Tylko cztery partie w Sejmie. Nowoczesna przegoniła PO. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Nowoczesna i Platforma Obywatelska z niemal takim samym poparciem. Jak pokazuje także najnowszy sondaż, gdyby wybory do Sejmu odbyły się w tym miesiącu, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2016-02-19 15:35)
    "Sondaż przeprowadzili dziennikarze (...)" - Nowoczesna tylko na II miejscu? Słabo się staracie dziennikarze.
  • ~magda sz-n
    (2016-02-19 15:48)
    Wpolityce jest o tym samym sondazu przeprowadzonym przez Polska The Times. Czytam, ze PiS prowadzi we wszystkich wojewodztwach. Polecam rozbudowane art na innych portalach.
  • ~Fruzia
    (2016-02-19 15:52)
    nie 4 a 3 partie i naczelny kartofel.....
  • ~123564
    (2016-02-19 15:52)
    HA HA HA PAJACE!!!!! Kłamią w żywe oczy Petruś nie jest nawet drugi!
  • ~?????
    (2016-02-19 16:26)
    Ciekawe, kto w sondażu będzie prowadził jutro ? a za miesiąc ? ludzie - walnijcie się w berety ! kogo to obchodzi ?
  • ~n
    (2016-02-19 16:27)
    1. Petru jest tak „dobrym ekspertem", że nie ufa własnym prognozom? 2. Czy raczej jest nową kopią Sorosa, który publicznie mówił coś innego niż robił, w efekcie wykorzystał swoją pozycję? do zrobienia fortuny i do dziś ma zakaz wjazdu do UK? 3. Dacie się nabrać? Jeśli tak to jesteście megafrajerami. Polacy to na prawdę zadziwiający naród... Kiedy podnoszono wiek emerytalny - nie protestowali. Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali. Kiedy ukradziono im 150 miliardów z OFE - nie protestowali. Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - nie protestowali. Kiedy ceny ropy na świecie spadły a władza wprowadziła nowy podatek paliwowy - nie protestowali. Protestują natomiast w obronie Trybunału Konstytucyjnego, który nie stał w obronie obywateli kiedy rząd PO-PSL dokonywał tych absurdów.
  • ~pg
    (2016-02-19 16:40)
    W rzeczywistości Pierdu z PO-lszewią wespół zespół mogą naskoczyć Panu Prezesowi...i kicha!
  • ~martin
    (2016-02-19 16:56)
    Czy warto komentować kłamstwa ???
  • ~Piotrek
    (2016-02-19 17:23)
    Układ wysokimi sondażami chce skłonić Kaczynskiego do pochytrzenia się na większość konstytucyjną. Byle zgodził się na nowe wybory, upragnione przez różowych komuchów odciągniętych od koryta.
  • ~Lolo
    (2016-02-19 18:20)
    Idą świnie po ulicy, każda świnia głośno krzyczy. Czemu krzyczysz ktoś zapyta? Odebrali nam koryta.
  • ~Kuba
    (2016-02-19 18:54)
    Nie widzę różnicy miedzy byłymi komunistami a obecnym pisem. Jedni i drudzy stosują tę samą politykę. Propaganda, propaganda, kolesiostwo i kupa oszustów. Że też ludzie mając doświadczenie z okresu PRL dają się jeszcze na to nabierać.
  • ~cymes -obiektywny
    (2016-02-19 19:16)
    ,,Wrocławska,, czyli ,,wybiórcza,,
  • ~puszczyk
    (2016-02-19 19:50)
    ... coś skażone nadęciem, nienawiścią i jadem to wasze forum... ! Weźcie sobie na uspokojenie...! - dobrze wam to zrobi...
  • ~POLAK
    (2016-02-19 20:09)
    Proszę napisać którzy dziennikarze przeprowadzili sondaż i których dzienników na czele z Wyborczą .
  • ~hmmm
    (2016-02-19 21:09)
    jeśli to prawda, to głupi jesteście Polacy i dobrze wam tak, każdy musi wypić piwo, które sobie nawarzył. Szkoda tylko że inni, bardziej rozumni, ucierpią przy okazji. Polska właśnie traci niezależność, szkoda, że nie lubicie rodacy historii się uczyć, że w ogóle nie lubicie mózgu wysilać. Oj, szkoda.
  • ~ooo
    (2016-02-19 21:20)
    jp. dokąd jeszcze tego debila pierdu będziecie promować przecież faktycznie ta gnida nawet do parlamentu by się nie dostała przy ok2% bo takie jego faktyczne poparcie!
  • ~SYLVEK
    (2016-02-20 09:49)
    Frusia zapytaj sie z czyich pieniedzy sa oplacane te" Sondaze" i kto utrzymuje te "Instytucje" jesli prywatnie to nic nie warte a jesli jakas partia to tez sa nic nie warte -ty pewnie z KODu - masz takie poglady -kiedys byl wiesiio13 i zniknal to pewno ty ??
  • ~hahahaha
    (2016-02-20 10:57)
    ciekawe kiedy Nowożydowska będzie pierwsza.
  • ~Darek
    (2016-02-20 14:45)
    Polska opozycja to same barany i głąby.
  • ~~~~głos słowika
    (2016-02-23 21:41)
    PO-wska sitwa aferzystów , Nowoczesna Petru - zdrajcy , Targowiczanie2 , opuście Polski Sejm . Opuścicie na pewno. Zobaczycie.