Bruksela próbuje sprowokować polski rząd? Szymański dla DGP: Ich terminy nie wpływają na nas

| Aktualizacja:

Rząd ma do przyszłego tygodnia udowodnić, że jest postęp w sprawie rozwiązania sporu – wynika z oświadczenia wiceszefa KE Fransa Timmermansa.

wróć do artykułu
  • ~ollo
    (2016-05-20 00:38)
    Wy zlodzieje pomatolskie tu piszace i brukselskie to cmoknijcie nas tam gdzie nam slonko nie dochodzi.
  • ~bankier
    (2016-05-19 23:50)
    Terminów brania kariery z unii to pilnujecie
  • ~prawnik
    (2016-05-19 14:33)
    Za mniej wiecej miesiac Wielka Brytania opusci UE, a nastepnie Dania i Czechy oglosza referenda n.t. ich czlonkowstwa w UE. UE straci wiarygodnosc, a razem z nia straci tez de facto osobowosc prawna.
  • ~mj
    (2016-05-19 12:59)
    Kapusie poszli do Brukseli Myślą że ona ich wybieli Nażekają na demokrację Wciskają nam że mają rację Wyborcy to oglądają I swój pogląd mają Udziału w tym nie biorą I kapusi nie wybiorą
  • ~marianek
    (2016-05-19 11:34)
    Niech się brukselka puknie w czoło i pocałuje nas w d.
  • ~as
    (2016-05-19 11:22)
    Petru i jego mocodawcy mają jeden wielki problem. Ten problem nazywa się NIEPRZEKUPNY Kaczyński. Jaki jest Kaczyński - każdy widzi, pieniacz, zamordysta, radykał. Zgoda. Tyle, ze po wielu latach sprawowania funkcji w znaczącej partii, po latach bycia na szczycie - ten człowiek nie zgromadził żadnych dóbr materialnych. I to jest największy problem Zachodu. Jak przekonać człowieka, którego nie można kupić? Kaczor nie zostanie "królem Europy", Kaczor nie wciśnie dziecka do Amber Gold, żeby się ustawiło do końca życia,Kaczor nie opłaci specjalistów zza granicy żeby prowadzili bloga córce, o ta się na niczym nie zna. Kaczor nie przewalutuje kredytu w najlepszej chwili. Kaczor nie zje za nasze ośmiorniczek, Kaczor nie pojedzie na zagraniczne wykłady za miliony jako elektryk po zawodówce, itd, itd. To jest zmora Petru i zmora Zachodu.
  • ~uzi
    (2016-05-19 11:07)
    KODarmozjadów z PO, Nowocześni oszusci czyli współczesna targowica zrobiły niezłą robotę. Już o sytuacji w Polsce zaczynają decydować obce mocarstwa, a nie obywatele którzy wybrali władze polskie. Car- faraon w jednej osobie stojący ponad prawem mogący wszystko wetować , każdą ustawę zawetować "bo zupa była za słona) czyli przewodniczący TK ma wielką satysfakcję ze polska jest w sytuacji przedrozbiorowej. Czym polakom i dla polski gorzej dla cara- faraona lepiej.
  • ~Expert
    (2016-05-19 10:38)
    Pętaki z Brukseli
  • ~Jork
    (2016-05-19 10:36)
    Bruksela wypałuj się
  • ~czytelnik
    (2016-05-19 10:20)
    Gdyby głupota miała skrzydła, to ...
  • ~jan
    (2016-05-19 10:02)
    RZĄD PANI PREMIER SZYDŁO DOKONUJE SYSTEMATYCZNEJ NAPRAWY POLSKI PO RZĄDACH PO I PSL. ZA TO PO I NOWOCZESNA DOPUSZCZAJĄ SIĘ WIECZNEGO PODCINANIA DZIAŁAŃ NIE MAJĄC NIC DO ZAOFEROWANIA. DONOSZĄC DO UNII ,TAM GDZIE JEST WIECZNA RYWALIZACJA PAŃSTW. TO SĄ LUDZIE KTÓRYM JEST BLIŻEJ DO TARGOWICY. DZIĘKOWAĆ KACZYŃSKIEMU I PRAWU I SPRAWIEDLIWOŚCI ŻE CHCĄ DOBRA POLSKI I POLKÓW ABY POLSKA WZRASTAŁA W DOBROBYCIE A POLAK ŻYŁ GODNIE I POGODNIE, A NIE ZMUSZENI BYLI DO EMIGRACJI ABY STAĆ SIĘ PAROBKAMI EUROPY I ŚWIATA ALBO BYLI PAROBKAMI EUROPY NA WŁASNEJ WYKUPIONEJ PRZEZ NIEMCÓW ZIEMI - DO CZEGO DĄŻYŁ POD DYKTANDO MERKEL TUSK -SPRZEDAWCZYK POLSKI ZA UNIJNY STOŁEK.
  • ~makaron530
    (2016-05-19 09:44)
    Zwrucę uwagę, jacy durnie rządzą w Brukseli. Do zaprzysiężenia sędziów wskazanych przez przygłupków z unii, rząd RP nic kompletnie nie ma, od tego jest prezydent RP. Nakaz zaprzysiężenia sędziów dla rządu, jest po prostu idiotyczny i nie zgodny z prawem. Prezydent w RP jest wybierany bezpośrednio i w tym co robi ma poparcie swych wyborców. Z tego wynika, że demokrację w Polsce prubuje zniszczyć KOMISJA EUROPEJSKA.
  • ~Madziar
    (2016-05-19 09:34)
    Unia beeee. Węgry cacy.
  • ~obywatel
    (2016-05-19 09:14)
    PiSis nie chce żadnego kompromisu w sprawie TK, bo dzięki niemu może na KE i opozycję zwalić odpowiedzialność za problemy gospodarcze, których pierwsze symptomy już widać (osłabienie dynamiki wzrostu PKB, dalsze osłabianie się złotego, coraz gorsza kondycja GPW, odpływ kapitału zagranicznego i rosnący deficyt budżetowy).
  • ~Michaś
    (2016-05-19 08:59)
    Kompradorzy z Platformy i Nowoczesnej na start -okazja róbcie interesy!!!!!!!!!!!!
  • ~Nikon
    (2016-05-19 08:53)
    Nie przepadam za szydło której kaczka szewcem, aniz niewydarzonym dudą któremu kaczka w dudy dmucha a ten dudli na kaczą nutę ale bruksela?RAUS! SCHEIBUSY od ustalania dopuszczalnej krzywizny banana i innych pierdół...
  • ~poter
    (2016-05-19 08:50)
    Polska to Wolny Przyjazny Kraj nie tak jak Niemcy i Francja!
  • ~Dociekliwy
    (2016-05-19 08:22)
    Wyglada jak klon rydzyka. Czy to prawda ze wszyscy pisacy maja wspolnych ojcow?
  • ~jarząbek
    (2016-05-19 08:18)
    My brukselkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE , dość narzucania idiotycznych norm żywnościowych i jakościowych niszczących nasze rodzime produkty jak wędzonki. Dość brukselkowej biurokracji ,moje krowy mają pod ogonem Straussa i Mozarta zaczeły od tego zaczeły się nieść i gdakać
  • ~annab