Sześć zaskoczeń po sześciu miesiącach rządu

| Aktualizacja:

Pół roku PiS zapamiętamy m.in. ze stylu sprawowania władzy, tempa i konsekwencji wprowadzania zmian oraz reformy 500 plus. Z czego jeszcze? Oto sześć największych zaskoczeń po pierwszych sześciu miesiącach nowej władzy.

wróć do artykułu
  • ~kaszub
    (2016-05-18 06:53)
    Wreszcie coś pozytywnego w tej Niemieckiej gazecie dla Polaków
  • ~św.NH
    (2016-05-18 07:06)
    Tak się kończy świat Zuli Donka Zgonka i czas na pozdrowienia do więzienia padalce Makreli i Putina.
  • ~sam to powiedział
    (2016-05-18 07:12)
    a Zdradek niech pamięta o lasce bo Bil czeka
  • ~m-53
    (2016-05-18 07:39)
    Krótko mówiąc rząd bardzo dobry, energiczny i skuteczny. Jestem zdziwiony, że dziennikowi przeszło to przez gardło. Jakaż to odmiana po bezustannym hejcie.
  • ~Wolus
    (2016-05-18 07:53)
    Czyli jak zniszczyć Polskę w 6 punktach
  • ~MAMA
    (2016-05-18 08:06)
    BRAWO PANI PREMIER SZYDŁO TRZYMAĆ TAK DALEJ A SZUMOWINY I SZKODNIKI NIECH DALEJ PROWADZĄ PROPAGANDE NIENAWIŚCI ,TYLKO TO MOGĄ POLAKOM ZAOFEROWAĆ ,EWENTUALNIE SCHETYNA NA SWOICH PLAKATACH , NAMAWIA NAS CYTUJE ;WSPÓLNIE OGRABIMY POLSKE BARAN
  • ~Stanisław
    (2016-05-18 08:47)
    Jeszcze nigdy w historii Polski tak niewielu w tak krótkim czasie nie ********** tak wiele.
  • ~ja 49
    (2016-05-18 08:52)
    Tkwiący mentalnie w XIX wieku ludzie rządzą obecnie naszym krajem,zupełnie nie rozumiejący współczesnego świata.Dla nich czerpanie doświadczeń i wiedzy od dojrzalszych demokracji to polityka prowadzona na kolanach.Pis ma specyficzny elektorat:wykluczeni,mało zaradni życiowo,zawistni -takim ludziom ,podobnie jak partii ,której są wierni nie opłaca się rozwijać,bo po cóż?XIX jest przecież taki fajny....
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-05-18 08:59)
    Na komentarze mafii PO , PSL oraz tzw. Nowoczesnej nie ma się co przejmować ! rząd pani Szydło jeszcze nie powstał a już zaczęło się z ich strony ujadanie ,plucie , amok jaki ogarnął tych ,,specjalistów od demokracji " poraża
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-18 09:15)
    A NAJWAŻNIEJSZE to że Rząd stawia na Klasę wytwórczą Narodu ,a nie na Klasę KONSUMPCYJNĄ. Czyli używając dawnego nazewnictwa na Robotnika-Chłopa ,a nie na wykształciuchów. POPIERAM.Oczekuję CAŁKOWITEJ DEKOMUNIZACJI Polski,czyli WSZYSCY Profesorowie,Sędziowie,itd MUSIELI być członkami PZPR ,i Oni MUSZĄ odejść.
  • ~czytacz
    (2016-05-18 09:22)
    Jednego czego nie potrafią wychowani przez agentów Watykanu - niezależnie i obiektywnie myśleć. Artykuł G. Osieckiego to zwykłe podsumowanie. Ani negatywne ani pozytywne. A poznacie efekty rządzenia PiS po owocach - co dopiero przed nami. PiS=iory tak samo łżą jak oszust Rydzyk, KC Episkopat, PO, SLD, PSL, ONR i reszta.
  • ~adam
    (2016-05-18 09:38)
    1.Rozłożenie Trybunału Konstytucyjnego na łopatki. 2. Macierewicz ministrem obrony narodowej. 3.Niesłychany atak czołowych przywódców tej formacji na przeciwników politycznych, obrażanie ich (zdrajcy, złodzieje,itp.) i dzielenie Polaków. 4.Ułaskawienie Kamińskiego i mianowanie go szefem służb specjalnych. 5. Niesłychany skok nowej władzy na stanowiska w spółkach skarbu państwa i administracji rządowej. 6.Niesłychane tempo zmiany prawa ustanawianego po nocach bez konsultacji i nie uwzględnianie żadnych uwag opozycji.
  • ~SYLVEK
    (2016-05-18 09:38)
    Zawsze mowilem tylko droga Islandii i Wegier z Gr Wyszechradzka . Polska w rankingu PKB wyprzedzila Grecje a Islandia poszybowala na 2-gie miejsce po Niemcach(bardzo wysoko)- tak trzymac,tempo tempo tempo
  • ~Logiczne pytanie
    (2016-05-18 10:01)
    Jak to jest ludkowie za PIS......!!!??? 5,2 mld zl wyparowalo....SKOKow... 5.200.000.000,= Tyle kasy nie ma......I NIKT NIE SIEDZI ???? a glowny PIS zlodziej Senator PIS Grzegorz Bierecki wygraza Komisji Nadzoru Finansowego dzieki glosom PiS zostal niedawno przewodniczacym senackiej komisji finansów. I PIS nie krzyczy i nie pomstuje.....?????? Siedza cicho bo cala kasa jest w Luksemburgu i poszla na wybory...pis-prezydenta i wybory PIS ! A co z Biernackim PIS od SKOKow ? Zlodziej 4.2 miliardow zl ( PIS kasa w Luksemburgu ) jest senatorem PIS ! PIS umorzyl sledztwo !! NIE MA SLEDZTWA !! SKANDAL OTO PIS !
  • ~jozek
    (2016-05-18 10:04)
    teraz na osmiorniczki leci sie do SOWY do Londynu ? petru polecial na spotkanie z banksterami wlasnie tam .BRAWO petru !
  • ~wot prawda
    (2016-05-18 11:23)
    za sześć miesięcy zrobili więcej dla Polaków jak szkodniki PO-PSL za osiem lat !!!
  • ~Gosc
    (2016-05-18 11:27)
    Brawo PIS,tak trzymać,a poprzednich złodzieii,nierobow rozliczyć koniecznie przed Sądem.
  • ~Wisła
    (2016-05-18 11:57)
    Rząd zupka chińska. .. ustawy w ci minuty! Dużo, szydło i byle jak!
  • ~uzi
    (2016-05-18 12:01)
    6 miesięcy rządu PO-psl, to zamiatanie afery Sawickiej, Kwaśniewskich, hazardowej, ściganie osób które wykryły afery. To również szukanie haków na historyków którzy odważyli się napisać książkę historyczną o Wałęsie. Zabranie fundacji Toruńskiej dofinansowania unijnego, kontrole uczelni toruńskiej- a to wszystko z zemsty politycznej. Dorobkiem PO było również zamordowanie polityka PIS przez wyborcę PO.
  • ~gosc
    (2016-05-18 12:57)
    do kitu z takim rządem, brawo gazeta, nie ma się Szydłowa czym chwalić, a trolle zawsze będą bo im płacą