Bruksela próbuje sprowokować polski rząd? Szymański dla DGP: Ich terminy nie wpływają na nas

| Aktualizacja:

Rząd ma do przyszłego tygodnia udowodnić, że jest postęp w sprawie rozwiązania sporu – wynika z oświadczenia wiceszefa KE Fransa Timmermansa.

wróć do artykułu
  • ~Jan
    (2016-05-19 07:42)
    Koniec z dyktatem brukseli tu jest Polska
  • ~Roderyk.
    (2016-05-19 07:45)
    A z rana to może by tak całe towarzystwo poprawnych potraktowac ciepłym moczem?!
  • ~noiwy
    (2016-05-19 07:47)
    przecież tak naprawdę chodzi o osłabienie Polski, niedopuszczenie do zmian w gospodarce, marginalizowania patriotyzmu Polaków i odebranie Polsce prawa głosu w parlamencie UE.
  • ~gosc
    (2016-05-19 07:57)
    unia i nato prowokacjami stoi.
  • ~bono
    (2016-05-19 08:02)
    Unia moze nas cmoknac. Jarek nie dawaj sie oglupic parszywym nierobom. Rob swoje masz za soba prawie caly narod. KOD i Nowoczesna do roboty. Chociaz niebawem wiekszosc tych organizacji bedzie wreszcie w wiezieniu.
  • ~Czes
    (2016-05-19 08:03)
    Rozwój matolstwa w Polsce.
  • ~Piotr
    (2016-05-19 08:09)
    Prowokacja jest wielotorowa. Do Polski aby przekonać się na ile strzymamy i pogorszyć atmosferę mając pewność że zaprzaństwo polskie w roli PO,Nowoczesnej,KOD wykorzysta. Drugie to wypchnąć UK z UE wtedy łatwiej Niemcom będzie rządzić i ustwiać do pionu z Francją pomniejsze państwa drenując z ich rynków kapitał. Po trzecie: dają Rosji wyraźną informacje, że oni są "za" tylko ta wstrętne USA przeszkadza.
  • ~Mikolaj-ide-po-was
    (2016-05-19 08:14)
    Urwal sie z choinki. Podobnie jak pisackie pacholki na tym forum. Uwazajcie bo gdy wreszcie przyjdzie Swiety Mikolaj bedzie mial dla was wylacznie rozgi.
  • ~annab
    (2016-05-19 08:15)
    Unia bee więc będziecie żreć gruz patataje
  • ~jarząbek
    (2016-05-19 08:18)
    My brukselkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE , dość narzucania idiotycznych norm żywnościowych i jakościowych niszczących nasze rodzime produkty jak wędzonki. Dość brukselkowej biurokracji ,moje krowy mają pod ogonem Straussa i Mozarta zaczeły od tego zaczeły się nieść i gdakać
  • ~Dociekliwy
    (2016-05-19 08:22)
    Wyglada jak klon rydzyka. Czy to prawda ze wszyscy pisacy maja wspolnych ojcow?
  • ~poter
    (2016-05-19 08:50)
    Polska to Wolny Przyjazny Kraj nie tak jak Niemcy i Francja!
  • ~Nikon
    (2016-05-19 08:53)
    Nie przepadam za szydło której kaczka szewcem, aniz niewydarzonym dudą któremu kaczka w dudy dmucha a ten dudli na kaczą nutę ale bruksela?RAUS! SCHEIBUSY od ustalania dopuszczalnej krzywizny banana i innych pierdół...
  • ~Michaś
    (2016-05-19 08:59)
    Kompradorzy z Platformy i Nowoczesnej na start -okazja róbcie interesy!!!!!!!!!!!!
  • ~obywatel
    (2016-05-19 09:14)
    PiSis nie chce żadnego kompromisu w sprawie TK, bo dzięki niemu może na KE i opozycję zwalić odpowiedzialność za problemy gospodarcze, których pierwsze symptomy już widać (osłabienie dynamiki wzrostu PKB, dalsze osłabianie się złotego, coraz gorsza kondycja GPW, odpływ kapitału zagranicznego i rosnący deficyt budżetowy).
  • ~Madziar
    (2016-05-19 09:34)
    Unia beeee. Węgry cacy.
  • ~makaron530
    (2016-05-19 09:44)
    Zwrucę uwagę, jacy durnie rządzą w Brukseli. Do zaprzysiężenia sędziów wskazanych przez przygłupków z unii, rząd RP nic kompletnie nie ma, od tego jest prezydent RP. Nakaz zaprzysiężenia sędziów dla rządu, jest po prostu idiotyczny i nie zgodny z prawem. Prezydent w RP jest wybierany bezpośrednio i w tym co robi ma poparcie swych wyborców. Z tego wynika, że demokrację w Polsce prubuje zniszczyć KOMISJA EUROPEJSKA.
  • ~jan
    (2016-05-19 10:02)
    RZĄD PANI PREMIER SZYDŁO DOKONUJE SYSTEMATYCZNEJ NAPRAWY POLSKI PO RZĄDACH PO I PSL. ZA TO PO I NOWOCZESNA DOPUSZCZAJĄ SIĘ WIECZNEGO PODCINANIA DZIAŁAŃ NIE MAJĄC NIC DO ZAOFEROWANIA. DONOSZĄC DO UNII ,TAM GDZIE JEST WIECZNA RYWALIZACJA PAŃSTW. TO SĄ LUDZIE KTÓRYM JEST BLIŻEJ DO TARGOWICY. DZIĘKOWAĆ KACZYŃSKIEMU I PRAWU I SPRAWIEDLIWOŚCI ŻE CHCĄ DOBRA POLSKI I POLKÓW ABY POLSKA WZRASTAŁA W DOBROBYCIE A POLAK ŻYŁ GODNIE I POGODNIE, A NIE ZMUSZENI BYLI DO EMIGRACJI ABY STAĆ SIĘ PAROBKAMI EUROPY I ŚWIATA ALBO BYLI PAROBKAMI EUROPY NA WŁASNEJ WYKUPIONEJ PRZEZ NIEMCÓW ZIEMI - DO CZEGO DĄŻYŁ POD DYKTANDO MERKEL TUSK -SPRZEDAWCZYK POLSKI ZA UNIJNY STOŁEK.
  • ~czytelnik
    (2016-05-19 10:20)
    Gdyby głupota miała skrzydła, to ...
  • ~Jork