KORWiN rozważa zbiórkę podpisów pod referendum dotyczącym wyjścia Polski z UE

Jeśli Unia Europejska zastosuje wobec Polski sankcje finansowe za nieprzyjętych imigrantów zaczniemy zbiórkę podpisów pod referendum dotyczącym wyjścia Polski z UE - zapowiadają politycy partii KORWiN. Według nich Polska jest szantażowana przez Unię.

wróć do artykułu
  • ~uvw
    (2016-05-06 14:12)
    Oczywiście ze Polska jest szantazowana przez brukselskich kacykow.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-05-06 14:43)
    Bardzo dobry pomysł !!!!UE już się wypaliła i należy skończyć tę zabawę . Czy Polska musi zawsze być pod czyjąś kuratelą....jest tu widoczny syndrom niewolnika w poprzednim wpisie. Proszę się podpisywać pod opiniami !!!!
  • ~bono
    (2016-05-06 18:58)
    Ludzie! Tylko slepy by nie zauwazyl, ze Merkelowa z cala brokselska banda pozbawiaja Polski suwerennosci. Jestem za PISem ale trzeba rozwazyc ewentualne wyjscie z tego bajzlu
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-06 17:50)
    Popieram.BUCE- ZAPRZAŃCY policzyć ile na każdego wypadnie. Nie ma możliwości by Tych B--- przyjąć.
  • ~Trybunał Stanu
    (2016-05-06 14:16)
    JKM, wodzu! Skoro nie Europa, to prowadź nas w objęcia Rosji. Putin siłą próbuje wydrzeć Ukrainę, ale teraz weźmiemy ją w dwa ognie, za co dostaniesz od niego co najmniej Order Honoru!
  • ~Darek
    (2016-05-06 18:38)
    Proponuję referendum aby Korwina oraz PiS na czele z Kaczyńskim wywieźć z Europy np. na Magadaskar albo jeszcze dalej ... chorzy ludzie którzy dorwali się do ludzi.
  • ~rockmen
    (2016-05-06 14:46)
    korwin miki zacznij zbierac podpisy w malborku tesknia za toba komturowie i knechci w podziemiach sa lochy i dyby
  • ~miłek
    (2016-05-06 18:19)
    Koniecznie trzeba zebrać podpisy o pozbycie korwina obywatelstwa polskiego , ponieważ działa na szkodę państwa.Koniecznie go trzeba wyrzucić z Europarlamentu!!
  • ~DYTRYNA
    (2016-05-08 23:16)
    Jestem za wyjściem Polski z UE .
  • ~5656
    (2016-05-06 20:39)
    Dziwne że taki psychol jest Europarlamencie, na sybir wywieźć debila
  • ~SYLVEK
    (2016-05-07 00:50)
    Widze na forum kilku chetnych do zbiorki pieniedzy nie przyjetych imigrantow . Moga sie wykupic przez przyjecie po jednej rodzinie -5656-milek- rockmen - Darek zbierajcie podpisy na skladke .
  • ~Polonux
    (2016-05-07 11:43)
    Putin czeka az korwin, pisuary, onr i im podobni w innych krajach odwala swoje. Nie bedzie potrzebowal czolgow by podbic europe. moskiewskie dupolizy ujadajace przeciwko demokracji i europie na tym forum na pewno juz czekaja na nagrody i ordery od swego mocodawcy.
  • ~olo
    (2016-05-07 08:46)
    misiu, misiu, a gdzie my bedziemy na te furki i domy zarabiac ??? i gdzie brac dobry socjal ?? no ? w Polsce to tylko dziady za 500 zl siedza i niekumaci i rencisci, reszta robi kase w EU !!!
  • ~olo
    (2016-05-07 08:48)
    to pomysl Wipelera z PIS-komuny ?? mowilem, sciac mu leb i wyrzucic do rynsztoka