Kempa o audycie: Bilans rządów PO-PSL jest porażający. Straty można liczyć w miliardach złotych

| Aktualizacja:

"Bilans rządów PO-PSL jest porażający" - oceniła szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. - Straty dla budżetu państwa można liczyć w miliardach złotych - mówiła.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2016-05-10 21:40)
    Podejrzewać można, że najważniejszych dokumentów już się nie znajdzie — odchodząca ferajna zarządziła „brakowanie” — bo po co niby Bronek wyniósł do Pałacu pod Blachą przemysłową niszczarkę?
  • ~Sekstans
    (2016-05-10 21:13)
    Nikogo kto zachowal chocby resztke zdrowego rozsadku i pamieta jak wiele "inwestycji" przebiegalo przez 8 lat totalnej bezkarnosci POPSL ten audyt nie dziwi. Wielu ludzi juz dawno zdawalo sobie sprawe, ze polskie spoleczenstwo otrzymalo namiastke tego co mozna bylo zrobic przez 8 lat za te miliardy euro, ktore byly do dyspozycji polskiego panstwa. Tasmy "Wprost" itp., przecieki ukazaly tylko czubek gory lodowej jak i kto nabijal sobie kabzy kosztem Polski i polskiego spoleczenstwa ululanego pustymi haselkami "by zylo sie lepiej.." i codziennym blichtrowaniem fasady za pomoca medialnych tub typu TVN czy Agora gdzie sowicie oplacani tzw. celebryci stali na strazy umyslowego odretwiania Polek i Polakow ze szczegolnym naciskiem na oglupianie mlodszej generacji.
  • ~Nie będzie PiS z rydzykiem pluł Polakom w twarz!
    (2016-05-10 20:20)
    Kempa nawet nie wie ze audyt musi być przeprowadzony przez niezależny podmiot a nie grupę PiS-dzielskich kolesiów którzy siedzą głęboko w du-pie kurdu-pla! A największym marnotrawstwem pieniędzy jest haniebny konkordat! Mam nadzieję że będzie przedstawiony na pierwszym miejscu!
  • ~obywatel
    (2016-05-10 20:31)
    Kempa- czołowy prawnik RP, teraz ekonomista?! Kosztem Polski "w ruinie" zafundowaliście program 500plus! To gdzie ten porażający bilans! A straty są zawsze.Jeżeli ktoś naruszył prawo, niech rozpatrzy sprawę niezależny sąd!
  • ~gall
    (2016-05-10 20:16)
    A gdzie audyt o byciu przez nią "prawnikiem"?
  • ~Igor
    (2016-05-10 20:18)
    Polityka "historyczna" w wykonaniu PiS w 100%. Jestem ciekaw kiedy w końcu pokażą SWOJE dokonania. Ale te, które przynoszą pieniądze!
  • ~bbc
    (2016-05-10 20:17)
    juz rozumiem pislamistom brakuje kasy wina Tuska jak zwykle znowu brednie naczelnika
  • ~anty_błazen
    (2016-05-10 20:12)
    a czy ten raport znajdzie odzwierciedlenie w zarzutach prokuratorskich?
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-10 20:18)
    I znów Zaprzańcy-POP będą pluć jadem,obrażać,wyśmiewać.Audyt pokazuje jak MAFIA zrobiła z Wolnego NARODU Polskiego ,niewolników UE-Niemców. Każdy Złoczyńca ma prawo do obrony,mogą też się bronić Zaprzańcy-PO ,wykazując ,że wydane koszty były nie zbędne .Zwłaszcza na ośmiorniczki.
  • ~Radek
    (2016-05-10 20:22)
    Jeszcze łatwiej jest pokazać straty, które już ponosimy w związku z rządzeniem PiS. Wystarczy pomnożyć ilość mandatów poselskich tej partii przez ilość miesięcy u władzy oraz przez uposażenie poselskie. Do tego 4 lata dotacji dla tej partii no i jeszcze miejsca w Senacie. A to nie jest jeszcze zamknięta księga;)
  • ~pinokio
    (2016-05-10 20:08)
    bravo Beata za odwage...jestes niesamowita...zostaniesz ze mna na zawsze?bede taki dumny!
  • ~Polak
    (2016-05-10 20:44)
    Porażający to jest bilans 5-ciu mięsięcy rządów PIS-u!
  • ~abc
    (2016-05-10 20:14)
    porażający jest dziś Twój wygląd
  • ~hej
    (2016-05-10 20:44)
    Pani Beato tak trzymać i nie przejmować się kwikiem ś........n odcinanych od koryta , podejrzewam że kwik będzie teraz się potęgował, TEN KWIK TO NEKTAR DLA MOJEJ DUSZY :)
  • ~karol
    (2016-05-10 21:09)
    bilans rządów PO-PSL to 8lat wspaniałego rozwoju kraju i wzrostu jego prestiżu na arenie międzynarodowej a dzisiaj prezydent udaje się do Kanady na zaproszenie polskiego ambasadora a pani premier jedzie do USA i nawet podrzędny urzędnik białego domu się z nasza premier nie spotyka
  • ~Autorek
    (2016-05-10 20:44)
    Jak Klempa mówi, że coś jest poważne, to po przetłumaczeniu na nasze znaczy, że jest niepoważne.
  • ~christun
    (2016-05-10 21:22)
    tego babsztyla juz gdzies widzialem, juz wiem !!!! w Zoo w klatce z orangutanami !!!!
  • ~ja
    (2016-05-10 22:26)
    Zemsta a nie audyt,co to za komisja!!! Trzeba już w obecnym rządzie zrobić audyt ich poczynań,np.ilu jest więcej wiceministrów niż było w poprzednim rządzie?
  • ~rychu
    (2016-05-10 22:13)
    przerazajaca to jest ta baba za ktora Saska przeprasza !!!!!!! o co tu chodzi ??!!! raport jutro przedstawi Szydlo, wiec co robi dzisiaj Beatka - szczuje !!!!!! porazajacy, w miliardach, urzednicy ciagle znajduja !!???!!!!! ~Radek, straty spowodowane przez sekte Jareczka to spadek wartosci zlotego !!!!! izolacja na arenie politycznej zarowno UE jak i USA !!!!!!! oraz izolacja na plaszczyznie NATO !!! jak straszna cene Polacy za to zaplaca to sie okaze !!!!! a rzady PO-PSL to prawie dwukrotny wzrost PKB !!!! zapanowanie nad deficytem budzetowym !!!!!! Jarek i jego banda juz to spierdzielili !!!!!!!!!
  • ~Bingo 1
    (2016-05-10 22:23)
    Teraz to juz na pewno rating pojdzie w dol, Euro bedzie po 5 zlotych. Gratulacje dla PiSu za rozwalanie Polski.