Nowy spot PO bije w Beatę Szydło. Zarzuca rządowi oszustwo [ZOBACZ WIDEO]

| Aktualizacja:

Platforma Obywatelska zarzuca rządowi oszustwo w sprawie programu "500 Plus". Pokazała dziś w Sejmie spot na ten temat, w którym wytyka, że premier Beata Szydło obiecywała 500 złotych dla każdego dziecka.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2016-05-09 20:59)
    "po" weszło to ukradło becikowe
  • ~SmiechNaSali
    (2016-02-16 12:12)
    Planowała dzieci w oparciu o obietnice wyborczą i o kasę? :) Prawdziwy instynkt rodzicielski.... :D
  • ~ala
    (2016-02-15 14:45)
    Obłuda PO nie ma umiaru.
  • ~max
    (2016-02-15 11:03)
    Biedna mamusia ze stołecznego PO. Fałsz i obłuda wypływa.
  • ~kazio
    (2016-02-14 22:23)
    rozliczyć wszystkie afery i po zamykać tych oszustów z p..o ośmiorniczki lewe zezwolenia na broń . afery taśmowe itd panie Ziobro ja czekam kiedy pan pozamyka tych przestępców na zachodzie czy w stanach zamyka się złodzieja i tyle nikt po nim nie płacze czekam czekam i wspieram pana
  • ~gołąbek
    (2016-02-14 20:06)
    To PO , oszukiwało , kradło .PO - aferzyści {43 afery} z narkotykowymi włącznie , Polskę doprowadzili do ruiny , zabrali Polakom wszystkie wywalczone przywileje. Za okupacyjnych "rządów" PO , Polskie dzieci były niedożywione , a peowska sitwa żarłą ośmiorniczki , szastała pieniędzmi podatników. Peowska sitwa zabrała 1/3 zasił pogrzebowego itd. PO - W POLSKIM SEJMIE TO HAŃBA DLA NARODU POLSKIEGO.!!!! PO - WON Z POLSKIEGO SEJMU!!!!!
  • ~melomanka
    (2016-02-14 17:00)
    Jestem pewna ze premier mówila 500 zł na każde dziecko ,proszę nie powtarzać kłamstwa.
  • ~Cynia
    (2016-02-14 16:13)
    Czyżby Radna Pragi Północ w Warszawie Pani Patrycja Sondij głosowała na PIS, że się czuje oszukana???? Bo to ona występuje w spocie.
  • ~szatany POpaprane
    (2016-02-14 12:42)
    POdczerwień sie domaga na pierwsze dzieckoMATEK samotnych bo zadowoli sie tym że z POłowa tych RODZIN ----JEDYNAKÓW POleci na ROZWODY żeby dostać 5oo stów
  • ~marek
    (2016-02-14 07:28)
    nie lubię Pisu ale Platforma sięga dna z takimi żenującymi spotami.
  • ~PATRIOTA
    (2016-02-14 01:19)
    Typowa polskosc po wyborach.Wstyd i hanba na caly swiat.O POLSKO SKAD PRZYCHODZISZ I DOKAD IDZIESZ?
  • ~MG
    (2016-02-13 18:08)
    ZASTANÓWMY SIĘ LEPIEJ CO POLITYCY ZROBILI PO TRANSFORMACJI POLSKI PARTIE PO AWS SLD PIS ITD OCEŃMY W KOŃCU POLITYKÓW NA POWAŻNIE ILE ICH DECYZJE WNIOSŁY DOBREGO .ICH OBIETNICE A ICH PRZYWILEJE NIECH KTOŚ W KOŃCU NIECH IM SIĘ PRZYJRZY
  • ~mona
    (2016-02-13 17:30)
    GARDZE PO-PSL OSZUSCI,DOBRZE ZE PRZEGRALI,MIGRANTOW Z NIEMIEC PRZYWIEŹĆ NAM CHCIELI.NASZEJ ZGODY NA TO NIEMA!
  • ~matka
    (2016-02-13 17:21)
    ciekawe ktore dziecko bedzie wyroznione w tym bałaganie w przypadku urodzenia blizniąt jedno będzie dzieckiem gorszego sortu panie i panowie pisowcy co wy robicie
  • ~POdode
    (2016-02-13 16:55)
    Niebywałym chamstwem POpisał się POseł Nojman. Jego prostacki "dowcip" z udziałem dzieci - w związku z ustawą 500+ - powinien być podstawą do postawienia go przed komisją dyscyplinarną, a on sam wywalony z funkcji przew.klubu PO. Albo w ogóle wywalony z tej partii, jeśli tam zachowane są resztki przyzwoitości.
  • ~SP..
    (2016-02-13 14:19)
    Ta banda po powinna jusz dawno wylondowac za kratami wystarczy 8lat okradania doscwaszych wystepuf cwaniiaki po psl i porombany petru drugii pulikot..
  • ~polka
    (2016-02-13 13:40)
    to widac jak spelniaja obietnice wspomniemy o tym przy wyborach
  • ~pardons
    (2016-02-13 13:20)
    czas te siersc wyslac w komplecie do izraela
  • ~Jutro i tak będzie gorzej
    (2016-02-13 12:44)
    Więc polacy z PO nie spełnili obietnic wyborczych.Polacy z PIS spełniają obietnice wyborcze,które brzmiały ogólnie,wzrosły podatki a pensje po 500 Euro miesięcznie.I tak źle i tak nie dobrze.Gówniany kraj,nieustanne kłótnie,nietykalni polacy na wysokich urzędniczych stanowiskach,afera za aferą,pijani polacy prokuratorzy,politycy,komendanci straży srakiej owakiej NIETYKALNI!TO JEST NIE DEMOKRACJA TYLKO CHORY KRAJ!RZYGAM TYM CHORYM SYSTEMEM,TYM BEZPRAWIEM,TYMI NIETYKALNYMI POLACZKAMI,OBIETNICAMI BEZ POKRYCIA.RZYGAM TYM KRAJEM!!!!!!!!!!!!!!!!RZYGAM POLSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Kasia
    (2016-02-13 12:40)
    Trolle w akcji. Prawda jednak musie boleć przecież wyraźnie mówili, ze na KAŻDE dziecko. Kłamcy i oszuści niestety, ale po tym towarzystwie nie ma się czego spodziewać wszyscy siebie warci.