Kempa o audycie: Bilans rządów PO-PSL jest porażający. Straty można liczyć w miliardach złotych

| Aktualizacja:

"Bilans rządów PO-PSL jest porażający" - oceniła szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. - Straty dla budżetu państwa można liczyć w miliardach złotych - mówiła.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2016-05-12 18:28)
    Nie dość , że brzydka to jeszcze głupia!!!
  • ~ewa
    (2016-05-11 20:54)
    A ty rosczochrana Kepko co ty mozesz wiedziec glupoty opowiadasz facetka bez szkoly ma najwiecej do gadania klamac to wy umiecie ale faktow nie podaliscie
  • ~kobieta
    (2016-05-11 14:09)
    a mnie polityka nie interesuje ale ogladajac p.Kepe wstydze sie ze reprezentuje ona kobiety bo jaki mezczyzna jest w stanie pokochac taka zgage , malo subtelna, pyskata itd - moj maz nie zaakceptowalby takiej BABY
  • ~alik właściciel gnoma
    (2016-05-11 11:58)
    klempa jesteś ładniejsza od diabła !!!!!!!!
  • ~ak
    (2016-05-11 09:04)
    Im wiecej klamstwa i beszczelnosc typu"Ciemny lud to kupi",tym wczesniej Ciemny lud potraktuje Was wlasciwie
  • ~san
    (2016-05-11 08:48)
    Tow. Rzepliński usłużny PO pomógł oszustom wyrwać milionom Polaków 153 mld zł ich emerytalnych oszczędnośći oraz opróżnić kasę 17 mld zł z Funduszu Rezerwy Emerytalnej nie mówiąc o podnoszeniu podatków 21x !!!!!
  • ~kar
    (2016-05-11 08:44)
    PO --szkodnicy Polski i Polaków po okradzeniu Polaków z ich emerytalnych oszczędności w OFE i skoku na 17 mld zł z Funduszu Rezerwy Emerytalnej doprowadzili do recesji na przełomie 2012/2013zł i ten fakt ukryli a GUS teraz do tego przyznaje się.
  • ~---- ----
    (2016-05-11 08:38)
    Tlusta jejmosc dala glos ! Jak zwykle bardzo "merytorycznie" z wielkim zatroskaniem o suwerena, przenikliwoscia godna Kasparowa czy Fishera, ze tez sie nie rozplakala (!?). Rzad "dobrej zmiany" jest do wymiany, lecz nawet w takim rzadzie "cos takiego" jak paloglowie przyglupiaste zwane Kepa nie powinno miec miejsca - zdumiewajace!
  • ~der
    (2016-05-11 08:37)
    WIELKI SKOK na kasę szkodników z PO-PSL !!! Zabranie milionom Polaków 153 mld zł ich emerytalnych oszczędności z OFE, doprowadzając ich do głodowych emerytur oraz wyjęcie z Funduszu Zabezpieczenia Emerytalnego 17 mld zł.
  • ~Der Szpicel całą dobę
    (2016-05-11 08:21)
    Der Szpicel bardziej czerwony od Trybuny.Ta fotka wybrana z tysięcy innych byle dokopać PIS-owi.Szwaby mącą nam w panstwie za opodatkowanie banków i marketów.Mam nadzieję że rząd zrobi porządek z takimi gadzinówkami.Neokolonializm się skonczył-Folksdojcze z PO-PSL za rozkradanie panstwa do paki
  • ~stryk
    (2016-05-11 08:12)
    mam 100% pewność,że straty jakich narobił pis w 6 miesięcy są wielokroć większe ,a ten cały audyt to chwytanie się brzytwy.
  • ~niszczarka kancelaryjna marki Kempa
    (2016-05-11 08:02)
    Prawie prawniczka zaprawiona w niszczycielskich bojach znajdzie za granicą swoją nową pracę - w Agencji Ratingowej MOODY`S.
  • ~szwadron
    (2016-05-11 07:51)
    Pozamykac wszystkie te ******* co kraj okradli a teraz buntuja i namawiaja do przewrotu w Polsce.
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-05-11 07:19)
    TU nie trzeba robić bilansów , każdy rozsądny Polak wie , że rządy mafii PO z PSL to wielka destrukcja i złodziejstwo kraju . Miliardy wyprowadzone z kraju i miliardy zmarnowane w kraju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~talibusan
    (2016-05-11 07:04)
    No i PO sama sobie strzeliła w kolano ,a mogli rozliczyć PIS za 2006-2008 przynajmniej polowa by siedziała,teraz beda cierpieć :)
  • ~Kth3
    (2016-05-11 06:39)
    Ile strat spowodował PIS przez te kilka miesięcy?OGROMNE-NIE DO POLICZENIA.
  • ~figo
    (2016-05-11 06:36)
    ciekaw jestem jak by wyszedl audyt w pis jle i komu po znajomosci dali stolki i za co niech dadza RECEPTE JAK MOZNA SPLACIC DLUG W 3 MIESIACE WART 660000 TYS ZL JAK TO ZROBIL JEDEN Z NICH
  • ~babcia z toitoi
    (2016-05-11 06:28)
    Czyż ta pani z fotki powyżej nie jest sexi ?
  • ~Man
    (2016-05-11 06:24)
    PO zostawiła zgliszcza.Winnych do piersią.
  • ~osadzony (tak to nazywają) czyli kryminalista
    (2016-05-11 06:16)
    Czekam na osiągnięcia tej pani Kempy ,głosowałem na nią bo obiecała ,że mnie zwolnią . Czekam dalej !