Reklama
Reklama
Reklama

Zbigniew Ziobro: Grałem ryzykownie na giełdzie. Były też imprezy, dziewczyny, kick-boxing... [WYWIAD DGP]

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro / Agencja Gazeta / Fot. Jacek Marczewski Agencja Gazeta
Jako aplikant prokuratorski chciałem podszkolić się w fechtowaniu słowem, więc się zapisałem na studia podyplomowe – homiletykę, czyli sztukę wygłaszania kazań. To było interesujące doświadczenie. Ale zarabiałem też pieniądze. Grałem na giełdzie, a że nie byłem centusiem, podejmowałem ryzykowne operacje, brałem np. kredyt na kredyt. I udało się, zarobiłem sporo pieniędzy. Były też imprezy, dziewczyny, kick-boxing...

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Zbigniew Ziobro minister Ziobro Minister Sprawiedliwości rozmowa wywiad

Powiązane

Reklama

Komentarze (75)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • RG
    2016-02-26 10:19
    buhaha...największa kanalia IV RP próbuje pokazać swoją inną twarz kupi to co najwyżej ciemny lud smoleński jak mawiała inna kanalia kurski
    69
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś
  • Czekam!
    2016-02-26 10:09
    Czekam na Pana niecierpliwie! Jeszcze 6 dni i mam nadzieję, że zacznie pan robić prawdziwy porządek z tym sy.f.e.m!!!
    48
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • precz z SZOGUNEM-WSI analfabetą i złodziejską SITWĄ PEŁO
    2016-02-26 09:55
    a kiedy bul - ANALFABETA z SITWY PEŁO odda to co zayebał z Pałacu Prezydenckiego ? .......... Tam w tym PEŁO to sami złodzieje !!!
    46
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • Captain Morgan
    2016-02-26 10:03
    zero chciał zostać prokuratorem generalnym, bo wydymali go z aplikacji prokuratorskiej !
    59
    zgłoś
  • blady
    2016-02-26 10:49
    urzekła mnie twoja historia..poruszające wyznania. Normalnie już idę zagłosować na PIS..a nawet lecę! do kanonu polityki wejdzie nowe określenie "kupuj kity - sprzedawaj kity"
    38
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Jarosław Kapłon
    2016-02-26 11:13
    PROSZĘ ! Wychodowaliśmy bandziora na własnej PiSi
    28
    zgłoś
  • olo
    2016-02-26 09:46
    sprawdzilem w wiki, tam nawet pisza co to jest, to metoda pracy prokuratora z wydzialu d-s ,he,he ,ale z IPN juz nie, buahahaha i dlatego Zbysiu oblales aplikacje
    39
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • olo
    2016-02-26 09:38
    jaja, homiletyka a moze homeopatia ? ja zajalbym sie heurystyka,he,he jako prokurator ,najpierw ,a potem ... krasomowstwo, konkursy, itp... kick-boxing.. a bykopales kiedys Zbysiu drzwi noga ? takie cienkie ? he,he nie mowie o wejsciowych...
    22
    zgłoś
  • Minister Paszczak
    2016-02-26 09:52
    Kasiora z giełdy powiadasz? Tusek napisał wstęp (1 strona A5) do przewodnika turystycznego o Gdańsku za 200.000 zeta, Bolek grał i wygrywał regularnie w Totolotka inny buc w kasynie, haha - takie to mamy "elity". A co z doktorem G. siedzi w pierdlu czy nie?
    25
    zgłoś
  • olo
    2016-02-26 10:14
    jest jeszcze homilopatia, ale to tez do prokuratury sie nie nadaje, podobnie jak homiletyka i homeopatia, zakrzywia spojrzenie i plącze myslenie,buahahaha, tylko heurystyka tu pasuje, masz Zbysiu slownik wyrazow obcych ?
    18
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś
  • uzdek98
    2016-02-26 12:08
    co za kretyn... co za ZERO ...
    8
    zgłoś
  • januszjanusz
    2016-02-26 11:18
    Czlowieku bardziej skompronitowac sie juz nie da ...
    9
    zgłoś
  • olo
    2016-02-26 10:38
    po tej szkole prawienia kazan to trzeba isc na adwokata, oni potrafia piep... strasznie, to szkola moralizowania ?? czasami sadowi sie zdarza, he,he ale zeby prokurator pie... ? to juz niepotykane.. ,ze zacytuje...
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Bibilijny
    2016-02-26 14:10
    Wybitny artykul, wybitny Ziobro, wybitne pytania i odpowiedzi. Zastanawiam , kto jest bardziej jentylygentny Pitera Julia czy Ziobro Zbigniew ? Oczywiście jeżeli będziemy porownywac w decybelach, bo inaczej skali głupoty zabraknie.
    4
    zgłoś
  • Gość
    2016-02-26 15:50
    Ziobro i dziewczyny?
    2
    zgłoś
  • pies na czekistów
    2016-02-26 20:34
    Hłe, hłe, nudna pipcia Zero usiłuje sobie dorobić twarz mężczyzny. Nic z tego, znam go, w 2005 mieszkał niedaleko mnie na Zwierzyńcu w Krakowie i był nudną pipcią z teczką i w krawacie. Najbardziej nienawidzili go w małym sklepiku przy ulicy od Placu Na Stawach ku Błoniom (nie mogę napisać, której, bo to mściwy sukin), gdzie wtranżalał się do środka, kładł tę swoją teczkę na gazetach, odwracał się tyłkiem do wszystkich i urządzał sobie przegląd prasy. Potem zabierał teczkę i wychodził, niczego nie kupując. Taki to z niego supermen.
    2
    zgłoś
  • patryk
    2016-02-26 18:58
    We wszystko k... uwierzę, nawet w to, że jesteś zwykłym ch... do lania, a le nigdy nie uwierzę w to, że "...Były też imprezy, dziewczyny, kick-boxing..." kto takiego jak ty zaprosi na imprezę albo do łóżka, no kto? No powiedz mi k... Ziobro, kto?
    3
    zgłoś
  • olo
    2016-02-26 13:47
    od poczatku bylo wiadomo,ze czlowiek nie nadaje sie do tego zawodu ze wzgledu na pewne cechy i braki, ale Kaczewara go upchnal w Min.Spraw, bo prawo skonczyl, no i mlody, ladnie mowi u cioci na imieninach, kazania prawie,he,he, a glowy do prawa nie ma i reform
    3
    zgłoś
  • klinn
    2016-02-26 13:38
    KiCK-BOXING BU-HA-HA
    3
    zgłoś
  • Były też imprezy, dziewczyny, kick-boxing...
    2016-02-26 11:49
    Już nijaki Muller powiedział, że Ziobro to zero, ale Muller to dwa zera.
    2
    zgłoś