Wpadka twórców spotu Platformy. Radna PO udaje wyborcę PiS

| Aktualizacja:

Główna bohaterka spotu PO, oskarżająca PiS o oszustwo wyborcze to radna PO z warszawskiej Pragi Północ - podaje "Fakt".

wróć do artykułu
  • ~xxx
    (2016-02-18 14:11)
    Trzeba mamie Jasia zaaplikować lewatywę wtedy przestanie POpierdywać!!
  • ~Londyńczyk
    (2016-02-18 12:34)
    jakie znaczenie ma czy jest z PO czy PiS, czy jest cyklistką, czy nie je mięsa... każdy wie, bo słyszał, widział i czytał gdy Szydło obiecywała 500zł na dziecko!!! nie na wyborcę PO, SLD, PSL tylko na dziecko!!! widziała Polska te segregatory gotowych Ustaw i co ??? też tylko to widzieli POwcy i cykliści??? a może w PE gdzie kłamała o inwigilacji dziennikarzy to też było kłamstwo , oszustwo i efekt nieczystych uszu ??? wnet dowiem się, że ta cała wolność to zasługa Jarka Kaczyńskiego, zaś Wałęsa w tym czasie spał... że ojcem polaków jest ten ktoś kto w życiu rodziny nie miał, nie miał żony, dzieci, nie pracował i żyje od lat jak pasożyt z tego co Państwo mu da... oczywiście to złe Państwo z dobrymi pieniędzmi... nie chce się tego słuchać, czytać...
  • ~Chwiejne Decyzje.
    (2016-02-17 09:30)
    A tak naprawdę PO sama nie wie czego chce. W kampanii wyborczej negowała 500 złotych, bo niby państwa na to nie stać. Raptowna zmiana że państwo stać i wszystkie dzieci POwinny dostać pieniądze.
  • ~sta-n
    (2016-02-16 09:04)
    Kiedy czytam te komentarze to od razu liczę ile pieniędzy musiało wydać PiS z państwowych pieniędzy, na swoich zagorzałych trolli. Jeżeli dodam jeszcze inne strony, to wychodzi mi niezła sumka.
  • ~Komunista
    (2016-02-16 07:42)
    OBLICZE ZŁODZIEJA RZĄDOWEGO Z OSTATNICH 26 LAT. zapłacili ciemnogrodowi za głosy : KRZYŻACY Z PISU ZŁOŻYLI W OFIERZE SZATANOWI Z TORUNIA 3 MILJONY DZIECI POLSKICH. WITAM WSZYSTKICH WYZNAWCÓW SZATANA Z TORUNIA PRAGNĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE OGLĄDAŁEM TEN CHLEW NA WIEJSKIEJ I POWIEM WAM ŻE TAK JAK TO BYDŁO SIĘ TAM ZACHOWUJE TO JEST TRAGEDJA ALE TO JEST WASZE ODBICIE LUSTRZANE I POWIEM WAM ŻE TO W SMOLEŃSKU TO NIE BYŁ ZAMACH TYLKO KARA BOSKA BOZIA POKARAŁA ICH ZA WASZE NISKIE EMERYTURY Z WYSOKIE PODATKI ZA WYSOKIE CENY W SKLEPACH ZA WASZĄ NIEDOLE BIEDY I NĘDZY WY NAIWNI WYZNAWCY PISU PO PSL SLD.....W SEJMIE BYDŁO I NA ULICY BYDŁO.
  • ~Wolus
    (2016-02-16 07:34)
    Lepiej już tak niż stosować przekaz podprogowy jak PiS
  • ~Polak maly
    (2016-02-16 01:53)
    PO! Naprawde przegraliście wybory!!! Trzeba się z tym pogodzić.NAROD już zadnych MANIPULACJI nie kupi! Nie pomoze atak NEWSWEEKa, podskoki SBekow z KODu itp.Czas się przygotowywać do rozliczenia.
  • ~STACZCIE SIĘ TOWARZYSZE!!!
    (2016-02-15 17:47)
    Menele z P.latformy O.chlaptusów przezbiły same siebie jak to towarzycho musi być naPIER...olone?... żeby takie kabarety wymyślać?
  • ~KOD broni DEMOKRACJI w Polsce
    (2016-02-15 17:21)
    popierajcie KOD i Nowoczesna Ryszarda Petru , tylko my walczymy o demokracje i musimy doprowadzic do nowych wyborow !! Mamy juz wieksze poparcie niz PIS. zapraszamy na demonstracje KOD.
  • ~gołąbek
    (2016-02-15 16:57)
    PO - oszuści , aferzyści {43 afery} . kłamcy , To oni zrujnowali Polskę i Polaków . PO - won z Polskiego Sejmu!!!
  • ~re
    (2016-02-15 16:56)
    Mamo, dlaczego się kompromitujesz? - pyta Jaś
  • ~NIESTETY
    (2016-02-15 16:53)
    Kompromitacja na kazdym kroku - Ale coz,,,, oni inaczej nie POtrafia ! odcieci od koryta , a dalej afera goni afere .
  • ~realista
    (2016-02-15 16:33)
    Tutaj akurat nie zgodziłabym się,że to wpadka. Dziewczyna ma jedno dziecko,więc ma prawo czuć się oszukana bez względu na przynależność partyjną. Trudno,żeby wyznawcy PiS robili takie spoty.
  • ~WAW
    (2016-02-15 15:25)
    I TAKIE TLUMOKI SA RADNYMI ..... JAK TEN KRAJ MA FUNKCJONOWAC ? ...
  • ~ajax
    (2016-02-15 15:16)
    Typowe dla Platformy Oszustów!!!
  • ~Lać na nich
    (2016-02-15 15:06)
    A PO co sobie jeszcze jakimś PO umysł zaśmiecać????? PO z Nowośmieszną to kodoraści. Czyli każdy Polak wie co to za gie!
  • ~yo
    (2016-02-15 15:03)
    A radna PO nie może być mamą i czuć się oszukaną? Widać z logiką u was nie najmocniej :-)
  • ~Hahaha
    (2016-02-15 15:02)
    A to paskudni PO-szóści.
  • ~Jackowski
    (2016-02-15 14:55)
    POrażka - cztery lata jakoś z tym oszustwem przeżyjemy - chyba lżej będzie żyć z tym oszustwem jak z Donaldową prawdą - a jak PO wygra wybory to Kłamacz obiecała że na każde da.POzdrawiamy POgubionych.
  • ~ee
    (2016-02-15 14:54)
    Cała PO to jedno wielkie oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!