W Radzie Europy nie będzie debaty o Polsce. "Europa jest bezradna. Zajmuje się sprawami pozornymi"

| Aktualizacja:

Większość polityków jest zadowolona z decyzji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Deputowani zdecydowali, że nie będzie debaty o demokracji w Polsce. Jedynie Platforma Obywatelska nie wypowiada się jednoznacznie na ten temat, zwraca jednak uwagę, że zmianami prawa w naszym kraju zajmują się teraz komisje Rady Europy - monitorująca i wenecka.

wróć do artykułu
  • ~Prawy Ludek
    (2016-01-26 13:10)
    To może czas zacząć rozliczenie kosztów budowy najdroższych drog w Europie?Nastepnie podsłuchy obywateli, przetargi wojskowe , odprawy Lisa ,Tadli ,Lewickiej itp. itd.!!!
  • ~slazak
    (2016-01-26 05:23)
    do PISowskich tumanow; Niemcy i europa nie zapomnieli slow kanclerza Otto v. Bismarcka: pozwolcie sie Polakom rzadzic, oni zarzadza sie sami.
  • ~Karol
    (2016-01-26 02:39)
    PO samo sobie kopie grób. Zachowują się jak debile. Popieranie zozstrzygania sporów w Polsce przez obcych to najgłupsza rzecz jaką można zrobić. A Tusk tak dbał o sondaże. Ale to Tusk jest winny. Wycinał wszystkich mądrych. Podobnie jak Tusk debilami otacza się kaczor. Piłdudski robił podobnie. I było to fatalne dla Polski.
  • ~kuna
    (2016-01-26 00:21)
    Europą rządzą obłąkancy. Chore psychicznie lewactwo dązy do zniszczenia poszczegolnych panstw i stworzenia bezwolnej masy. Jest to obcy element zagrazajacy egzystencji prawdziwych Europejczykow, podobnie jak sprowadzana przez nich swolocz arabsko-afrykanska. Jedno i drugie musi byc usuniete z terytorium Europy i to szybko. Dlaczego tak trudno przebic sie zdrowemu rozsadkowi?
  • ~Emigrant zarobkowy
    (2016-01-26 00:03)
    Polacy, Czesi, Węgrzy i wielu innych głosowało PRZECIW. Agnieszka Pomaska oraz Andrzej Halicki głosowali ZA.
  • ~niepoprawny
    (2016-01-25 23:00)
    zanim ruszą, trzeba wymienić europejskich specjalistów od krzywizny banana na tych co potrafią obronić nasze kraje i odesłać wszystkich uchodźczych cwaniakow, kryminalistów.
  • ~Filip
    (2016-01-25 21:25)
    Debata w radzie europejskiej powinna być na temat braku ochrony obywateli w Niemczech. Polscy turyści powinni otrzymywać ostrzeżenie przed wyjazdem do Niemiec.
  • ~tt
    (2016-01-25 20:51)
    No POpatrzcie, najwięksi donoisiciele z Platformy Oszustów i od Peterka, nagle stali się przeciwnikami własnych donosów. Jaja jak berety... Ich "honor" to pieniądze dla których sprzedali by własnego ojca i matke.
  • ~ela
    (2016-01-25 20:48)
    tragedia w szwecji 12 latek ubiegajacy sie o azyl zadzgal nozem wolontariuszke - 22letnia Szwedka miala pecha w zyciu zadajac sie z ta banda. Przerazajacy w swoje wymowie akt barbazynstwa zdarzyl sie dzisj kolo Geteborgu. Czy w przyszlosci zginie jakas nasza dziewczyna ?
  • ~PO to dno
    (2016-01-25 20:20)
    Jak zwykle, po inicjatywach PO został tylko smród. Platforma sie spierdziala.
  • ~Polak
    (2016-01-25 19:52)
    W Szwecji "uchodźca" nożem ugodził 22-letnią kobietę, pracownicę ośrodka. Mimo starań lekarzy kobieta zmarła. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie. Ile jeszcze?
  • ~BASIOR
    (2016-01-25 19:48)
    no SWETRU ruszaj do BELGII HOLANDII może uda się ODKRĘCIĆ SETYNA pomoże no i DEBATA się odbędzie NO TO 1 DROGĘ KIEPIE
  • ~widzowie
    (2016-01-25 19:28)
    Dziś zostanie POgrzebany w TVP pluszak Donka. Celebra, która dokona żałobnego ceremoniału to Bolek, BUlek, ToW.Belch i ToW.Carex. Oj będą strzelać korki od szampana przed telewizorami!!!
  • ~kate
    (2016-01-25 19:19)
    Smiac sie czy plakac? PO,N ZSL zblaznili siebie, zeszmacili Polske, a teraz udaja ze deszcz pada. Halicki i Pomaska niech wejda do szczurzej nory i tam zostana
  • ~Tłuściochwi zwoje w mózgu nie jarzą
    (2016-01-25 19:18)
    Kierwińskiemu niech dietetyk Powie co ma jeść, bo tłuszcz mu zwoje w mózgu zalewa.
  • ~Der Szpicel całą dobę
    (2016-01-25 19:13)
    Der Szpiclu !! PO-dżegaj,PO-djudzaj..a może się uda
  • ~bob
    (2016-01-25 18:35)
    No i proszę okazuje się, że tylko PIS chciał debaty. Samo na siebie latało skarżyć do Brukseli. Teraz uczepili się komisji Weneckiej. A jeszcze wczoraj szantażowali Pana Prezydenta.
  • ~kamil
    (2016-01-25 18:35)
    Zdrajcy Polski pod sad,tych ktorzy glosowali przeciw Polsce pod sad za zdrade Ojczyzny,kara jest tylko jedna.
  • ~NOWA TARGOWICA
    (2016-01-25 18:31)
    kiedyś był Judasz obecnie mamy POma.. i Hali...