"Polityka": Kryzys u pierwszej pary RP? "Czuć między nimi chłód"

| Aktualizacja:

Między pierwszą parą RP panuje dość lodowata atmosfera – diagnozuje tygodnik "Polityka".

wróć do artykułu
  • ~foq
    (2016-03-30 22:07)
    No ja jej sie nie dziwie. Burak Rezydent ma wsparcie Ruchadla i Foczki. Taki jest caly ten PISIS.
  • ~germaniec
    (2016-03-30 22:11)
    ringier axel springer zajmij się biustem angeli szwabski mącicielu !
  • ~froz
    (2016-03-30 22:33)
    jak ona wytrzymuje z takim bufonem ???
  • ~007
    (2016-03-30 22:39)
    Oczywiście zwarcie Bronka z Kaszalotem to było coś1
  • ~słoneczko
    (2016-03-30 23:04)
    Tygodnik "Polityka" - bulwarówka ,która zajmuje się plotkami . Dziennikarze " Polityki" to jasnowidze , oni wiedzą , oni widzą czy panuje chłód . OJ stumaniała redakcjo "Polityki" już całkowicie stumaniałaś. Nikt was nie czyta .
  • ~narcyz
    (2016-03-30 23:12)
    hahahaaaa parka na POkazzzzz
  • ~D.
    (2016-03-30 23:41)
    Dziwić się ... żona rozumie że mąż został marionetką Kaczora a kto chciałby mieć kukiełkę w domu zamiast Mężczyzny przez duże M ? Może kot jest mu potrzebny ... solidaryzacja z "małym" dyktatorem.
  • ~mądra Jola
    (2016-03-30 23:56)
    A która to żona by chciała, żeby wołano na nią Pani D...?
  • ~koh-i-nor
    (2016-03-31 00:25)
    Jak Prezydentowa Kaczyńska poprawiała mężowi krawat przy kamerach ( rozczulające), a on się do niej uśmiechał, to media wrzeszczały, że nie uchodzi i wiocha. Teraz jest formalnie i dyplomatycznie - też fatalnie. Pisać o innych źle nie jest żadną sztuką. Wymagajcie od siebie większego poziomu, "dziennikarze".
  • ~Dzidzia
    (2016-03-31 01:40)
    Tak dumnej wiadomości jeszcze nie było. Dziennik pada.
  • ~aussie1inc
    (2016-03-31 02:25)
    Caly czas sie dziwilem, w jaki sposob bardzo inteligentna, atrakcyjna kobieta zostala zona buraka bez ksztyny klasy.Widac ze dlugo tak sie nie da, tym bardziej ze burakowi odbilo i zaczl sie madrzyc.
  • ~wam
    (2016-03-31 02:41)
    Dziennikarze Der Dziennika plotą już trzy po trzy. Trudno inaczej skomentować te wypociny.
  • ~ adas
    (2016-03-31 05:46)
    ZAPYTAJMY TA GAZETE gdzie jest mezus pani MERKEL.. I JAKIE OWOCE MA TEN ZWIAZEK,, a o naszego PREZYDETA NIECH SIE NIE MARTWIA I JEGO MALOZONKE I CORKE ,POWODZENJA NIEMIECKO GAZETO MYSLE ZE NIEDLUGO DOIDZIE DO BAKRUCTWA
  • ~ferdek
    (2016-03-31 06:26)
    Polityko jesteś głupsza niż sądziłem
  • ~obserwator
    (2016-03-31 06:58)
    Już dawno zwróciłem uwagę na to, że Pani Agata jest osobą znacznie dojrzalszą niż jej mąż.
  • ~Mara
    (2016-03-31 07:04)
    Obrzucic lajnem,moze cos przylgnie.To polityka PO.
  • ~ss
    (2016-03-31 07:38)
    Schodzicie na psy!!
  • ~realista
    (2016-03-31 07:41)
    Ona pochodzi z rodziny ,jakiej pochodzi. Wiadomo kim jest jej ojciec i brat. Na pewno nie odpowiada jej częsty udział w uroczystościach kościelnych. Natomiast Duda,to wieś z Podhala. Niby też tatuś profesor,ale inna mentalność. Poza tym ten PiS na pewno nie leży w jej psychice,no i to poddańcze zachowanie męża,publiczne opowiadanie głupot o lepszych ludziach.
  • ~Zurich
    (2016-03-31 07:49)
    ....... i znowu ten szwabski wydawca ringier axel springer z najemnikami polskojęzycznymi ...judzi i judzi !! ile fetoru po otworzeniu tej plugawej witryny !
  • ~Wolus
    (2016-03-31 07:50)
    Co się dziwić Pani prezydentowej? kto by chciał męża co wchodzi w du*pe karłowi?