Błaszczak: W Polsce są ludzie, dla których prawa bandyty są ważniejsze, niż prawa ofiary

| Aktualizacja:

Przepisy ustawy antyterrorystycznej powinny być przyjęte, by stanowiły narzędzie w sytuacji zagrożenia; musimy być przygotowani na wydarzenia, które - mam nadzieję - nie będą miały miejsca - powiedział szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
  • ~bono
    (2016-05-10 17:52)
    Brawo Blaszczak! Tak trzymaj! Niech PIS wprowadzi swoja poprawnosc polityczna a nie poprawnosc gosci z Sowy i przyjaciele
  • ~bart
    (2016-05-10 19:33)
    Brawo, może po tych słowach jednak Kamiński zostanie skazany a PAD go nie uniewinni!
  • ~Astra
    (2016-05-10 22:40)
    To przede wszystkim min. Ziobro, który chce ułaskawienia bandyty lubiącego kopać policjantów.
  • ~ja
    (2016-05-10 22:20)
    A co z tym ,który skopał policjanta?Kto się stara o ułaskawienie go przez prezydenta?
  • ~MKoro
    (2016-05-10 20:39)
    Tak, panie Błaszczak! Prawa bandyty są ważniejsze od praw ofiary, choć tylko w jednym wypadku: kiedy chodzi o prawo ofiary do satysfakcji z ordynarnej zemsty. Dobrze radzę - nie pogarszajcie warunków odbywania kary, bo to się na was zemści. Myślicie, że kolejny rząd najpierw zliberalizuje prawo, a dopiero potem was wsadzi za kraty? No to źle myślicie.
  • ~11
    (2016-05-10 21:10)
    Takim bandyta jest Jarosław Kaczyński
  • ~rychu
    (2016-05-10 22:51)
    musimy być przygotowani na wydarzenia, które - mam nadzieję - nie będą miały miejsca - powiedział Błaszczak ??!! albo Błaszczak jest kretynem, albo klamie !!!!!!!! "wydarzenia" o ktorych mowi, to wprowqadzenie stanu wyjatkowego (powtorka z wojny Jaruzelskiego) i on dobrze wie ze Jarek zmierza do tego ze wszech sil !!!!!!!!!!! ta bandycka ustawa jest przeciwko wszystkim Polakom !!!!!!!!!!!!
  • ~west
    (2016-05-11 11:26)
    Błaszczak mówi prawdę! Na dowód że tak jest wystarczy wspomnieć, że BANDYTA który skopał policjanta nie poszedł siedzieć. Bandziory z PiSu skazane przez sąd na kilkuletnie odsiadki zostały ułaskawione przez kumpla Dudę i poszły w ministry. W tym wyjątkowym przypadku trzeba mu wierzyć, że mówi prawdę.
  • ~xxx
    (2016-05-11 06:10)
    Panie Błaszczak trochę skromności ,a pan znowu mówi o sobie oraz kolegach i koleżankach z PIS-u.