Występ Szpaka analizują działacze PiS. "Sukces Polski czy szatana?"

| Aktualizacja:

Wpis rzeszowskiego działacza PiS zatacza coraz szersze kręgi. Wyśmiewa w nim Michała Szpaka i oskarża go o propagowanie satanizmu.

wróć do artykułu
  • ~Rodak
    (2016-05-17 13:24)
    CIEMNOTA,CIEMNOTA,CIEMNOTA!!!!!!!!!!!
  • ~Zrozpaczona
    (2016-05-17 13:34)
    Ja nie wierzę w to co czytam to jakieś żarty? Ciemnogród. Wracamy w Polsce do średniowiecza. Przykro patrzeć jak nasz kraj stacza się tak nisko.
  • ~Wolus
    (2016-05-17 13:36)
    No tak, a jak ksiądz gwałci małego chłopca to dzieło Boga i dlatego pomagacie wtedy takich klechów ukrywać. Ciemnogród !
  • ~E tam..
    (2016-05-17 13:39)
    Widziałem,że Szpak pokazuje znak szatana, ale to raczej z głupoty , a nie z przynależności. Prawdziwi sataniści ukrywają swoją przynależność. Gromadzą się w ukryciu, biorą udział w tajnych mszach i się wzajemnie wspierają. Dla nich Szpak, to raczej pajac.
  • ~toja
    (2016-05-17 13:51)
    ' nasz kraj się nie stacza ' - NASZ KRAJ PNIE SIĘ KU KOREI PÓŁNOCNEJ !!! Jar Kac - WODZU PROWADŻ !!!
  • ~kwr
    (2016-05-17 13:53)
    A czy sam zainteresowany wie że używa znaków satanistycznych ?
  • ~SEZAM
    (2016-05-17 14:27)
    sukces
  • ~loko
    (2016-05-17 14:57)
    członkowie PIZS niech oceniają arie Kempy
  • ~realista
    (2016-05-17 15:10)
    Na pewno uratował im oglądalność czy to zasługa szatana?
  • ~profesor
    (2016-05-17 15:23)
    Kazdy rzeczowy glos bedzie zakrzyczany przez internetowa holote. Oczywiscie ow posel z Rzeszowa ma racje, ze polski motloch sie pogubil, tylko czy on za duzo nie oczekiwal od motlochu ? Ktos, kto krytykuje dewiantaSzpaka natychmiast jest osobiscie sam atakowany - nie jego poglady. Podobnie ma sie sprawa z ostatnia wypowiedzia Clintona. Czy on nie ma prawa myslec na swoj sposob ? Ma. Ale atakuja nie poglad, tylko jego. Motloch nie rozumie finezji. Motloch nie bawi sie w grzecznosci i kurtuazje. Najgorsze, ze motloch dzisiaj ma swoich przedstawicieli na najwyzszych szczeblach, to skutek tzw. demokracji.
  • ~xxxx
    (2016-05-17 15:34)
    Nie uśmiałam się tak od czasów Teletubisia . Chore to pisowskie towarzystwo
  • ~Ksiondz Łoko
    (2016-05-17 16:20)
    Bracia Polaki, z PiSu, uspokujmy się, walnijmy trochę winka mszalnego i ustalmy jakiego ptoka chcemy łoglądoć. Czy Szpaka czy Kaczora czy ptoka w rozporku. My naród, suweren czyli PiS 25% poparcia, chcemy łoglądoć ptoka Kaczora. Jaki tyn Kaczor ładny, jaki pulchniutki, jakie ma piękne zęby i wargi. A jak tupie nóżką, to aż mu zapierdziałe kalesony z nogawek wychodzą. Cała Polska łogląda Kaczora, Szpaki na Madagaskar albo Magadan.
  • ~fregat
    (2016-05-17 16:59)
    na płacz jest za pózno ,trzeba się tylko śmiać .....................ŚREDNIOWIECZE.........
  • ~baboCHŁOP
    (2016-05-17 17:03)
    ten szpak to taki wirażka , pół wuja pół ptaszka
  • ~anna
    (2016-05-17 17:45)
    już świat oszalał, niby facet, co maluje sobie paznokcie na czarno, ubiera się w czerwono - czarne banderowskie barwy, wykonuje publicznie palcami znaki satanistyczne, obrzydliwa jest ta tzw. Europa, a kiedyś Krzyżowcy....
  • ~L. Ciffer
    (2016-05-17 18:20)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~ect...
    (2016-05-17 18:39)
    Panie Nowak odnoszę wrażenie, że po pierwsze nie lubi pan muzyki lub co gorsza nie słyszy jej pan, a po drugie nie wie pan co to jest dusza artystyczna. Panie Nowak, nie każdy jest z kołka ciosany, niektórzy ludzie maja tzw. wrażliwość, także muzyczną. Może na początek niech pan przestanie pić, a jak nie pomoże to jakaś psychoanaliza. My kochamy muzykę i pan tego nie zmieni, przynajmniej w tym życiu. Nie zna pan Michała więc niech się pan nie wypowiada na tematy dalekie panu i niezrozumiałe.
  • ~mefi stofeles
    (2016-05-17 18:40)
    MÓJ SUKCES
  • ~maria
    (2016-05-17 18:50)
    Ludzka głupota nie ma granic-zazdrość,pycha itp. Michał Szpak jest wielkim talentem i taka jest prawda....
  • ~maria
    (2016-05-17 19:58)
    Panie działaczu , niech Pan się nie ośmiesza . Szpak jest super wokalistą i ma klasę w przeciwieństwie do Pana. Ucz się Pan od Michała kultury !!!!!!!!!!!!!!!!! Co za ciemnota działa w Polsce.