Co go słyszę , to mętne majaki.
  • ~Gomułeczka Bułeczka
    (2016-01-25 15:36)
    Ten Gomułka to dziecko sławnego Władysława...nawet POdobny?
  • ~radca
    (2016-01-25 17:01)
    Jestem spokojny ofachowość Pana wicepremiera Morawieckiego imin finansów Pana Szałamachę. Oni niepójdą do michnika ani lisa bo konczyli prestiżowe uczelnie. A profesura komuny to ekonomiści z bagażem wiedzy EKONOMII POLITYCZNEJ SOCJALIZMU niechnie zabierają zdania i POdkulą ogony.
  • ~Krzysiek
    (2016-01-25 14:25)
    Nie strasz, nie strasz bo się...
  • ~sm
    (2016-01-25 16:13)
    Nie martw się Gomułka o finanse Państwa.Zatroszcz się raczej o swoje-jeszcze jest chwilka.