Kukiz o Wałęsie: Jest ogromnie butnym, zakochanym w sobie człowiekiem. Ta pycha jest porażająca

| Aktualizacja:

Paweł Kukiz uważa, że sprawa TW Bolka powinna zostać "rzetelnie zbadana". Przyznał, że do połowy lat 90. postrzegał Lecha Wałęsę, jako postać "krystalicznie czystą". Kukiz w rozmowie z RMF FM ocenił też 100 dni rządu Beaty Szydło. I nie wypada ona zbyt pochlebnie.

wróć do artykułu
  • ~mas
    (2017-01-22 16:39)
    A Kukiz alkoholik to kto?
  • ~Marek
    (2016-05-29 21:03)
    Kukiz, Ty żałosny śpiewaku i dojrzały alkoholiku nie jestes wart całowac Wałęsę w pięty.Gdyby nie Wałęsa to śpiewał byś teraz tylko Międzynarodówkę.
  • ~Jurek
    (2016-03-03 21:31)
    Kukiz dał dobrą ocenę... siebie samego!
  • ~xxx
    (2016-03-03 11:47)
    Wałęsa porównywał siebie do biblijnego Mojżesza, który przeprowadził Izraelitów przez morze czerwone do ziemi obiecanej. W rzecywistości był marionetką w rękach czerwonych elit, które potem czerwone książeczki zamieniły na czeki bankowe uwłaszczając się ma majątku narodowym!!!!!!!!1
  • ~fan
    (2016-03-02 09:13)
    panu Kukizowi tez nie brakuje buty i głupoty opamietaj sie chłopie
  • ~APL
    (2016-03-02 00:03)
    Podobnie u nas niektórzy mówili o Reganie, że to marny aktorzyna. Widać że jesteś tego samego pokroju.
  • ~APL
    (2016-03-01 23:59)
    Kukiz jest Ok i ma rację. Wałęsa to megaloman i ma innych za nic. O tych na których miał donieść powiedział, że byli i są nikim, jakby to było usprawiedliwieniem.
  • ~qwert2
    (2016-03-01 22:56)
    Kukiz ma racje,Bolek to kabel,buc i cham! W dodatku bez jaj bo sie boi zemsty "sleepers"-ow z WSI,jesli zaczne gadac prawde o sobie i ukladzie z wladzami PRL-u...
  • ~Red Kaczynski
    (2016-03-01 22:56)
    A Kukiz to zaledwie marny piosenkarzyna, który dostał się do sejmu na skutek zachcianki tłumu i taka sama zachcianka zrzuci go niebawem w niebyt polityczny. Wiedząc, że swoją tfu-rczością nie zapisze się w historii, postanowił do niej wślizgnąć się jako "jeden z tych co obrażali Wałęsę". Jak ten gościu (nazwiska dla zasady nie wymienię), który w historii zapisał się tym, że podpalił bibliotekę aleksandryjską.
  • ~Gosc
    (2016-03-01 21:28)
    Pani dorciu, czy pani w ogole wie, ze moze pani pisac takie swinstwa wlasnie dzieki Walesie? Gdyby nie on, zylaby, pani , pani dorciu w tzw. ostblocku. Po prostu by sie pani NIE LICZYLA dla noralnego swiata.
  • ~Ja
    (2016-03-01 19:56)
    Szanowny panie doktorze.... ma pan na mysli Kaczora? Stary kawaler z kotem, czy pan wie ile on banieczek pije wieczorem?
  • ~JA
    (2016-03-01 19:52)
    To samo maoge napisac o Jarku- nieudaczniku!
  • ~Ala
    (2016-03-01 19:51)
    To była odpowiedź a nie komentarz,dlaczego jest tutaj?
  • ~Bul
    (2016-03-01 19:49)
    Co na to komisja wenecka same casanowy i alimenciarze trzymające sztamę z naszymi kodziarzami alimenciarzami
  • ~dr
    (2016-03-01 19:49)
    Temu alkoholikowi to zupelnie odwala. Lata cpania wychodza.
  • ~Predator
    (2016-03-01 19:30)
    Q-ki , pomyliłeś teczki i pseudonim TW.
  • ~patriota
    (2016-03-01 19:25)
    Panie Pawle - Duzo zdrowia zycze ! tak trzymać .CZERWONI jeszcze szczekaja , ale już nidlugo. Nastepne wybory będą wasze.Poxdrawiam !
  • ~dorcia
    (2016-03-01 19:00)
    A walesa kim jest medrcem szok kto go tak mianowal pod czaszka mial cos nie tak
  • ~dorcia