"Polityka": Kryzys u pierwszej pary RP? "Czuć między nimi chłód"

| Aktualizacja:

Między pierwszą parą RP panuje dość lodowata atmosfera – diagnozuje tygodnik "Polityka".

wróć do artykułu
  • ~Gwoli Ścisłości
    (2016-03-30 18:58)
    Przecież Prezydent Duda to nie jest jakiś p e d a ł ani dewiant czy ekshibicjonista i jak każdy normalny i kulturalny mężczyzna nie afiszuje się ze swoim życiem intymnym i nie obwozi się ze swoim libido na platformach "równości" podczas parad szmat, w których tak chętnie biorą udział (oczywiście tylko w ramach delegacji naukowo-służbowej) waginoosoby w rodzaju podejrzanej konduity i pogmatwanej psychiki "naukawczyni" takiej lub owakiej!
  • ~Postradamus
    (2016-03-30 19:07)
    Jak już kiedyś zrozumiecie (oczywiście poniewczasie - bo wiadomo, że Polak dopiero po szkodzie "wie", że dotychczas był i że nadal jest i będzie głupi!), kim w istocie jest dla nas dzisiaj Pani premier Szydło, Prezydent Duda i Prezes Kaczyński - będziecie gorzko żałować jako Polacy i wstydzić się za siebie jako ludzie, kiedy wspomnicie swoje tutaj haniebne zachowania i słowa! Ale taka jest widać Polsce od wieków kolej rzeczy pisana! Bo niestety - przez te 450 lat od czasów Kochanowskiego polski motłoch nie zmądrzał ani na jotę, chociaż te słowa poety każde następne pokolenie tego motłochu wkuwa gorliwie i potem równie "odkrywczo" co bezmyślnie powtarza je jak papuga, co to się za pawia uważa! Jaka "młodzież" - taka "przyszłość narodu"! Szczęścia życzę - bo powiadają, że głupi ma szczęście! Ale ja na Waszym miejscu za bardzo bym na to nie liczył!
  • ~sceptyk
    (2016-03-30 19:10)
    mnie najbardziej podobaly sie pocalunki Brezniewa z Gierkiem, Gomulka, Ulbrichtem, Honeckerm, .Niech ten pan z gazety POlityka zobaczy sobie ilez tam bylo ciepla i i i namietnosci
  • ~Janek
    (2016-03-30 19:23)
    Tygodnik POlityka i PO to jedna zgraja i wiadomo o co im chodzi.
  • ~Oczywiscie ze tak :
    (2016-03-30 19:25)
    Przecież Prezydent Duda to nie jest jakiś p e d a ł ani dewiant czy ekshibicjonista i jak każdy normalny i kulturalny mężczyzna nie afiszuje się ze swoim życiem intymnym i nie obwozi się ze swoim libido na platformach "równości" podczas parad szmat, w których tak chętnie biorą udział (oczywiście tylko w ramach delegacji naukowo-służbowej) waginoosoby w rodzaju podejrzanej konduity i pogmatwanej psychiki "naukawczyni" takiej lub owakiej!
  • ~hłehłe
    (2016-03-30 19:49)
    ale wam piździ PO mózgu, germańskie lumpendziennikarskie cwele
  • ~Lenka
    (2016-03-30 19:55)
    Alez dno ten artykul, jak w jakims szmatlawcu.
  • ~Justyna
    (2016-03-30 20:02)
    Dr Monika Kaczmarek Sliwinska to piekny przyklad "elity" wykreowanej przez GW. Nie moge uwierzyc, ze kobiecie z tytulem doktora nie wstyd jest gadac takie bzdury. Dno.
  • ~ExMachina
    (2016-03-30 20:02)
    Pani Agata wreszcie połapała się w końcu co jest grane i ku czemu zmierza ich małżeństwo po 2020.
  • ~Polak z Norwegii
    (2016-03-30 20:06)
    "dr" MOnika ktora krzywo sika, chyba te psychologiczne wywody zdobyla na "kursach wyzszej jazdy konnej" w Hannoverze u Pani Teresy Orlowskiej...???? :)))
  • ~Rubin
    (2016-03-30 20:14)
    Skad oni wygrzebali te pania doktor. Do czego to czlowiek sie znizy zeby zaistniec na chwile w mediach. Choc moze to dluzszy kontrakt?
  • ~meg
    (2016-03-30 20:14)
    Der Dziennik to już dnooooo
  • ~Radek
    (2016-03-30 20:18)
    Pani Moniko a jak w Pani malzenstwie? Pewnie nie najlepiej...
  • ~oszłom
    (2016-03-30 20:39)
    A teraz czekamy na odpowiedź na frondzie, zdjęcia rodzinne i komentarz terlikowskiego
  • ~wiw
    (2016-03-30 21:04)
    A więc wszystko jasne. Armageddon na wszystkich frontach. Zastanawiam się po co w ogóle czytam ten medialny ściek. Zamiast wypisywać bzdury wrzućcie na portale wywieszki w stylu PIS TO SAMO ZŁO albo coś takiego. Będą równie wiele warte, co te "artykuły" Takiego wzmożenia hejtu medialnego nie widziałem od dawna. Sondaże są chyba robione już kilka razy dziennie, pomówienie ciągnie pomówienie. wieczne jątrzenie i wiecznie nagłaśnienie jęków postaci tak żałosnych jak Neumann, Petru i ta jego agresywna myszka. Wielki zlew. Gigantyczne szambo
  • ~epolka
    (2016-03-30 21:10)
    Czy "polityka" naprawdę nie ma się czym zajmować tylko snuć jakieś domysły dotyczące pary prezydenckiej.Prezydent i Jego Małżonka godnie reprezentują nasz kraj, jednak jak widać, nie wszystkim się to podoba! Przestańcie karmić ludzi jakimiś wymyślonymi sensacjami!!!
  • ~kicha
    (2016-03-30 21:16)
    A kto tą szczujnię - dziennik jeszcze kupuje?
  • ~grzeg
    (2016-03-30 21:26)
    "Polityka": żałosne, pogardy godne bęcwały
  • ~Zgadzam sie z tym komentarzem :
    (2016-03-30 21:44)
    Dr Monika Kaczmarek Sliwinska to piekny przyklad "elity" wykreowanej przez GW. Nie moge uwierzyc, ze kobiecie z tytulem doktora nie wstyd jest gadac takie bzdury. Dno.
  • ~Przypomnijmy :
    (2016-03-30 21:45)
    Tygodnik POlityka i PO to jedna zgraja i wiadomo o co im chodzi.