Petru o spotkaniu PSL z PiS: Jak będą flirtować z głodnym krokodylem, to źle skończą

| Aktualizacja:

Ryszard Petru uważa, że PSL nie powinien rozmawiać z PiS o Trybunale Konstytucyjnym. Sugeruje, że to może dla ludowców się skończyć. Jednocześnie radzi im, by nie wierzyli w obietnice prezesa Jarosława Kaczyńskiego, że propozycje PSL w sprawie TK zostaną wzięte pod uwagę

wróć do artykułu
  • ~nowoczesna bez majtek
    (2016-05-20 00:10)
    I Ty Rumun bedziesz Jarkowi grac na fujarce.
  • ~POlecam
    (2016-05-19 13:11)
    Rysio fajny chłopak, jak mam zatwardzenie to biorę kompa do łazienki siadam i oglądam Ryśka na yu tubie ! POmaga !!!
  • ~to jest draństwo chamów ignorantów
    (2016-05-19 12:42)
    ten cham Petru IGNORANT i obok niego Schetyna i częściowo burak Kamysz-Akysz , to te trzy chamy są odpowiedzialni z byt przeciętych polaków, to przez-nich tych drani są skoki złotówki i giełdy w Polsce ,te chamy donoszą ,tak zwane,,GAWNOJADY ,,Petru taczka na was czeka.
  • ~bono
    (2016-05-19 12:40)
    Wyjatkowy idnolent i ignorant, zreszta jak ta cala jego sejmowa sfora.
  • ~ger
    (2016-05-19 12:35)
    Wyjątkowo obrzydliwie zakłamany manipulant i propagandysta RUDO-CZERWONEJ formacji, donosiciel na Polskę i Polaków przypomina PAWKĘ MOROZOWA;-) Ten marnie zakamuflowany żołnierz PO jest żałosny i śmieszny.
  • ~Nick
    (2016-05-19 12:21)
    Wystarczy spojrzec na jego twarz.
  • ~warszawa
    (2016-05-19 12:18)
    Nowoczesna , PO ,KOD skończą "dobrze" . Na szczawiu i mirabelkach.
  • ~ryży
    (2016-05-19 11:35)
    Petru tu jest dopiero marionetka , podobnie jak był Palikot ,nigdy nie powiedział niczego sensownego
  • ~44
    (2016-05-19 11:20)
    Petru to przerażający ignorant, powierzchownie wykształcony głupiec, bez żadnej ugruntowanej wiedzy. Aż trudno w to uwierzyć, ale ktoś taki był prawą ręką Balcerowicza. Strach pomyśleć, co by się działo z Polską, gdy powierzono mu tekę premiera.
  • ~aleks
    (2016-05-19 11:19)
    Swetru to jest matoł i przywódca matołow
  • ~uzi
    (2016-05-19 11:18)
    PO czyli obecnie cześć przefarbowanych Nowoczesnych Oszołomów flirtował z PSL, z Ruchem Polkota i wtedy to im nie przeszkadzało.
  • ~riczard
    (2016-05-19 11:14)
    Ryśka to się dobrze słucha, można liczyć na ból brzucha ze śmiechu...swój chłop. Jak coś palnie, to aż miło , cdn.
  • ~JC
    (2016-05-19 10:50)
    Petru — Der Musg, z niskim czołem, wrócił z Londynu! Wydarzenie godne uwagi. Polska zastyga w napięciu i uwadze :D