Szydło wygwizdana i wybuczana w Krakowie. Karnowski: To kibice zza Odry. Ich gwizdy mają inny akcent

| Aktualizacja:

Michał Kamiński z PO skomentował w Radiu ZET incydent z Krakowa. Podczas wręczania medali po meczu finałowym mistrzostw Europy w piłce ręcznej, Beata Szydło została wygwizdana i wybuczana. Prawicowe media za incydent obwiniają niemieckich kibiców.

wróć do artykułu
  • ~ewa
    (2016-02-02 19:39)
    lepiej trzeba było jajami jej dac
  • ~akcja
    (2016-02-02 16:27)
    Czy nie dziwi Was zachowanie prowadzącej imprezę z Dowborem??? Wygląda to tak, jakby te gwizdy były zamierzone... Ta prowadząca jest tak wystraszona , próbuje Dowbora powstrzymać... Oby to nie były także sztuczne gwizdy, wyreżyserowane celowo. Mnie się to nie podoba...
  • ~Anty debil
    (2016-02-02 11:27)
    Śmioszek - SCHETYNO POjechał do Niemnienckiego Śiulnca PO -dalsze GWIZDY będzie go błagał na kolanach ŻEBY je POparł
  • ~a-c
    (2016-02-02 10:38)
    Ile dni beda jeszcze gwizdac?
  • ~delux
    (2016-02-02 09:44)
    Olać szkopów....
  • ~G.W.-no
    (2016-02-02 09:05)
    ciekawe ile swoim bydlakom Lis konfident i jego donosiciele paligłupy jak Kijowski , Petru i cała sraczka upadłych szulerów zapłaciło menelom ,te krzyczące jełopy to wychowankowie paligłupa i innych bydlaków za działkę zrobią wszystko nawet zdradzą swoją rodzinę i POLSKĘ
  • ~Ździcho
    (2016-02-02 08:18)
    Niektóre media głoszą to jak zwycięstwo wyborcze. A wystarczyło sobie wybory wygrać jak mawiał Niesiołowski
  • ~zbigniew król
    (2016-02-02 08:11)
    Pani Premier Barrtoszyce stoją za Panią!!
  • ~olo
    (2016-02-02 06:32)
    buahaha, niech zalozy FJN,, Front Jednosci Narodu, albo PRON, Patriotyczna Rada Ocalenia Narodowego, albo WRN Wojewodzka Rada Narodowa czyli PRL-bis, i socjalizm narodowo-katolicki czyli NASDAP/polska
  • ~LuS
    (2016-02-02 05:17)
    No i mam dowód jak wielkim autorytetem cieszy się Szydło.
  • ~slazak
    (2016-02-02 05:01)
    wychowali sobie KIBOLI to maja. Macierewich bedzie teraz kiboli dozbrajal i tworzyl patriotyczna gwardie narodowa do rozpedzania demonstracji
  • ~heh
    (2016-02-02 04:59)
    A moze to dekorowanie niemieckiej druzyny zostalo wygwizdane ;). Niewykluczone tez, ze to gwizdal Komitet Oderwanych oD koryta - zwany KODem ;)
  • ~Mark
    (2016-02-02 00:54)
    Gwizdali głównie lewacy i lemingi z Krakowa oraz napędzani przez GW KOD-owcy. To im przejdzie.Jeszcze trochę urzędników wywalą z roboty/ TVP Kraków, spółki z udziałem skarbu / i będzie spoko.To barachło. Prawdziwi kibice i patriotycznie zorientowani ludzie nie mają pretensji do porządnej szefowej RP. Niemcy? A jaki w tym ich interes? Żaden. Tu im nic nie grozi jak w Kolonii
  • ~Tpi
    (2016-02-02 00:23)
    To byla krakowska pomatolska holota a nie kto inny.W kazdym miescie przeciez ta holote znajdziesz.A tu w internecie ile tego smiecia sie znajduje ,ktorzy tylko patrza aby ten kraj rozwalic.
  • ~wacuś
    (2016-02-02 00:14)
    Wie kobitka jak ją kochają. Dobra zmiana.
  • ~Popis nie moja bajka
    (2016-02-01 23:41)
    Pani Szydło, jest pani zdziwiona ? Na szacunek trzeba zasłużyć !!!, na 500 zł. dały się nabrać tylko wielodzietne rodziny !!
  • ~I Dobrze!
    (2016-02-01 23:38)
    Gwizd jak bumerang - zawsze wraca. Zasłużyli by na nich gwizdac.
  • ~hahaaaaaa
    (2016-02-01 22:23)
    szkoda ze nie obrzucili ja jajkami
  • ~Adenauer