Kukiz o Wałęsie: Jest ogromnie butnym, zakochanym w sobie człowiekiem. Ta pycha jest porażająca

| Aktualizacja:

Paweł Kukiz uważa, że sprawa TW Bolka powinna zostać "rzetelnie zbadana". Przyznał, że do połowy lat 90. postrzegał Lecha Wałęsę, jako postać "krystalicznie czystą". Kukiz w rozmowie z RMF FM ocenił też 100 dni rządu Beaty Szydło. I nie wypada ona zbyt pochlebnie.

wróć do artykułu
  • ~ZBOWID-owiec(Zw.Bojowników o Wolność i Demokracje)KOD
    (2016-03-01 10:02)
    Towarzysze!!! Bronmy Wałesy jak bohatera.Ileż on musiał się poświęcić.W czasie internowania musiał jeść najlepsze potrawy,ba musiał pić szampana.Tak.Ale on sie nie dał.******y Kuklinskiemu zamordowano dwóch synów.Wałęsa wykiwał ,,komuchów'.Nikt mu nie zginął ,ba wyrolował ich i ma dzisiaj dom za ok.5mln.dolarów.To potęga umysłowa towarzysze.Ileż wódki musiał wypić z Kiszczakiem i Michnikiem ,żeby się nie dać.Proponuje nadać mu krzyż Walecznych ,za ,,bój i odwage'
  • ~Hahaha
    (2016-03-01 10:00)
    TW Bolek to zuchwały płatny agent, łgarz i bufon, III RP w pigułce.
  • ~Adam
    (2016-03-01 09:57)
    Panie Kukiz popatrz sobie w lustro a tam zobaczysz zakochanego w sobie i zakłamanego bufona ! ! !
  • ~olek z sld
    (2016-03-01 10:26)
    Wałęsą to dureń I nieuk co robił dziecko za dzieckiem Więc brał fuchy by mieć na życie i utrzymanie wielodzietnej rodziny, jedna z fuch to współpraca z SB.
  • ~Bambo
    (2016-03-01 09:48)
    Ależ panie Kukiz taki sam jesteś
  • ~bigman
    (2016-03-01 10:10)
    Durny Kukizie, gdyby nie Wałęsa, byłbyś dzisiaj co najwyżej zaćpanym lumpem. Ale może źle, że tak się nie stało.
  • ~K.Lamot
    (2016-03-01 09:58)
    Kukiz to taki meteoryt...Jest...błysk....i już go nie ma!
  • ~zxc
    (2016-03-01 10:01)
    Buta bije na odległość panie Kukiz!!
  • ~Nina
    (2016-03-01 09:48)
    Podobnie jak Pan .A może Pan nie wie o tym.Bo sami tak o sobie nie myślimy.a inni to widzą.
  • ~Alibaba
    (2016-03-01 09:58)
    Przy naszym mistrzuniu Radku jest to pikuś
  • ~Rok
    (2016-03-01 11:06)
    Nie tylko butny ale i święty. TARGOWICĄ ma się kto teraz opiekować , za życia został św. TW Bolkiem , opiekunem kapusiów i kolaborantów. Takich właśnie z PO,NOWOCZESNEJ i tak zwanego KODu.
  • ~ciach
    (2016-03-01 10:57)
    Ja zmieniłem", "Ja wyzwoliłem", "Ja zdobyłem" ... jaki "ja"? Przecież to wszystko my... My, Wałęsa!
  • ~KODożerca
    (2016-03-01 11:41)
    Bolek, Radek i Bronek ...trzech bufonów III RP ...ach ...zapomniałbym! ...no i Tomek Newsłomek do kolekcji ;))) ...podziwiajcie te dinozaury, bo niedługo ten skansen zostanie zamknięty!!!
  • ~R T
    (2016-03-01 10:43)
    Jak to sie czlowiek dowiaduje tajemniczek. Wachowski i Kulczyk to kolesie
  • ~456
    (2016-03-01 10:28)
    To za prezydentury Wałęsy pojawił się słynny złodziej Kulczyk i zaczęli na niego "prywatyzować", patologia zaczęła się od Wałęsy. Kulczyk i Wachowski to najlepsi kuple z jednej szkolnej ławki.
  • ~slowianka
    (2016-03-01 10:49)
    Wszystkich ubeckie towarzyszy z ich guru Bolkiem zapisac w ksiedze hanby................. to indywidum jest chore na manie wielkosci.Przewrot to byla wielka MISTYFIKACJA.
  • ~alfa68
    (2016-03-01 11:42)
    Coś w tym prawdy jest. Niekiedy słuchając Wałęsy oprócz tego, że trudno go zrozumieć, można wnioskować,że to on i tylko on przyczynił się do obalenia tzw. komunizmu. Nie pamiętam kiedy ten pan wspomniał by coś o innych osobach, tych wielu często bezimiennych bez których ten pan mógłby sobie tylko pier....ć. Jest tak zapatrzony w siebie jak narcyz.
  • ~ke
    (2016-03-01 11:29)
    calkowicie zgadzam sie z p.kukizem.walesa jest tak nadety mysle ze niedlugo wybuchnie.ciagle powtarzanie to JA / to nie on to 10 mln polakow/doprowadza mnie do wscieklosci. on tego nie moze pojac.
  • ~przyjaciel ludu
    (2016-03-01 11:41)
    Ś.P. Generał Kiszczak WIELKI utrawlił władzę ludową na wieki, zainstalował Bolka, zainstalował Trybunał Konstytucyjny, schlał w Magdalence ziomali Bolka i ustanowił III RP, dopilnował PRAWORZADNOŚCI w rządzie Mazowieckiego jako 1-szy przewodniczący, a wszystko to dokładnie spisał i przekazał nie tylko Moskwie.
  • ~Rencista 63 lata
    (2016-03-01 10:34)
    Dobrze Pan sie wypowiedzial i sprawiedliwie, wiecej takich opini w sprawie bolka. A jaki musza miec zal Jagielski, Szyler i inni ze to ze mowia prawde i to nie ktorzy odwracaja.