Nowoczesna składa projekty ustaw gospodarczych. W czasie kampanii zapowiadało je PiS

| Aktualizacja:

Nowoczesna złoży w Sejmie dwa nowe projekty ustaw. Pierwszy dotyczy obniżki podatku CIT dla małych i średnich firm do 15 procent. Drugi, jak dodaje Ryszard Petru, ma umożliwić tym podmiotom przyspieszoną amortyzację środków.

wróć do artykułu
  • ~helena
    (2016-02-01 13:55)
    Ha,ha,ha, czyli nic nowego nie umią wymyśleć?? no cóż takie to orły w tej nowoczesnej !!!!
  • ~JanoJanusz
    (2016-02-01 14:21)
    Nie dosyć że k--wa to jeszcze złodziej piepszony,cham wyrafinowany
  • ~Bankster
    (2016-02-01 14:49)
    NOWOCZESNA PO- lska Targowica 2016 spod znaku > balcerka < w "" trosce "" ??? ...... składa projekt .
  • ~polka
    (2016-02-01 14:07)
    rok musza wszystko na zyczenie nowoczesnej a 8 lat tylko doili --pis musi najpierw oczyscis pole do dzialania i pozniej dzialac naprawiac co jest najpotrzebniejsze wszystko na czas i jak budzet pozwoli ta partia tylko mysli i oswoich i naszych a pis mysli i narodzie taka roznica
  • ~PONowoczesna mafia
    (2016-02-01 15:23)
    Swetru chciał zabłysnąć i dać odpust tym co mają go za nieroba...I znów nie wyszło:)
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-02-01 15:21)
    tak zwany recykling intelektualny, pruje się stary turecki sweter i robi na drutach nowy rumuński. kradzież własności intelektualnej jest karalna, machera swetru do pierdla
  • ~EU07
    (2016-02-01 15:36)
    No cóż cudze pomysły prezentuje podpisując się swym nazwiskiem- ugrupowaniem.... nieładnie nieładnie a taki niby ekspert sam swojego autorskiego nie może wymyśleć krytykował co pisowskie teraz to popiera...
  • ~Tomek
    (2016-02-01 15:50)
    "Nowoczesna składa projekty ustaw gospodarczych" - jak na razie to tylko gada i składa wnioski o przerwę, prędzej się przyszła kadencja skończy niż w nowoczesnej zaczną coś robić, zamiast gadać brednie i składać obietnice działania.
  • ~XP
    (2016-02-01 15:50)
    kanalii z nowoczesnej żadnej troski ,to samo co z POsrańcami , te wyrafinowane bydlactwo tak się troszczy o swój szulerski stan że zapomniało o resztę POLAKÓW, to całe chamstwo to dawne służby szpicli , apeluję do wszystkich ludzi , którym leży Polska na sercu , to trzeba ich popędzić
  • ~sam
    (2016-02-01 16:54)
    Tow. Petru, "syn" i wychowanek komunistycznego aparatczyka tow. Balcerowicza stojący na czele PO bis, tj. partii "niezadowolonych bankierów" to zdolny manipulnat i propagandysta, nadzieja resortowych dzieci i dzieci komunistycznych aparatczyków z TVN i GW. Skompromitowany i niewiarygodny typ zmierzający do zamachu stanu na demokratycznie wybrane władze.
  • ~ARES
    (2016-02-01 16:56)
    Myślałem że Palikot to dno że gorszego nie będzie w sejmie a tu Pierdu jeszcze gorszy
  • ~Polka
    (2016-02-01 16:53)
    Petru zajety Komitetem Obrony Demonow musi zniknac z sceny politycznej, bo Nowoczesnw jego partia nie jest zainteresowana Polska i Polakami. Uczen Balcerowicza niech zajmie sie swoja firma, ktora przepisal na zone. Petru NIE JEST ZADNYM POLITYKIEM.
  • ~siala
    (2016-02-01 16:07)
    Czy Polska się nigdy nie oczyści z gówna, jak nie ruski to Rumun.
  • ~Jorg
    (2016-02-01 16:21)
    Petru ty kretynie tylko na tyle cię stać wymyśl coś od siebie a nie kopiuj -pajacu .
  • ~SYLVEK
    (2016-02-01 17:31)
    Ten Petru to szczesciarz ze jeszcze zyje w demokracji - u Putina juz bylby w lagrze
  • ~ja ja
    (2016-02-01 16:35)
    TRup P imbrownika zakopany na metr w głąb, ale wylazło jego zombie P ankster i tak samo grasuje po mendiach pieprząc głuPOty. PO WSI noga jedna złamana!
  • ~cxza
    (2016-02-01 18:00)
    Lewackie brednie i tyle.
  • ~SYLVEK
    (2016-02-01 17:53)
    Nowoczesna w takim razie nie musi nic "sladac" PIS to sam zrobi wystarczy tylko wSejmie zaglosowac na tak i po herbacie.
  • ~WARSZAWIAK
    (2016-02-01 20:13)
    Petru !!! palec podniesiony to gest groźby zasrańcu na naród Polski przybłędo, już jeden góral ze wzgórz Golan niejaki Cyrankiewicz też groził narodowi , czas tego drania wyeliminował ,a jego draństwa komunistycznego tyrana zostały po wszech czasy potem-piona w historii
  • ~Gorzow qw
    (2016-02-01 19:09)
    To skladaja ustawy czy dopiero maja zlozyc. To duza roznica, prawda?