Prezydent: NATO musi pokazać, że krajów Paktu nie opłaca się zaczepiać

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda mówił, na spotkaniu doradców ds. bezpieczeństwa, że NATO musi zareagować na eskalację działań Rosji. Jego zdaniem Sojusz powinien podjąć takie decyzje wojskowe, by jasno pokazać, że jakikolwiek agresywne działania wobec członków Paktu spotka się z ostrą odpowiedzią reszty państw.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2016-03-02 21:04)
    to marionetka Jarka, ale jako prezydent RP szczuje, poucza, podaje rozwiazaniqa, ktore NATO "powinno" zasosowac !!??? kto to jest ten czlowieczek ??!!! mam coraz gorsze zdanie o wydziale prawa UJ !!!!!!!!
  • ~BPLO
    (2016-03-02 20:25)
    ON CHCE POUCZAĆ NATO
  • ~straszna zmiana
    (2016-03-02 23:16)
    nie wiem śmiać się czy płakać - ten typ dyplomacji poraża
  • ~ala
    (2016-03-02 21:39)
    Maliniak dał głos . Na puszczy
  • ~Batman
    (2016-03-02 22:08)
    Alez pis sam zmierza z duza predkoscia na wschod! Czy nato ma jakies srodki by przywolac do porzadku nieodpowiedzialnych czlonkow?
  • ~NKWD
    (2016-03-03 07:38)
    OSZOŁOM
  • ~jk
    (2016-03-03 09:37)
    my polacy nie chcemy to zadnych wojsk jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-03-03 10:00)
    A jaki stopien wojskowy posiada Maliniak.Czy ten czlowiek zdaje sobie sprawe ,ze kto ruszy Rosje to Armagedon.Tu pojdzie najnowsza technologia ,to nie Gruzja czy wschod Ukrainy.Spadna gwiazdy z niebios !.A potem czarn dziura.
  • ~neo123
    (2016-03-03 13:21)
    Już kiedyś mieliśmy na terytorium kraju sojusznicze obce wojska. Takiej wolnej Polski chce PiS? Ja na miejscu członków NATO nie przysłabym do kaczogrodu nawet łuski po pocisku. Ten mały świr najpierw ściągnie tu siły NATO a później sprowokuje wojnę z Rosją. Trzeba jak najszybciej pozbawić władzy tych wariatów.
  • ~NATO NAS G.....O OBCHODZI TO JEST WAŻNE
    (2016-03-03 07:21)
    PANIE PREZYDENCIE I PANI KACZYŃSKI PYTAM PANÓW JAK TO JEST ŻE PRZY ŻADNYM SZPITALU W POLSCE NIEMA ANI JEDNEGO BEZPŁATNEGO PARKINGU DLA PACJENTÓW KTÓRZY MUSZĄ PRZYJECHAĆ DO SZPITALA NA KONTROLE I NA BADANIA PO OPERACYJNE ???? KIEDY PAN SIĘ ZABIERZE ZA TĄ MAFIĘ PARKINGOWĄ PRZY SZPITALACH???/
  • ~kukuleczka kuka
    (2016-03-03 10:00)
    Ten co mysli ze zachod w czasie konfliktu zbrojnego nam pomoze jest w bledzie.Jak Polska bedzie dalej tak podzielona to kto bedze jej bronil.Ach bym zapomnial L.Walesa nie dawno zapowiedzal ze w razie konfliktu stanie na barykady... Jednego juz mamy.
  • ~bbc
    (2016-03-20 13:08)
    NATO to powinno wam srodkowy palec pokazac bando oszolomow