Beata Szydło: To nie Polska ma problem z reputacją i autorytetem, ale UE

| Aktualizacja:

Dziś to nie Polska ma problem z reputacją i autorytetem, ale Komisja Europejska - stwierdziła w piątek w Sejmie premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~ja 49
    (2016-05-20 10:24)
    To niewiarygodne,co ta kobieta publicznie wygaduje! Wstyd wobec całej reszty Europejczyków,z którymi podobno Pis się utożsamia !
  • ~Andrzej CYMDAŁ
    (2016-05-20 10:25)
    pani BEATO - wyszła pani ze wsi ale wieś z panie nie wyszła !! Masz babo przestrzegać prawa a nie bełkotać pseudoklerykalne wystąpienia !!
  • ~Pan Tadeusz
    (2016-05-20 10:27)
    No to jak ma takie same prawa i obowiązki to publikuj wyroki TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO , a Duda niech odpierze przysięgę od 3 sędziów i po zawodach !!!
  • ~Andrzej ZŁOMNY
    (2016-05-20 10:29)
    beata wyszła ze wsi ale wieś z niej nie wyszła.
  • ~neo123
    (2016-05-20 10:34)
    "Dzisiaj mogę powiedzieć, że w Komisji Europejskiej coraz więcej tych, którym zależy na rozbiciu Unii Europejskiej, a nie na tym, żeby ona się rozwijała" Haha, są głównie członkowie partii, do której przynależą również pisowcy. Ta baba jest tak głupia że aż mi jej żal.
  • ~Ozz
    (2016-05-20 10:39)
    Zmasowany atak agentur na wszystkich forach. Tylko Rzepiniski moze uratować tych zlodzeji od 350 mld.
  • ~mirek
    (2016-05-20 10:46)
    Zgodzilbym się tym ze unia EU to obecnie jest bardzo slaba glownie z powodu Merkel i slepego popierania Jankesow Myslalem ze prez Duda na którego glosowalem zrozumie ze Nie trzeba slepo popierać Jankesow którzy wywoluja wojny I ze to Rosja miała racje co do wojen na bliskim wschodzie
  • ~mrówka
    (2016-05-20 10:48)
    Sądząc po powyższych wpisach są to wpisy tych co uważają się za "elitę. Niestety tzw elitę charakteryzuje pycha i chamstwo. To ,ze ktoś pochodzi ze wsi lub małego miasteczka nie oznacza,ze trzeba nim pogardzać.. To jest "elita " inaczej.
  • ~helena
    (2016-05-20 10:49)
    Popieram p. premier Szydło w 100 %,ta targowica od 8 lat mami społeczeństwo swoją skutecznością tym, że Naród Polski jest coraz bardziej ubogi .
  • ~oby watel
    (2016-05-20 10:52)
    Czyli co Pani Premier ? Jeśli ulicami na przykład Warszawy, pomaszeruje 50 .000 tys. Polek i Polaków , to Im pomachacie , czy będziecie udawać , że nic się nie dzieje ? Tylko pytam .
  • ~Voice
    (2016-05-20 10:53)
    Prof. Zimmermann: Ubolewam, że mój wychowanek, prezydent Duda łamie konstytucję i pani jest nie lepsza !
  • ~Blady
    (2016-05-20 10:54)
    Jaka ta pani jest agresywna i nieprzyjemna! Ochydna wręcz!
  • ~Ja55
    (2016-05-20 10:55)
    Widać waszą pogardę dla ludzi z małych miasteczek i wsi,których PO miało w du... przez 8 lat!!! Ale to prawdziwi Polacy ,a nie wąska grupka , która myśli ,że warszawka to pępek świata , a oni to bogowie, którym reszta ma bezrozumnie słuzyć.!!!! NIC Z TEGO.!!!!!!!!!
  • ~Maja
    (2016-05-20 10:59)
    Odejdź kobieto i wstydu na świecie oszczędź!
  • ~ke9
    (2016-05-20 11:01)
    Zastanawiające jest to, że jedyną stroną która gra na emocjach lub robi to w największym zakresie jest właśnie opozycja. Jej argumenty to brak argumentów, tylko krzyk, wrzask, bicie piany, wieczne obrażanie i epitety... ale oczywiście łatwiej powiedzieć, że ktoś jest pokraczny i głupi niż dowieść, że ktoś się myli. Ale jak tu przedstawić na to dowody, skoro samemu robi się znacznie bardziej pokręcone rzeczy. Na szczęście Polacy zaczęli oceniać nie po słowach ale po czynach i to jest nadzieja.
  • ~alicja
    (2016-05-20 11:03)
    Mów do słupa, słup jak d..a. Zaraz jakaś żmijka czy radcabudka wyskoczy i będą gardłować, że bronią demokracji. Takie poglądy i taką postawę jak P Premier, mają uczciwi Polacy. W Polsce są również tacy, ,co za parę srebrników rodzoną matkę sprzedadzą i to właśnie dzieje się na naszych oczach.
  • ~pikuś
    (2016-05-20 11:05)
    Wydaje mi się, że przeczytała to, co ktoś inny napisał- masakra. Dalej wierzą, że ciemny lud wszystko kupi.
  • ~san
    (2016-05-20 11:05)
    UBECKIE pokolenia i RUDO-CZERWONA ferajna oderwana od koryta to zaprzańcy, szkodnicy i polityczni awanturnicy donoszący do tow. Schulza na Polskę i Polaków.
  • ~radio wolna polska
    (2016-05-20 11:05)
    Te wasze wypociny nic nie dadza...i tak bedzie wojna.
  • ~remus
    (2016-05-20 11:05)
    Pani Premier najwyrazniej Panstwo Polskie myli sie z rzadem p. Szydlo; to rzad a nie panswo (kraj) lamie konstytucje i to rzadowi, a nie panstwu, przypominaja instytucje unijne (i nie tylko) o koniecznosci dotrzymywania standardow demokracji.