Reklama
Reklama
Reklama

Kwaśniewski: Za dwa, trzy lata, będziemy musieli organizować nowy okrągły stół

Aleksander Kwaśniewski
Aleksander Kwaśniewski / Agencja Gazeta / Fot. Agata Grzybowska Agencja Gazeta
Oni chcą mieć władzę, oni uważają, że mają rację, oni nie przyjmują żadnych innych argumentów, oni uważają, że są lepszymi Polakami - bo to tak trzeba nazwać - i to jest taka rozmowa, trochę, pana z chamem - ocenia sytuację w Polsce były prezydent, Aleksander Kwaśniewski.
Reklama
Reklama
Tematy:
Polska demokracja konflikt Trybunał Konstytucyjny :PiS Aleksander Kwaśniewski TK prezydent Andrzej Duda` Jaroslaw Kaczynski prawo rząd

Powiązane

Reklama

Komentarze (144)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • 8796541
    2016-03-10 11:53
    Z jednej strony PUTIN, MERKEL a kto z drugiej? TARGOWICA?
    20
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Martian
    2016-03-10 11:54
    Ty ochlapusie już niczego nie będziesz organizował.. chyba że okrągły stolik z flaszką.
    68
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • historyk
    2016-03-10 11:55
    a czy Kwaśniewski nie zauważył jak przez 8 lat POPSL grabiło Polskę, niekompetencja była ich była tak koszmarna, że zabrano nam ponad 150 miliardów złotych z OFE - nie liczyli się absolutnie z nikim rozpasanie było tak ogromne, że skończyło się ośmiorniczkami
    63
    pokażukryj odpowiedzi (8)
    zgłoś
  • Polak
    2016-03-10 11:56
    No tak Kwaśniewski się arbiter elegancji i prawości
    22
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • te oczka, te czerwone odwódki...
    2016-03-10 11:57
    Widzę tego pana, to odruchowo chcę wyjść do całodobowego. Jaki Trybunał, tacy jego obrońcy. Nie wiem, czy ta siwa myśli, że jazgotem przywróci do władzy Bula i glupią Ewke?
    35
    zgłoś
  • patriota
    2016-03-10 11:58
    Towarzyszu KWASNIAK ! Napisaliscie w Moskwie Konstytucje ? - napisaliście! przez tyle lat dzialala ? - dzialala ! Teraz POLACY zrozumieli ze to ,,KUKOLCZE JAJO" - Nie ma zadnego rozsądnego rozwiązania.WNIOSEK : Trzeba to Zmienic ! a WAM się to nie podoba. Należy rozwiazac ten Trybunal powolany przez tow. Jaruzelskiego i powolac nowy tylko już bez Was ! Rozumiecie Towarzyszu ? No i trzeba jeszcze rozliczyć ,,TRANSFORMACJE" :Banki, stocznie,Prase itd.
    50
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • Maja
    2016-03-10 11:58
    Nowy okrągły stół!!! Z kim? Z wami? Dosyć tego! Jest ponad 20 lat i gdzie są mordercy naszych z AK? Gdzie? Zostali osądzeni? Potwory pobierją większą emeryturę niż ich ofiary! Taką Polskę zrobiliście i co chcecie dalej kombinować? Dosyć tego!! Służyliście obcym a teraz my będziemy służyć społeczeństwu i wara od tego bandyci! Zrobimy to dla naszych dzieci i wnuków!
    51
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Siemowit
    2016-03-10 12:02
    Komu służy ta zapita morda?
    3
    zgłoś
  • Martin Schulz
    2016-03-10 12:05
    Alkoholik Stolzman chce polaków wkręcić w "nowy" okrągły stół. Polska nie może się pozbierać (i nie wiadomo czy się w o ogóle kiedykolwiek pozbiera) po pierwszym, ubecko-komuszym przekręcie okrągłostołowym.
    30
    zgłoś
  • Komitet Obrony Alkoholików
    2016-03-10 12:06
    Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto ryk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica ......
    43
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Normalne
    2016-03-10 12:06
    Głupi kwas chce wyeliminować wyborców z procesu demokratycznych wyborów i podzielać się władzą przy zielonym karcianym stoliku jak w 1989r. . Pewnie znowu chce się nakraść jak za komuny.
    2
    zgłoś
  • Dwie twarze
    2016-03-10 12:07
    Każdy sądzi według siebie .
    2
    zgłoś
  • solidaruch
    2016-03-10 12:07
    Za duzo chlejesz Olu i dlatego zapomniales o polskim przyslowiu "madry Polak po szkodzie". Ty Olu mozesz sobie co najwyzej zorganizowac swoj wlasny okragly stol razem z polskim ubekiem Supruniukiem, ktorego jako prezydent III RP odznaczyles za stosowanie wymyslnych tortur w Nisku i w Krosnie. Mam nadzieje Olu, ze przy tym twoim okraglym stole obaj zapijecie sie na smierc.
    1
    zgłoś
  • czerwony
    2016-03-10 12:08
    skoncz ten belkot , nie pij juz wiecej
    2
    zgłoś
  • miłośnik PO24
    2016-03-10 12:10
    Byłym komuchom pali się grunt pod nogami, bo boją się utraty przywilejów nabytych dzięki okrągłemu stołowi to teraz wrzeszczą ,
    1
    zgłoś
  • KOK
    2016-03-10 12:10
    Mamy dość komunistów by organizowali nam życie przy okrągłym stole ,naród wybrał prezydenta i sejm bo miał dosyć 8 lat grabienia Polski i poniżania Polaków, dał im prawo do tego by zmienili to bezprawie jakie ostatnio było gdzie PO I PSL mieli tak samo większość i uchwalali co im się podobało na niekorzyść ludność--musieliśmy znieść te 8 lat rządów ,TERAZ SUWEREN DAŁ WŁADZĘ PIS---
    8
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Sru
    2016-03-10 12:12
    A gdzie te nasze pany.Wymordowane przez III Rzesze i ZSRR.Na ich miejsce wstawiono mniejszości narodowe,które aby się uwiarygodnić przybrały polskie nazwiska i dostały pod kontrolą dzierżawe Polski.Teraz się uwłaszczyły,porządziły i utracić żal.Ach towarzyszu Kwaśniewski,panie Kwaśniewski beneficjencie grubej kreski.
    1
    zgłoś
  • pardons
    2016-03-10 12:15
    kolejne polajanki od tewu tym razem olkatym razem nie bedzie ubeckiego okraglaka.
    2
    zgłoś
  • stanmat
    2016-03-10 12:18
    Okragly stol? A kto przy nim? PO+PSL+N...i kto jeszcze? Trzeba byc kompletnym ignorantem, aby myslec, ze to bedzie PiS!
    3
    zgłoś
  • olo
    2016-03-10 12:23
    nie bedzie zadnego okraglego stolu ani debat, do czego bylo potrzebne zablokowanie TK ? czyli straznika Konstytucji/zrodla prawa ? do przewałek, bo do czegoz by innego , teraz kazda ustawa moze byc wadliwa prawnie/niezgodna zkonstytucja/, taki mutant prawny bedzie, z niej wychodza rozporzadzenia, zarzadzenia, to wszystko wadliwe prawnie, nielegalne i to zaleje cale Polske, mutanty, jak nowotwor, umowy beda nielgalne, postanowienia urzednikow, kiedy to odkreca ? za 10 lat, beda uniewazniac ? placic odszkodowania ?
    3
    zgłoś