Poparcie dla PiS spada. PO odrabia straty do Nowoczesnej. SONDAŻ

W majowym badaniu preferencji wyborczych poparcie dla PiS spadło do 34 proc., zaś Nowoczesna utrzymała 18 proc. - wynika z badania CBOS. Rośnie za to poparcie dla Platformy Obywatelskiej.

wróć do artykułu
  • ~Stały obserwator
    (2016-05-18 18:31)
    Powszechnie wiadomo,że PiS oszukał Polaków i jego poparcie spada i tak będzie dalej aż się całkowicie wykruszy kłamcy na pastwiska baranów razem z Jarosławem zbawicielem, B.Szydło i A.Dudą oraz bufony jak Z.Ziobro i inny do baranów.pozdrowienia
  • ~brygida kartuzy
    (2016-05-14 17:42)
    Platforma poparcia nigdy nie odzyska ,za dużo nawazyła sama sobie piwa.
  • ~i co zdrajcy
    (2016-05-14 17:38)
    ciekawe - Sondaż IBRiS : Poparcie dla PiS rośnie. I to mimo dużego marszu opozycji w stolicy.
  • ~MADAM
    (2016-05-14 16:19)
    PO I NOWOCZESNA TO PARTIE POPIERAJĄCE PATOLOGIE , PRZEKRĘTY I MIŻDZĄCE SIE DO OBCEGO KAPITAŁU- BO TAM MOŻNA COŚ OBGRYZC- PATRZ TASMY PRAWDY
  • ~sme
    (2016-05-14 13:53)
    W niemczech popularnosc PIS spada a PO I N ida do gory. Jeszcze troche a Perdu zostanie prezydentem a potem absolutnie wszyscy sie obudza
  • ~bucha...cha...
    (2016-05-14 13:46)
    a dajcie wy juz sobie spokoj z tymi sondazami
  • ~Stiff
    (2016-05-14 12:35)
    Chyba sobie żartujecie albo łżecie jak psy
  • ~Mephistopheles
    (2016-05-14 12:34)
    Po zmianie władzy Polska upada w tempie błyskawicznym, a Polakom żyję się coraz gorzej. Ów audyt został przez społeczeństwo odczytany jako desperacka próba odwrócenia uwagi od tego co się teraz w kraju wyrabia. Nie jestem fanem Pisu gdyż wolę mimo wszystko kapitalizm od socjalizmu, ale wolałbym aby za ich rządów Polska kwitła i wtedy nie przeszkadzało by mi to, że przodują w sondażach.
  • ~realista
    (2016-05-14 11:32)
    Te dane juz w listopadzie b.r. nie beda mialy znaczenia, gdyz po zwyciestwie wyborczym Donalda Trumpa Polska wraz z Wegrami i Slowacja stanie sie najlepszym sojusznikiem USA, gdyz te trzy panstwa w sposob najbardziej zdecydowany przeciwstawily sie najazdowi arabskich pseudouchodzcow na Europe. Donald Trump jest przeciwny wplywom muzulmanskim tak w USA, jak i na swiecie - poniewaz ze spolecznosci muzulmanskiej wyrosl ruch islamistycznych terrorystow. Dlatego USA pomoze PiS-owi politycznie zniszczyc Nowoczesna, PO i KOD, ktore opowiadaja sie za przyjmowaniem wszystkich muzulmanow tak przez Polske jak i przez UE. Guantanamo nie tylko nie zostanie zamkniete, ale tez zostanie rozbudowane, a na prosbe Jaroslawa Kaczynskiego znajda sie tam cele dla Kijowskiego, Petru i co wazniejszych platformersow. Nie jest wykluczone , ze za swoj szlachetny upor w obronie wartosci europejskich prezes Kaczynski zostanie worozniony tez odpowiedzialnym zadaniem resocjalizacji Angeli Merkel, ktora upadla bardzo nisko prowadzac sprzeczna z duchem i litera wspolpracy transatlantyckiej polityke otwartych drzwi. I to wszystko sie stanie, bo Europa poza Anglia i Francja zawsze nasladuje USA, a nawet jezeli KIjowski i S-ka beda krzyczec, ze nie wspieraja islamizmu - no to kto im uwierzy, skoro osobisty przyjaciel prezydenta USA przedstawi "niepodwazalne" dowody, ze wlasnie wspieraja ? A to jest oczywiste nawet i bez tych dowodow, kiedy alimenciarstwo Kijowskiego zostanie tworczo zinterpretowane nie jako brak podstawowych zasad moralnych, tylko jako nieodparty pociag do haremu, ktory jest forma malzenstwa typowa dla wiekszosci muzulmanow.
  • ~ober
    (2016-05-14 10:33)
    Podczas wyborów przewaga PIS nad PO wynosiła 13,5 punktów procentowych, teraz wynosi 18 p.p., ale propaganda niemiecka mówi, że PIS spada, a PO rośnie. Z goebelsowskim pozdrowieniem.
  • ~ks.robak
    (2016-05-14 10:13)
    Obiektywnie pis jest do d...y . Miało być lepiej jest jeszcze gorzej.
  • ~gosc
    (2016-05-14 09:53)
    poparcie dla PIS nie spada utrzymuje się na tym sam,tym poziomie ,kogo der dziennik chce przekonać , Niemców, z polecenia Merkel ta informacja
  • ~JI
    (2016-05-14 09:18)
    Wo ist eure Hauptroll , der Schmato(der Dziennik)?
  • ~jula
    (2016-05-14 03:52)
    Nie rozumiem tyh co to cookies 15 chcą w dalszym ciągu oddać krzyżyk ?
  • ~NN
    (2016-05-14 02:41)
    No to trzeba to opić u Sowy i Przyjaciół,
  • ~inzynier na emigracji
    (2016-05-14 01:30)
    Nic nowego, od 2007 roku nie zmieniło się nic, kompletnie nic, w dalszym ciągu około 70% głosujących wybiera dwie partie, żeby było śmieszniej, to robi sobie jeszcze złudne nadzieje, że to raz PiS jest lepszy, raz PO, i urządzają sobie wojenki, kłócą się, a tymczasem jesteście tylko robakami na igrzyskach, a Tusk z Kaczyńskim śmieją się wam w twarz. Nie mogę się doczekać wymarcia tego komunistycznego pokolenia...
  • ~edekk
    (2016-05-13 23:55)
    Spada dla PiS i rośnie dla PO? Ciekawe, bo przewaga PiS na wyborach wynosiła 14 punktów procentowych, a teraz urosła do 18.
  • ~Tms
    (2016-05-13 23:49)
    Rosna im ale kudly na lbie ze strachu.Nigdy wiecej peowskich i pslowskich zlodzieji znowoczesna w tyle do rzadzenia krajem.
  • ~xxx
    (2016-05-13 23:46)
    POlacy chcą mieć "złote mercedesy"dlatego POpierają PO!! PO partia dobrej marki zwłaszcza świetne ma zegarki!! Ośmiorniczki dobre wino i pierdzące pendolino, każy POlak się ucieszy będą złote mercedesy
  • ~abc de