Wpadka twórców spotu Platformy. Radna PO udaje wyborcę PiS

| Aktualizacja:

Główna bohaterka spotu PO, oskarżająca PiS o oszustwo wyborcze to radna PO z warszawskiej Pragi Północ - podaje "Fakt".

wróć do artykułu
  • ~ee
    (2016-02-15 14:54)
    Cała PO to jedno wielkie oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Dr.Feelgood
    (2016-02-15 14:48)
    TYPOWE dla PO i owych marketingowych speców w stylu Misia Kamińskiego, kłamali, kłamią i kłamać będą. Posłuchacie jakie koszałki opałki opowiada Schetyna co za pokrętne głupoty wygłasza Neumann. PO i jej przedstawiciele prowadza politykę histerii po przegranych wyborach i SWIETY BOZE już nie pomoże.
  • ~magda sz-n
    (2016-02-15 14:51)
    PO kompromituje sie na kazdym kroku, sluszne jest wiec odczytanie akronimu jako Partia Obciachu.
  • ~KaZet
    (2016-02-15 14:34)
    MAFIA - PO SIĘ POgubiła , WSTYD I HAŃBA BURAKÓW Z MAFII .....................
  • ~Hahaha
    (2016-02-15 15:02)
    A to paskudni PO-szóści.
  • ~Jackowski
    (2016-02-15 14:55)
    POrażka - cztery lata jakoś z tym oszustwem przeżyjemy - chyba lżej będzie żyć z tym oszustwem jak z Donaldową prawdą - a jak PO wygra wybory to Kłamacz obiecała że na każde da.POzdrawiamy POgubionych.
  • ~WAW
    (2016-02-15 15:25)
    I TAKIE TLUMOKI SA RADNYMI ..... JAK TEN KRAJ MA FUNKCJONOWAC ? ...
  • ~Lać na nich
    (2016-02-15 15:06)
    A PO co sobie jeszcze jakimś PO umysł zaśmiecać????? PO z Nowośmieszną to kodoraści. Czyli każdy Polak wie co to za gie!
  • ~ajax
    (2016-02-15 15:16)
    Typowe dla Platformy Oszustów!!!
  • ~NIESTETY
    (2016-02-15 16:53)
    Kompromitacja na kazdym kroku - Ale coz,,,, oni inaczej nie POtrafia ! odcieci od koryta , a dalej afera goni afere .
  • ~re
    (2016-02-15 16:56)
    Mamo, dlaczego się kompromitujesz? - pyta Jaś
  • ~gołąbek
    (2016-02-15 16:57)
    PO - oszuści , aferzyści {43 afery} . kłamcy , To oni zrujnowali Polskę i Polaków . PO - won z Polskiego Sejmu!!!
  • ~STACZCIE SIĘ TOWARZYSZE!!!
    (2016-02-15 17:47)
    Menele z P.latformy O.chlaptusów przezbiły same siebie jak to towarzycho musi być naPIER...olone?... żeby takie kabarety wymyślać?
  • ~yo
    (2016-02-15 15:03)
    A radna PO nie może być mamą i czuć się oszukaną? Widać z logiką u was nie najmocniej :-)
  • ~Polak maly
    (2016-02-16 01:53)
    PO! Naprawde przegraliście wybory!!! Trzeba się z tym pogodzić.NAROD już zadnych MANIPULACJI nie kupi! Nie pomoze atak NEWSWEEKa, podskoki SBekow z KODu itp.Czas się przygotowywać do rozliczenia.
  • ~realista
    (2016-02-15 16:33)
    Tutaj akurat nie zgodziłabym się,że to wpadka. Dziewczyna ma jedno dziecko,więc ma prawo czuć się oszukana bez względu na przynależność partyjną. Trudno,żeby wyznawcy PiS robili takie spoty.
  • ~Chwiejne Decyzje.
    (2016-02-17 09:30)
    A tak naprawdę PO sama nie wie czego chce. W kampanii wyborczej negowała 500 złotych, bo niby państwa na to nie stać. Raptowna zmiana że państwo stać i wszystkie dzieci POwinny dostać pieniądze.
  • ~Wolus
    (2016-02-16 07:34)
    Lepiej już tak niż stosować przekaz podprogowy jak PiS
  • ~sta-n
    (2016-02-16 09:04)
    Kiedy czytam te komentarze to od razu liczę ile pieniędzy musiało wydać PiS z państwowych pieniędzy, na swoich zagorzałych trolli. Jeżeli dodam jeszcze inne strony, to wychodzi mi niezła sumka.
  • ~KOD broni DEMOKRACJI w Polsce
    (2016-02-15 17:21)
    popierajcie KOD i Nowoczesna Ryszarda Petru , tylko my walczymy o demokracje i musimy doprowadzic do nowych wyborow !! Mamy juz wieksze poparcie niz PIS. zapraszamy na demonstracje KOD.