Sejm łamał prawa pracowników? Inspektorzy pracy wchodzą z kontrolą

Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie prowadzi kontrolę w Kancelarii Sejmu. Sprawdza, czy w czasie nocnych obrad nie łamano prawa pracy.

wróć do artykułu
  • ~magda sz-n
    (2016-02-24 15:39)
    Sztaby w PO i Nowoczesnej siedza i glowkuja, gdzie by tu doniesc, jak dokopac, utrudnic. Nie ma sprawy - trzeba placic - placic beda. Tyle ze pojawiaja sie tu nowe standardy, jesli teraz tak pilnujecie prawa, prawa sami bedziecie kiedys w ten sam sposob przestrzegac. Wyborcy juz tego dopilnuja.
  • ~SYLVEK
    (2016-02-24 15:10)
    a Pan Brejza - to nie pytal za PRLu -o " czyny spoleczne" i to w niedziele - zapomnial ??? czy zatail jak Walesa .czasy sie zmienily to bedzie mogl sie wykazac za 4- lata.
  • ~T.J
    (2016-02-24 16:55)
    Ja pie....e co to się wyrabia co ten pis wyrabia w pale się nie mieści co to za mafia rządna władzy
  • ~Christ
    (2016-02-24 23:49)
    Pomatolski rzad nic nie robil a pieniadze kradli i wynosili workami .Bo z kad sie tyle dlugu narobilo.
  • ~r46
    (2016-02-25 00:02)
    w bRUKSELI też pracowali w nocy.
  • ~farton
    (2016-02-24 21:40)
    Mam wrażenie,że w Polsce za dużo władzy ma Mosad ....ABW iS KW ???
  • ~dezynfektor
    (2016-02-25 06:50)
    Ten PIS nic nie robi? skąd jeszcze nowocześnie POmylone instytucje w Polsce po wyborach są?
  • ~Shinn
    (2016-02-25 08:58)
    Ale wy to jesteście, a odwróćmy kota ogonem. Czy PiS nie zrobiłoby z tego hecy gdyby takie cyrki działy się pod ich nosem w czasie władzy PO? Teraz jest mowa o zwykłych prawnikach, a hejterom nie żal ich - cóż to wina PO że w nocy były obrady. SKOK upadł, to tez wina PO, lasy wycinają to też ich wina, hejterzy skłócają Polaków-wina PO ...wszystko co nie wychodzi PiS owi to wina PO. Jak małe dzieci które złapano na gorącym uczynku-wina zawsze, ale nie nasza-my tylko wykonywaliśmy rozkazy.
  • ~życzliwy
    (2016-02-26 10:49)
    Jak tej hołocie tak ciężko pracować się nie chce to nie muszą być posłami. Naprawdę nikt po nich nie będzie płakał.
  • ~Wanda
    (2016-02-25 13:29)
    POmatoły okradali ludzi przez osiem lat, chodzby przez kwotę wolną od POdatkow, co stwierdził trybunał, czy POdniesione POdatki, a teraz bardzo się troszczą, głuPOle.
  • ~marrze
    (2016-02-25 08:13)
    Czy to juz szczyt paranoi?
  • ~zwykły człowiek
    (2016-02-25 11:00)
    No proszę jak dbają żeby się poseł nie przepracował. Szkoda że o nas - zwykłych ludzi których np. w marketach zmusza się do pracy ponad siły tak nie dbają i nie sprawdzają jak tam się łamie prawa pracy.