"Polityka": Kryzys u pierwszej pary RP? "Czuć między nimi chłód"

| Aktualizacja:

Między pierwszą parą RP panuje dość lodowata atmosfera – diagnozuje tygodnik "Polityka".

wróć do artykułu
  • ~jorguś2
    (2016-03-31 21:31)
    Powinni se bzyknąć maluszka, to da im nowe życie.
  • ~tes
    (2016-03-31 16:21)
    ja też czuje ten chłód od DEUTCHE gazet , bo nie wiedza co maja pisać,, wymyslaja niestworzone rzeczy,
  • ~adam
    (2016-03-31 13:09)
    dla niemieckiej gazety dzień bez plucia i szczucia to dzień stracony.Od....się wreszcie od Polski i zajmijcie się swoimi sprawami,macie ich trochę.
  • ~tom
    (2016-03-31 13:06)
    Ta gazeta zostanie zlikwodowana. Kwestia czasu.:) Nikt was nie chce czytać a wy bzdety,
  • ~Mały
    (2016-03-31 13:06)
    Jeśli taki kiepski jest w domu jak w polityce to jej się nie dziwię że jest taka nie dopieszczona
  • ~tomek
    (2016-03-31 12:04)
    duda powinien być kustoszem w muzeum i mieć żonę bibliotekarkę ... taki dziwny typ ! natura prostaka a wygląd cwaniaczka!
  • ~Ela
    (2016-03-31 12:03)
    To dobrze, przynajmniej nie jestem jedyną żoną, której mąż kocha tylko córkę. Wiadomo przynajmniej, dlaczego nie mają więcej dzieci. Myślę, że takie jest życie, nie jesteśmy jedyne....prawda?
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-03-31 11:31)
    Antypolski Der Dziennik szuka sensacji !!!!
  • ~pardons
    (2016-03-31 11:02)
    tescie judza
  • ~MOZ
    (2016-03-31 10:59)
    A w ,,Dzienniku "o udanej wizycie prezydenta Dudy w USA nie ma najmniejszej wzmianki.(Piszę to 31.III.godz.10.59). Dziennik zajmuje się bzdetami.
  • ~helen
    (2016-03-31 10:51)
    Już Wam się tematy skończyły??? co jeszcze wymyślicie??? żenada!!!!!!
  • ~Kaz
    (2016-03-31 10:39)
    Chyba czas na zmianę - na nowszy model, panie Prezydencie!
  • ~anna
    (2016-03-31 10:29)
    Jeśli w rzeczywistości tak jest, jak pisze prasa (a w każdej plotce jest cień prawdy,) to nie dziwię się. Na miejscu Prezydentowej (z całym szacunkiem dla jej osoby) z powodu mężulka zapadłabym się pod ziemię ze wstydu i nie pokazywała publicznie. Być może i oby, ma ona swoje i odrębne zdanie na temat jego poczynań.
  • ~kobieta
    (2016-03-31 10:12)
    Pani Prezydentowa z godnoscia pelni swoja funkcje , zarowno poprzez wyglad ale tez madre wypowiedzi.Kazda madra kobieta chcialaby miec prawdziwego mezczyzne za meza.
  • ~arma
    (2016-03-31 10:05)
    Poczuła oddech Jarosława we własnym łożu :)
  • ~wert
    (2016-03-31 09:42)
    To nie zaszczyt sypiać z marionetką.
  • ~Hanys
    (2016-03-31 09:13)
    Doszło do niej ze ma knebla męża.
  • ~kisiek
    (2016-03-31 09:12)
    A mnie wydaje się , że nastąpiło gwałtowne ocieplenie pomiędzy Urbanem a Michnikiem..ponoć widziani byli trzymając się za rączki pod warszawską tęczą, a kiedy się obejmowali to iskrzyło. Stąd te częste pożary tęczy. Teraz kiedy tęcze rozebrano spotykają się podobno na Rondzie Jazdy Polskiej..pozdro
  • ~pod rozwagę, myślących
    (2016-03-31 09:10)
    Do ~Mnietek. Z Ciebie faktycznie taki Mnietek. Jaki Mnietek, taki mózg. Za to TVP Kurskiego jest pro-PO-wska. Nieprawdaż Mnietek. Widzisz Mnietek, ja pamiętam czasy PRL-u, ty chyba nie. Wiadomości TVP stały się tubą propagandową PIS-u. Nawet Wiadomości sponsorowane przez PZPR wypadały korzystniej w latach 80-tych ubiegłego wieku. Oglądając Wiadomości czuć wazelinę nawet przez ekran telewizora. Obecne wiadomości przypominają raczej ogłupiający tabloid, niż poważny program informacyjny. Można to sprawdzić, oglądając programy informacyjne polskich czy zagranicznych stacji prywatnych. Ty oczywiście, przesiąknięty sektą smoleńsko-pisowsko-rydzykowską nie jesteś w stanie tego dokonać, bo to niemożliwe. Koniec kropka. Dobry kierunek wyznaczyła sobie Szydło, ale do swojego domu po nowo wybudowanej drodze, specjalnie dla niej. Wracając do żony "naszego" prezydenta. Nie dziwię się wcale jej zachowaniu, widząc zachowania swego męża, głowy państwa, który pochwala słowa Kaczyńskiego, że Polacy to złodzieje i komuniści (oprócz Jasińskiego, Piotrowicza, Kryże), a od siebie dodaje, że to także dojne krowy. Inne sprawy. Czy można ułaskawić osobę nieskazaną, jak to zrobił prezydent? Skoro ułaskawił Kamińskiego, to znaczy, że według niego był winny. Według prezydenta jego promotor pracy doktorskiej, profesor prawa, to dyletant, nieuk, podobnie jak profesorowie Wydziałów Prawa wyższych uczelni, Sądu Najwyższego, Krajowej Rady Adwokackiej czy Komisji Weneckiej. Duda oskarża, sądzi i wydaje wyroki według zaleceń płynących z Nowogrodzkiej. Tym ma się zajmować prezydent Rzeczypospolitej Polskiej? Dodam jeszcze, że jego obietnice wyborcze to wielki kit, tzw. kiełbasa wyborcza, która po pół roku spleśniała i tylko PIS może ją konsumować i konsumuje. Smacznego.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-03-31 09:01)
    Biedna kobieta.

Może zainteresować Cię też: