Prezes PiS odpowiedział Billowi Clintonowi: Jeśli ktoś uważa, że w Polsce nie ma demokracji, to trzeba się zbadać

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, odpowiedział na słowa Billa Clintona. Były prezydent USA skrytykował rządy w Polsce i na Węgrzech.

wróć do artykułu
  • ~Nie będzie PiS z rydzykiem pluł Polakom w twarz!
    (2016-05-17 19:56)
    Odezwał się Europejczyk, światowiec, mąż stanu i genialny strateg! Ale każdemu świrowi takim jakim jest kurdu-pel wydaje się że on jest normalny a reszta to świry. Tytle że Clintona słucha pół świata a skarlałej niedojdy żoliborskiej 18% ćwierć inteligentnych pseudo polaków!
  • ~#
    (2016-05-17 20:47)
    4 lata temu stwierdzono u Clintona Parkinsonie — kto wie co mogło się jeszcze przyplątać…
  • ~akikiki
    (2016-05-17 20:17)
    jeszcze Kim musi zabrać głos o braku demokracji w Polsce a opozycja zawyje z zachwytu
  • ~ASSDFD
    (2016-05-17 20:43)
    NIE ZAWSZE ZGADZAM SIE KACZYNSKIM ALE TU ZGADZAM SIE CAŁKOWICE .....BRAWO
  • ~Rodak z Norwegii
    (2016-05-17 20:19)
    Dziadek BIL - podobnie jak jego Szalona Stara, ktora najprawdopodobniej nie POtrafi dmuchac w puzona, bo dziadek BIL daje w niego POdmuchac innym paniom - powinien wziac na serio do serca, rade Pana Kaczynskiego. Jedno jest pewne, ze jezeli CLINTONOWA zostanie prezydentem, to pewne jak amen w pacierzu, mamy 3.Wojne Swiatowa. Jej pierwszym celem bedzie bombardowanie IRANu. Zeby to czekajace nas wszystkich SZALENSTWO zrozumiec, to wiedziec trzeba, ze zarowno dziadek BIL, jak i jego Stara Szalona nie POtrafiaca dmuchac w puzona, maja geny hebrajskie.....
  • ~#NaPoważnie
    (2016-05-17 19:57)
    W jego przypadku najlepiej na HIV.
  • ~olo
    (2016-05-17 20:14)
    oczywiscie,ze trzeba zbadac, i umiescic w psychuszce, jak ktos twierdzi,ze w Rosji nie ma demokracji,tradycyjnie, a Antka, co zwiduje godlo z 2 glowami za kotara i nie tylko, to Jarek nie kieruje na badania, a dlaczego ?
  • ~GońPisowca
    (2016-05-17 21:13)
    na tak chamskie wypowiedzi na arenie międzynarodowej wobec byłego prezydenta USA mogli pozwolić sobie do tej pory tylko wybitni mężowie stanu tacy jak: Kim, Łukaszenko, Żyrynowski, Chavez czy Castro - dziś, do tej światowej elity dołączył nasz rodzimy prymityw - Kaczyński Jarosław z Żoliborza
  • ~karroryfer
    (2016-05-17 20:36)
    Bardzo dobrze powiedział. Amerykanie już dostatecznie skompromitowali swoje demokratyczne standardy od Wietnamu do Syrii
  • ~Radek
    (2016-05-17 20:33)
    Odezwał się babiarz i człowiek co PO sądach się włóczył.
  • ~lilka
    (2016-05-17 21:07)
    Prawda jest jasna Polska jest samiutka na mapie świata wszyscy się odsunęli a Węgrzy po swińsku wykorzystali !!
  • ~zen
    (2016-05-17 21:10)
    Wtorek jest dniem pisoświrów .
  • ~olo
    (2016-05-17 20:49)
    nie szkoda wam czasu na wypoty Jarka and co ? komentowanie rynsztoka to strata czasu, zycia, nie lepiej sie czyms zajac ? tworczym, efektywnym ?
  • ~realista
    (2016-05-17 21:14)
    Jeśli ktoś uważa że kaczyzm to demokracje to tez nalezy do wysłać do Tworek
  • ~Gosc
    (2016-05-17 21:57)
    Clinton,czy ta sukienka tej panienki już została wyprana że spermuy?. Ją i liczne grono ,jak i wielu Polaków napewno nie zaglosuje na twoją małżonkę w nadchodzący h wyborach. Dobrze że się wypowiedziales się Mr Clinton przed wyborami.
  • ~olo
    (2016-05-17 21:44)
    w kazdym razie to mile, ze Jarek kontynuuje chlubne osiagniecia radzieckiej szkoly rozprawiania sie z przeciwnikami przy pomocy papierow psychiatrycznych
  • ~Rb
    (2016-05-18 00:16)
    Brawo Panie Kaczynski juz nie dlugo a siwek sie przekona za to co powiedzial .Polonia da mu to do zrozumienia w wyborach .
  • ~elf
    (2016-05-17 21:04)
    Bredzisław nie zaprzeczy, że Clinton ma informacje z pierwszej ręki z Ambasady USA w W-wie a bredzenie Kaczora pokazuje w jakim świecie ten ignorant zyje ;chyba na Madagaskarze skoro wygaduje brednie o jakiś gazetach !!
  • ~hhhhbm
    (2016-05-17 23:09)
    clinton to wy mn amerykanie sprzedaliscie POLSKE stalinowi a teraz bedzie mowil o demokracji ten co zone walil po rogach
  • ~olo